Zaloguj się, aby obserwować  
maseey

radio do zetora proxima 8441

Polecane posty

maseey    79

mam zamiar kupić radio do zetora najlepiej z usb i radiem bez cd jakie proponujecie do 60 zł :D problem jest taki że w zetorku jest wejście z trzema kablami i ono nie będzie pasowało bo wszystkie radia mają teraz wejścia take jak są w samochodach no i nie wiem jak zetorze to przełożyć do innego wejścia :( i nie wiem ktury to jest kabel od głośników :( proszę o szybką odp z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli kupisz radio to najlepiej jak kupisz nowa kostke iso - chyba tak sie to fachowo nazywa na kostce bedziesz miał odpowiednio zabarwione przewody oraz podpisane np spiker L +12v itp a w ciagniku to szukaj i tak nie obejdzie sie bez podnoszenia dachu to tam bedziesz miał wszystko na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piechur    3

jak ja zakładałem do swojego to pod dachem miałem wyciągniętą kostke a w radiu iso i wychodziły z nie 3 kable (radia) kwestia odpowiednio je podłączuć a radio audiocore


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jakie proponujecie do 60 zł

Za tą cenę nie ma znaczenia jakie wybierzesz. I tak nie wytrzyma gwarancji.

w zetorku jest wejście z trzema kablami i ono nie będzie pasowało

Będzie pasowało każde radio. Opisów podłączenia na AF jest bardzo dużo, a w temacie z poradami jest opis złącza ISO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymdoc    0

witam kupiłem radio Sony GDX-G1002U do zetora 8441 proxima i nie wiem jak podłączyć czy ktos montował nowe radio ?prosze o pomoc z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W czym Ci pomóc? Mam Ci to podłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakus19    4

witam mam radio sony dsx a30 i od niego wychodza 2 kostki jedna jest od glosnikow a druga od zasilania.z glosnikami sobie raczej poradze bo w ciagniku tez sa oznaczone kabelki.kostka od zasilania przy radyjku ma takie kable:żółty-ciagle zasilanie, niebieski-sterowanie silownikiem anteny,czerwony-włączone zasilanie,czarny-masa.przy ciagniku natomiast w gąszczu tych wszystkich kabli(jest klima) jest ''wolna'' ta kostka co na foto i ona ma tak jak wyzej napisalem dwa połączone ze sobą kable czerwone dwa niebieskie i pojedynczy fioletowy.jak to prawidlowo podlaczyc podpowie ktos? a i co z anteną do radia?moze trzeba podniesc dach i szukac innych kabli?ps. w mojej galerii jest fotka tej kostki

Edytowano przez kakus19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez seat1Leon
      Witam,co sadzicie o proximie 90 z 2013roku ma przepracowane 400mth ,na co zwrocic uwage przy kupnie 
    • Przez adamek1942
      Witam jak tam wasze dpf-y w zetorkach?? ??znalazłem sporo tańszy od oryginała niby ma być dobry tylko ciekawi mnie czy z tej puchy nie będzie szło echo wiadomo zetory głośnawo pracują.
      https://www.olx.pl/oferta/wklad-obudowa-filtra-czastek-stalych-dpf-zetor-proxima-i-inne-CID757-IDrkXmx.html
      czy ten oryginał tutaj wygląda jakby jeszcze na ściankach było coś do tłumienia.
      https://imged.pl/wklad-serwisowy-dpf-zetor-93-5165-31150882.html
       
    • Przez adamek1942
      Witam, jak tam wasze końcówki womu przy zetorach hym ??? dokładniej chodzi o łożyska  spotkałem kilka ze sporym luzem, wiecie jak sie do tego zabrać na przyszłość ??
    • Przez jonh
      Witajcie.Jaki tur polecacie do Zetora 5211? Interesuje mnie też jego montaż jak to wygląda, mile widziane fotki montażu tura. Pozdrawiam. 
    • Przez seat1Leon
      Witam ,mam pytanie jaka jest zasada działania hamowania przedniej osi w zetorze Proxima przy skrzyni 40
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj