Skocz do zawartości

Zdjęcie

audi a4 b6

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2404 postów

Napisany 23 luty 2014 - 18:36

audi a4 b6 Kolego jak pisałem użytkuję już drugie auto z tym silnikiem i 5 lat nazwijmy to" doświadczenia ",więc po co mam kogoś oszukiwać piszę jak jest ,Co do zasp to racja przód może ucierpieć ,ale pisząc zabawa miałem na myśli bezproblemową jazdę do przodu :o :ph34r: :P .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
audi a4 b6 Dzisiaj, 15:37
  •  

#42 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4129 postów

Napisany 24 luty 2014 - 12:46

audi a4 b6 Nie mówię, że kogoś oszukujesz a jedynie, że wolno jeździsz. Osiągni spalanie 13-14 l gazu w warszawie nie blokując ruchu. Jest to nie realne. Może gdzieś w małym miasteczku gdzie korków nie ma i ulice puste przy delikatnym obchodzeniu się z gazem da się to osiągnąć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2404 postów

Napisany 24 luty 2014 - 16:12

audi a4 b6 Ostatnio często bywam w stolicy i powiem Tobie że bardzo dobrze mi się tam jeżdzi lepiej niż u nas w Gnieżnie gdzie więcej stoisz w korku niż jedziesz ,więc oszczędności żadne na paliwie i możliwość rozpędzenia auta w małym mieście znikoma bo dobrze nie ruszysz a już hamujesz a jeszcze znajdzie się kilku przed tobą co im się nie spieszy więc to spalanie jest realne bo się jedzie spokojnie ,a na trasie to wiadomo inny sposób jazdy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 01 luty 2015 - 23:00

audi a4 b6 Polecam 3.0 diesel 230 km. Kuzyn ma w a.4 b7 Quattro i spalanie ok. 9l
Case <3