Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;)

56 odpowiedzi na ten temat

#41 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 16:17

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) Gdyby nie drogi i melioracja miałbym spore szanse dostać sie do tego elitarnego klubu :( Mam piękny pasek 1,3km podzielony niestety na 5 kawałków. Ale wróćmy do tematu...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) Dzisiaj, 12:26
  •  

#42 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 31 grudzień 2007 - 16:52

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) Próbowałem sobie dzisiaj wyciągać bezpieczniki to jakiego bym nie wyjął (no oprócz od świateł, radia, i podświetlenia w kabinie) to nie chciał mi ciągnik zapalić więc doszedłem do wniosku że tym sposobem nie dojdę do skutku :/
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#43 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 17:04

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) A prędkość jest ograniczona obrotami silnika czy brakiem ostatniego półbiegu na czwórce ?

#44 Share grzesiekkunick

grzesiekkunick

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 17:14

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) ostatniego półbiegu na czwórce

#45 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 31 grudzień 2007 - 20:17

ostatniego półbiegu na czwórce

A właśnie, że nie bo prędkość jest ograniczona obrotami normalnie, na każdym biegu osiąga 2400 obr/min a na 4h tylko 1900 obr/min !
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#46 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 20:29

ostatniego półbiegu na czwórce

Znawca sie wykazał :( szkoda tylko że nie zgadł...

#47 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 02 styczeń 2008 - 18:30

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) Patrzę że sam nic nie zmajstruje ale mogę się pochwalić że rozpędziłem się kiedyś DF do 61 km/h ;) prowadziłem rozrzutnik od dealera i była dłuższa górka to sobie na luz wrzuciłem :D Wiem że się tak nie powinno robić, że na luzie ale trzymałem ciągnik na wyższych obrotach, wtedy skrzynia miała odpowiednie smarowanie :D hehe

#48 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 04 styczeń 2008 - 00:12

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) I jakie wrażenia z tej ekstremalniej jazdy ;)? Pewnie droga musiała być równa, bo ja też mam niedaleko siebie niezłą górkę, ale już przy 30 km/h to trzęsie ciągnikiem :D.

#49 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 09:14

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) No wrażenia całkiem super, osobiście polecam ;) A co do drogi to rzeczywiście była równa bo inaczej to coś czuję że by mnie wysadziło raz, dwa z tej kabiny :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#50 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 04 styczeń 2008 - 18:58

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) tylko ze wiesz DF jest przystosowany do 50 km a taki C-360 to już na 5 na pełnym gazie chce zabić rykiem zwolnic i ataku a co tu dopiero mówić o górkach Zjerzdzanie jest niebezpieczne nie przesadzaj bo sie wyp******** i 250 tyś pójdzie na złom a ty w najlepszym przypadku w szpitalu

#51 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 00:45

tylko ze wiesz DF jest przystosowany do 50 km a taki C-360 to już na 5 na pełnym gazie chce zabić rykiem zwolnic i ataku a co tu dopiero mówić o górkach Zjerzdzanie jest niebezpieczne nie przesadzaj bo sie wyp******** i 250 tyś pójdzie na złom a ty w najlepszym przypadku w szpitalu

No dobra już dobra dzięki za przyhamowanie mojej chęci bicia rekordów ;) No ale od czasu do czasu przecież można zrobić coś "szalonego" hehe :D :D

#52 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 08:55

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) noo wiesz szalonego zawsze można coś zrobić ale z umiarem Mnie już przeleciały ciarki jak wyjerzdzałem na asfalt 7211 z turem na 4 i za mocno podkręciłem a tur był wysoko podniesiony to mi tylne koło na pól metra podnisło ;) :D :D

#53 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 09:38

noo wiesz szalonego zawsze można coś zrobić ale z umiarem Mnie już przeleciały ciarki jak wyjeżdżałem na asfalt 7211 z turem na 4 i za mocno podkręciłem a tur był wysoko podniesiony to mi tylne koło na pól metra podnisło ;) :D :D

Hehe niestety wiem jakie to uczucie bo miałem podobną historię podczas ujeżdżania kukurydzy :/ Miałem wysoko ładowacz i gdy jechałem DF blisko przy krawędzi kopca to obsunął mi się ciągnik i mało co bym sie nie wywrócił ale uratowało mnie to że szybko skręciłem i tur-em uderzyłem (a to było zamierzone) w drzewo :/ A zresztą, u mnie takie historie dzieją się praktycznie podczas każdego ładowania obornika :D

----Rozmawialiśmy z ludźmi w serwisie to powiedzieli że po dobrej znajomości zdejmą tą blokadę>>> Ale gadka była że jak przyjedzie serwis, a do mnie ten jedzie już parę miesięcy na przegląd i zmianę oleju :/

#54 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 15:51

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) czekałeś parę miesięcy poczekasz jeszcze parę nie denerwuj się takie są serwisy

#55 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 01:17

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) A zwłaszcza mój serwis :/ Coś czuję że jak przyjadą to czegoś zapomną i znów będę czekać...już kiedyś tak było ze zapomnieli towotnicy pod sprężarkę to pojechali po nią i mieli za chwilę wrócić to do teraz ich niema...:/ Sam wszystko musiałem smarować, ręczną :/

#56 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 11:42

Pomocy!...chcę zdjąć blokadę w k100 ;) to ile mth już za duzo zrobiłeś jak pare m-cy sie przegląd spóźnia????

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#57 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 13:44

to ile mth już za duzo zrobiłeś jak pare m-cy sie przegląd spóźnia????

Mth to nie dużo zrobiłem bo w zimę przecież niema roboty...maxymalnie czekam od 20-30 mth.
Teraz to tylko ciągnik raz dziennie robi przy paszo wozie.

Dodaj odpowiedź