pawel1982

Fiat 70-90 DT DŹWIGNIA

Polecane posty

pawel1982    0

Witam wszystkich.

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jaką funkcję pełni dźwignia z prawej strony pod siedzeniem w tym właśnie modelu.

Dodam tylko że jest to mała dźwignia z oznaczeniem "+ - -". Obok niej są dźwignie hydrauliki i tylkego podnośnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Trochę mi zeszło z tym zdjęciem

hahaha :lol:

co ty wkleiłeś :blink: ... to nie jest link tylko wkleiłeś miejsce gdzie ci się znajduje to zdięcie na komputerze

Edytowano przez johenek

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Adex
      Witam
      Mam pytanie co może być przyczyną opadającej wajchy podnośnika w ursusie c-360. Dopychając wajchę do końca(położenie do podnoszenia) po podniesieniu trzeba ją cały czas trzymać ręką ponieważ po puszczeniu wajcha opada i podnośnik się opuszcza. Dokręcałem już śrubki tej wajchy aby ciężej chodziła i może coś trzymała ale to prawie nic nie daje a jak już dokręce tak żeby coś dawało to wytrzyma kilka godzin i dalej to samo.
    • Przez Zetor-Team-7711
      Witam czy wie ktoś jak sie nazywa ta zaznaczona część tej dźwigni i czy można ją kupić osobno bez wymiany całej dźwigni? Czy może jest jakaś możliwość zamienienia tego elementu na jakieś łożysko?
    • Przez szpadel2012
      Witam mam pytanie, mianowicie do czego służy dźwignia zaznaczona na zdjęciu w przyczepie samozbierającej Claas 330 Sprint?

    • Przez Rolnik_Szuka
      Najnowszy wynalazek Sterowanie podnośnikiem z zewnątrz w 7211   Działa w pełnym zakresie wysokości. Dźwignia jest krótka ale przełożenie powoduje, że działa lekko. Zaczepianie maszyn naprawdę stało się łatwiejsze... (bez zbędnej gimnastyki, czyli wsiadaniu i wysiadaniu po to aby wyregulować podnośnik) Jeśli ktoś chce to mogę mu zrobić (pasuje do wszystkich z kabiną bk 6011 - 5211,7211,5245,7245,7711,7745), gotowe elementy łatwo zamontować. Bez demontażu żadnych elementów traktora. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać!.
       


       
       
    • Przez PowerfarmMaszyny
      !!!! SPRZEDAM CENA DO NEGOCJACJI !!!!

      FIATAGRI 88-94

      Rok 1995
      12390 mtg
      Silnik 4 cyl Turbo
      85 km
      Skrzynia Mechaniczna
      Opony Przód 80% Tył 60%

      LINK DO OGŁOSZENIA:
      http://otomoto.pl/oferta/fiat-88-94-ID6ye8y7.html




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj