Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz!

10717 odpowiedzi na ten temat

#5301 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

Napisany 25 październik 2013 - 06:23

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Każdy wie gdzie Węgrów leży sto Farmtracków im się należy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Dzisiaj, 02:30
  •  

#5302 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Dobrze wiem gdzie leży Radzyń Podlaski bo tam na Farmtraca podrywałem laski

#5303 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Niedaleko Radzynia leży też Włodawa i tam Farmtrackami była niezła zabawa

#5304 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Gdy byłem w Zamościu kupiłem Farmtraca mój drogi waszmościu

#5305 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

Napisany 25 październik 2013 - 06:24

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Ile Farmtraców może być w Afryce? Gdybym tydzień liczył i tak ich nie zliczę

#5306 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Razu zaś pewnego bawiłem w Sanoku ale cały czas Farmtraca miałem przy swym boku

#5307 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Kiedy z wizytą byłem w Nowym Targu na Farmtracach najwięcej zrobiłem utargu

#5308 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Gdy pomyślę o wizycie Farmtrackiem w Nowej Soli to jeszcze do dzisiaj mnie mocno głowa boli

#5309 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Kiedy pojechałem Farmtrackiem do Popradu to go plandeką chroniłem od gradu

#5310 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Kiedy zajechałem Farmtrackiem do Berlina, Niemcy się dziwili co to za machina

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Dzisiaj, 02:30
  •  

#5311 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

Napisany 25 październik 2013 - 06:25

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Kiedyś mym Farmtrackiem wprost do Amsterdamu zawiozłem cztery przyczepy szlamu

#5312 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Gdy zaś pojechałem Farmtrackiem do Gratzu to go wstawiłem do króla pałacu

#5313 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Kiedy pojechałem Farmtrackiem do Lwowa to wycieczka była całkiem odlotowa

#5314 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Przyjechałem Farmtrackiem prosto do Madrytu i wjechałem na ulicę w godzinach szczytu

#5315 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

Napisany 25 październik 2013 - 06:26

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Pojechałem kiedyś Farmtrackiem do Paryża patrzę na zegarek dziesiąta się zbliża
Zjadłem więc bagietkę wypiłem kakao by zdążyć do domu gazu dałem nie mało

#5316 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

Napisany 25 październik 2013 - 06:26

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Dojechałem też Farmtrackeim do Waszngtonu i zaparkowałem go obok największego domu

#5317 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

Napisany 25 październik 2013 - 06:27

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Z Waszyngtonu pojechałem prosto do Las Vegas i po drodze mój Farmtrac ani razu nie zgasł

#5318 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Z Las Vegas prosto jechałem do Los Angeles gdy zobaczyli Farmtraca krzyczeli yes yes yes.

#5319 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Kiedyś byłem Farmtrackiem na wycieczce w Australii i widziałem małego kangura w oddali

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5320 Share luxveritas

luxveritas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 975 postów

Napisany 25 październik 2013 - 06:28

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Kiedyś byłem Farmtrackiem w dużej Ameryce zostawiłem tam traktor więc pewnie tam wróce