Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz!

10717 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrofoto

agrofoto

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 2931 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 12:41

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! W tym zadaniu ilość punktów, którą możecie zdobyć ograniczona jest tylko Waszą wyobraźnią. Im bardziej się postaracie tym bardziej zbliżycie się do głównej nagrody jaką jest ciągnik Farmtrac 675 DT. Na czym polega to zadanie?
Waszym zadaniem jest wymyślić rymowankę lub krótką historię na temat „Moja wielka przygoda z Farmtrack-iem” i umieścić ją odpowiadając w tym temacie.

Za każdą umieszczoną historię lub rymowankę otrzymujecie 1 pkt. To jednak dopiero początek. Każdy głos, który zostanie oddany na Waszą twórczość liczy się potrójnie- czyli otrzymujecie za niego 3 pkt.
Im bardziej Wasza twórczość się spodoba innym użytkownikom tym więcej otrzymacie głosów a co za tym idzie zdobędziecie więcej punktów w konkursie.

Uruchomiliśmy opcje dzięki, którym możecie zaprosić do głosowania swoich znajomych. Forum konkursowe jest moderowane a zasady na nim obowiązujące są takie jak w całym serwisie. Powodzenia!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Dzisiaj, 21:27
  •  

#2 Share PiotrekRolnik

PiotrekRolnik

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo, fotografia.

Napisany 07 czerwiec 2013 - 15:35

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Każdy pracować może, ciągnik farmtrac mu pomoże :)
<span style="font-family: comic sans ms" ,="" cursive'="">Zapraszam do subskrybcji mojego kanału na YouTube, jak i oceniania i komentowania moich filmów :) http://www.youtube.c...ik?feature=mhee Filmy nagrywam u wujków i znajomych gospodarzy, nagrywam w powiecie piotrkowskim, okolice Piotrkowa Trybunalskiego, woj.łodzkie. Jeśli masz jakieś pytania pisz na GG: 20469585
Pozdrawiam :)

#3 Share zielonafarma

zielonafarma

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 16:16

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Farmtrac i praca rolnika staje się pasją.

#4 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka

Napisany 07 czerwiec 2013 - 16:46

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Każdy rolnik dobrze wie, że z farmtrackiem praca wre.

#5 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 17:04

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Awarie, przestoje, w serwisie draka - to nie dla mnie - mam Farmtrack-a :)

#6 Share sebas99

sebas99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, KPK Kumurun Team, motoryzacja

Napisany 07 czerwiec 2013 - 17:44

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Moja wielka przygoda z Farmtrack-iem zaczęła się kilka lat temu. Jako pierwszy na wsi mój ojciec zakupił ciągnik marki Farmtrac, oczywiście nie obyło się bez odwiedzin i oględzin "wykwalifikowanych" osób z mojej wsi :D . Podczas mojej jednej z pierwszych przejażdżek jechałem sobie z przyczepą i zobaczyłem, że za mną podąża policja, jako że nie mam prawka na ciągnik o mało się nie posikałem ze strachu. Już się ucieszyłem gdy mnie wyprzedzali aż tu nagle lizaczek i cóż uciec nie ma gdzie trzeba zjechać na pobocze :o . Wyszedł ze środka radiowozu pan w mundurze i podszedł do kabiny. Po prosił o dowód rejestracyjny no to mu podałem, w myślach zdziwiłem się trochę, że nie chciał prawka. Zadał kilka pytań o ciągnik i zaczął na około niego obchodzić przyglądał się z 10 min i wreszcie wrócił do mnie, oddał mi dowód rejes. i powiedział, że mogę jechać. Za nim ugryzłem się w język to wypsnęło mi się pytanie dlaczego mnie zatrzymał. Na to on podszedł do mnie bliżej( ja byłem cały w nerwach) i powiedział, że gdyby nie to, że podoba mu się ciągnik to by mnie przymknął za brak prawka i dodał żebym się rozluźnił bo szkoda fotela w ciągniku :lol: . I tak oto zawdzięczam swoją wolność firmie Farmtrac.

#7 Share jarek12521

jarek12521

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 18:15

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Dwa farmtraki stoją w polu a tu robić nie ma komu

#8 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 07 czerwiec 2013 - 18:21

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Wydajnie, tanio i bez przestojów, tak pracuje Farmtrac w polu.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#9 Share First

First

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 18:55

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Zima wiosna, lato jesień, farmtrac się nie boi wzniesień
:P

#10 Share wmen

wmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 18:58

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Orać każdy może,
na polu i na ugorze,
ale nie o to chodzi
bo z Famtrackiem wychodzi.

Czasami rolnik musi,
bo stary grat się dusi,
ooo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Dzisiaj, 21:27
  •  

#11 Share ursuspiotrek

ursuspiotrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze

Napisany 07 czerwiec 2013 - 19:03

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! każdy orze jak może a farmtrac ci w tym pomoże :D :)

#12 Share Cehes

Cehes

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 czerwiec 2013 - 19:47

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! "Farmtac się kopie, Farmtrac się dusi. Żart! Farmtrac iść musi!" ;)

Edytowany przez Cehes, 09 czerwiec 2013 - 18:26.

#13 Share pisklaczun

pisklaczun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 19:59

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Farmtrack sieje, Farmtrack orze, Farmtrack wszystko ci pomoże;)

#14 Share wojakjan

wojakjan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 20:11

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Jade swym Farmtrakiem ,
jestem fajnym chłpakiem
Farmtrak mym rumakiem.

#15 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 07 czerwiec 2013 - 20:19

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Czy na polu, czy w oborze, Farmtrac w pracy Ci pomoże.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#16 Share hubertursusc330

hubertursusc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 20:39

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Hopsa sa hopsa sa Farmtrac przez pole gna :)

#17 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 07 czerwiec 2013 - 21:26

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Czy mi dobrze, czy mi źle, Farmtrac ze mną jest.

Czy to piątek, czy sobota, z Farmtraciem jest robota.

#18 Share szymonw852

szymonw852

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 21:39

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! W pracy na roli,Zetor odpada,Ursus wysiada Farmtrack wytrzyma ale z niego twarda maszyna ;)

#19 Share Leszkomae

Leszkomae

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 22:02

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Kup farmtrac i czasu na prace nie trać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share zetek5211

zetek5211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 22:34

"Gra o Farmtrac"- Uwolnij swoją kreatywność i zdobądź tyle punktów ile chcesz! Kto Farmtraca kupuje ten wyboru nie żałuje.
Gdy Farmtraca uruchomisz już uśmiechu nie poskromisz.