Skocz do zawartości

Zdjęcie

sterownik komfort krone

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mf255fan

Mf255fan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 06 czerwiec 2013 - 08:55

sterownik komfort krone Witam ostatnio zakupiłem prase krone kr 130 z sterownikiem kofort.Najpierw musiałem przerobić zasilanie tzn. wtyczke zrobiłem na taką do zapalniczki (biały +, brązowy-) jak podpiołem to sterownik się włącza , brzęczyk działa ,wszystkie kontrolki się świecą i wyświetlacz.W instrukcji pisze że ma wyświetlić się napis ale u mnie się tak nie dzieje i po chwili sterownik się wyłącza.Pomocy
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sterownik komfort krone Dzisiaj, 15:05
  •  

#2 Share p920

p920

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 czerwiec 2013 - 16:13

sterownik komfort krone wada fabryczna albo źle podłączyłeś

#3 Share pawelmf

pawelmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 09 czerwiec 2013 - 21:00

sterownik komfort krone a jak kupowałeś to sprawdzałeś sterownik bo to raczej coś jest nie tak ze sterownikiem jak byś źle podłączył toi by wcale nie działał
Sprzedam prasę kostkującą welger ap 41 stan bdb

#4 Share Mf255fan

Mf255fan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 21:51

sterownik komfort krone jak kupowałem to nie miałem gniazda. Przyciski działają a przynajmniej od puszczania sznurka.A wyświetlacz przy włączeniu się podświetla tylko nic na nim nie wyskakuje .Czytałem w instrukcji że jeśli napis początkowy nie wyskakuje to trzeba sprawdzić zasilanie ale chyba jest dobrze bo zalutowałem wtyk do zapalniczki ale na kablu są 4 przewody biały (chyba +) brązowy(chyba-) i 2 cieniutkie białe do wcześniejszego wtyku podpięte były tylko te 2 grubsze czy to od tego może zależeć? czy moglibyście sprawdzić w swoich sterownikach?

#5 Share waldek25

waldek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 26 lipiec 2013 - 21:14

sterownik komfort krone a nie lepiej było by pociągnąc od akumulatora, u mnie jak montowali to od akumulatora.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Mf255fan

Mf255fan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 17:26

sterownik komfort krone gniazdo zapalniczki bezpośredni z aku ma zasilanie więc to nie problem zasilania tylko wyświetlacza Wie ktoś ile wymiana wyświetlacza może kosztować?

#7 Share Adam1979

Adam1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 21:03

sterownik komfort krone Witam
Mam ten sam problem ze sterownikiem krone vario pack 1500 po uruchomieniu nie pokazuja sie litery tylko slabo widoczne kwadraty niewiem jak mam rozwiazac ten problem czy mozliwy jest kontakt telefoniczny bo bardzo zalerzy mi na czasie z gury dziekuje.
Adam

#8 Share pawelmf

pawelmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 22:28

sterownik komfort krone Witam
panowie do posiadaczy sterownika komfort w prasie krone czy jes możliwość ustawiena na sterowniku aby po starcie siatki szybciej załanczał sie hamulec, poniewż zauważyłęm , że jak puszczę siatkę to mi strasznie boków nie owija a jak hamulec zacznie działać to siatka automatycznie sie naciąga i prasa łądnie owija ale i wtedy kończy się owijanie. Chciałbym jakoś przyspieszyć załanczanie hamulca. za podpowiedz wielkie dzięki
Sprzedam prasę kostkującą welger ap 41 stan bdb

#9 Share morfi81

morfi81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 10:34

sterownik komfort krone w sterowniku nie ma takiej opcji i musisz przy prasie wyrególować hamulec

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share JOHN1993DEERE

JOHN1993DEERE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 22:43

sterownik komfort krone Jak ściąga Ci siatke na boki to musisz podciągnąc spężyny które dociskają metalowy wałek do tego gumowego wyjmnij siatke i sprawdz poprostu czy z jednej strony czy z drugiej są szczeliny pomiędzy wałkami. Drugą opcją moze być nierówny już wałek gumowy na bokach tzn wytarty, ale to trzeba spojrzeć na szczeline. Jezeli chodzi o hamulec to z prawej strony od wajchy hamulca idzie lineczka która luzuje hamulec podczas samego podawania siatki. Moze on słabo odbija przez co za słabo hamuje

Jeśli chodzi o wyświetlacz to sprawdzcie czy jest odpowiednie napięcie. U mnie jak odpale i nie odbije regulator tzn swieci kontrolka ładowania to też nie wyświetla sie to co powinno na komputerku.