Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share NABUCH

NABUCH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:wiejski automatyk ;)

Napisany 05 czerwiec 2013 - 22:49

Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy Witajcie .Poszukuję złączek hydraulicznych do siłowników przyczepy o ile się nie mylę D46. Chciałbym dołożyć dodatkowe złącze kątowe 90st żeby przewód nie był taki przegięty . Byłem dzisiaj w agromie ale wszystkie złączki jakie mają są na tzw stożek a u mnie wszystkie są podobno starego typu czyli proste bez żadnego stożka i uszczelnienie następuje przez czoło a nie przez skos boków stożka. Wydaje mi się że połączenie stożka i prostego złącza będzie bardzo słabe . Poszukuję 2 złączek kątowych 90st męsko żeńska na gwint M22 o prostym typie łączenia a nie stożkowym . Proszę o podanie gdzie można coś takiego kupić Pozdrawiam Wojtek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy Dzisiaj, 14:12
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 22:56

Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy http://www.sklep-grene.pl/ tam poszukaj.

#3 Share strd

strd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 23:04

Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy w każdym sklepie z hydrauliką siłową dostaniesz bez problemu. BTW ten gwint to M22x1,5. Zwykłego M22 tam nie wkręcisz.

#4 Share NABUCH

NABUCH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 06 czerwiec 2013 - 05:16

Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy Dzięki za podpowiedzi ale...W lokalnym grene (oprócz agromy) byłem i złączek tego typu jest brak , na stronie kątów 90st też brak tak że pozostaje zamówienie gdzieś z internetu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4015 postów

Napisany 06 czerwiec 2013 - 18:46

Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy W każdym sklepie z częściami do ciężarowych aut takie złączę dostaniesz,
tylko to co masz to jest złączę pneumatyczne bo złączą hydrauliczne są na stożek.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#6 Share NABUCH

NABUCH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 09 czerwiec 2013 - 17:26

Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy Znalazłem coś takiego tylko cena trochę zaporowa
http://truck-tychy.p...wewzew-m22.html
Na razie dam sobie spokój zmontuje przyczepę jak było

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share voyteknet

voyteknet

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 21:54

Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy to nie jest złącze pneumatyczne. faktycznie to jest typ połączenia hydraulicznego starego typu wg. polskich standardów, typ P41 - prosta i typ P42 kolanko. W twoim wypadku chodzi o typ p42 na wąż DN 13 z gwintem 22x1,5. Powinno być dostepne jako końcówka do zakucia w rozgarniętym punkcie z zakuwarką węzy hydraulicznych. Więc wymagane będzie przekucie starego lub zakucie nowego przewodu