Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z napedem w mf 590

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kati

kati

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 09:22

Problem z napedem w mf 590 witam mam problem z przednim napędem w mf 590,mianowicie wymienilismy juz pompe hydrauliki bo mialo byc niby tym pompa nowa a napedu nadal brak i WOM też nie działa.to mechanik powiedzial że może ta druga pompa tłoczkowa tak wiec znow rozpolawianie i regeneracja pompy tloczkowej,i mialo byc cacy ale nadal nic napedu brak WOM-u tez a teraz to i podnosnik przestał dzialac.Jaka może byc jeszcze przyczyna takich awari,przewody ok sa.Z góry dziękuje za jakas podpowiedz jak sunac ta awarie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z napedem w mf 590 Dzisiaj, 19:28
  •  

#2 Share Przemek15_03

Przemek15_03

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 13:30

Problem z napedem w mf 590 czy wszystko masz zalączane hydraulicznie ?

#3 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 14:32

Problem z napedem w mf 590 Tak to jest jak się niema zielonego pojęcia a bierze się za naprawę w taki sposób to wymienicie pół traktora i wpędzicie się w koszta i tak nie będzie tak jak należy powodzenia

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 17:37

Problem z napedem w mf 590 kolego zmień mechanika to nie ursus ja obstawiam na tarczki są one zamątowane w skrzyni biegow lub uszczelnienia na wałku sprzęgłowym w skrzyni masz 2 pierścienie takie jak na tłok do motoroweru a z wałkiem to też moga być tarczki lub hamulec hydrauliczny ale też niewykluczone bo w skrzyni idzie zapewne przewód i może mieć mikr pękniecia i też cisnienia nie trzyma i niema wzmacniacza momętu jak to nie działa to wszysko nie chodzi bo cisnienie ucieka lub też olej może być zły i tzn zlej gestości jak coś to pytaj bo robiłem takiego sprzęta i wiem wszystko o nich :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 21:13

Problem z napedem w mf 590 a co do podnośnika to może rurka jest źle zalozona lub uszczelnienia nie trzymają lub źle złozona pompa chyba że ktoś żle podnośnik złożył