Skocz do zawartości

Zdjęcie

koszenie fasoli-czym

65 odpowiedzi na ten temat

#61 Share bomber84

bomber84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 18:29

koszenie fasoli-czym Witam. Odgrzebuje temat. Znalazłem coś takiego: co o tym myślicie??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
koszenie fasoli-czym Dzisiaj, 23:50
  •  

#62 Share TataViki

TataViki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 25 luty 2015 - 08:23

koszenie fasoli-czym

witam sieje fasole przeszło  20  lat prubowałem scinac wszelkimi scinarkami i kosiarkam i najlepiej co sie sprawdziło to ta samojezdna na dwa rzadki noze bebnowe dlatego ze dosc szybko wycina dzienie 5 ha spokojnie mozna wyciac i jak jest pole odpowiednio przygotowane nie ma zadnych strat i poprawiania sam jeden siadam i kosze nie trzeba odrzucac poprawiac jest super w ubiegłym roku miałem fasole czerwona ludzie straszyli ze ja trzeba wyrywac recznie wjechałem scinarko o 11 g tem okolo 30 i wycieło sie super tak ze lepiej nie pchac sie w nie wiadomo co tylko taka polecam takie scinarki robi gosciu ze slaska i z okolic dołhobyczowa

Załączone miniaturki

• 15227_598091843645908_8785459265102981559_n.jpg

#63 Share Toru

Toru

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 12 marzec 2015 - 19:39

koszenie fasoli-czym

Widzisz Ty wycinasz SOBIE 5h dziennie i jest wszystko git, a ja znam takich co jeżdża 2 biegiem i potrafią wyciać dziennie 10h tylko potem trzeba chodzić i poprawiać bo połowa nie wycięta tylko wyłożona i zmieszana z ziemią. Ile dałeś za kosiarkę? Słyszałem że teraz cena do 16tys dochodzi, tylko cena na fasole się kończy :P

Posiadam na sprzedaż zbiorniki/mauzery 1000l na RSM, paliwo itp. czyste, płukane, więcej info -> szyna_89@o2.pl lub 797-575-135

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share TataViki

TataViki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 29 marzec 2015 - 20:33

koszenie fasoli-czym

Widzisz Ty wycinasz SOBIE 5h dziennie i jest wszystko git, a ja znam takich co jeżdża 2 biegiem i potrafią wyciać dziennie 10h tylko potem trzeba chodzić i poprawiać bo połowa nie wycięta tylko wyłożona i zmieszana z ziemią. Ile dałeś za kosiarkę? Słyszałem że teraz cena do 16tys dochodzi, tylko cena na fasole się kończy :P

cena na wszystko sie konczy ale u nas nic nie wiadomo jak jest tanie to moze byc drogie puzniej i na odwrót a scinarke sam robiłem

#65 Share boxer1990

boxer1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 24 luty 2016 - 18:51

koszenie fasoli-czym

Witam, mam pytanie czy ktoś ma zgrabiarkę 5 gwiazdową zawieszaną i mógłby mi podać długość głównej ramy, do której jest przyspawana "wieżyczka" tuza?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share waldii1

waldii1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 544 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 20:02

koszenie fasoli-czym

Witam, czy ktoś mógłby podać wymiary i szczegółowe zdjęcia ścinarki samojezdnej? Jaki sinik pracuje w waszych i jak zrealizowany jest napęd na koła i bębny ścinające, jaką macie średnicę noży? Proszę o jakieś dane bo chciałbym wykonać taką maszynę.