pawio1234

Ciągniki marki Crystal .

Polecane posty

pawio1234    0

Tak sie zastanawiam co to za marka i na jakich podzespołach jest składane :D

Czy ktoś już posiada takie ciągniki i ma onich opinie ?

Edytowano przez pawio1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Skrzynie ZF,silniki bodajże z Dojca ale nie zbyt podoba mi się ich wykonanie...


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

Kupiłem wczoraj Top Agrar gdzie był test 5 ciągników JD, MF, Fendt, NH, Valtra o mocy od 190 do 260 koni chyba. Test jak test ale ceny ścinającego polskiego rolnika z nóg.

Od 440 tyś. netto do prawie 1 mln zł za ciągnik !!!

 

Dla mnie ciągnik ma mieć moc, jak najmniej elektroniki i jechać do przodu. Z nowszych rzeczy to klima, ehr 4-6 półbiegów i radio :) no może jeszcze siedzenie pneumatyczne :)

I taki Crystal mi pasuje.

 

Dla porównania Crystal 16.2 190km kosztuje 265 tyś. netto i na takiego będziemy kupowali nawet jak nie będzie PROW-u.

268 KM Crystal kosztuje 390 tyś. netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

A co powiecie o modelach Armatrac. Bardzo fajne ciągniki tylko że niewiadomo czy to awaryjne a ni nic i ten mniejszy model około 76km nie ma rewersu


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Nie wiem jak Wy,ale ja nie mam zamiaru w kabinie dusić się od rakotwórczych plastyków...


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawio1234    0

Siedzaiłem w jednym z modeli tej marki i w kabinie i mi się podobało :D Pneumatyczne siedzenie, klimatyzacja i itp . Miał ktoś przyjemność nimi pracować w polu ?

Edytowano przez pawio1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj