Gość Profil usunięty

JKM, powrót świra czy może geniusza?

Polecane posty

kozulek2    228

nie łam głowy bo w końcu pęknie Ci ta pusta bańka :D :D :D ...takich wieszczów to ja się nasłuchałem do znudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

To kozulku na kogo zagłosować? Poprzeć państwo Tuska które jest skorumpowane i idzie na dno czy państwo Kaczyńskiego - kłaka wełny do ruskich nie wyślemy przez jego polityke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli uważacie, że tak jak teraz jest wszystko w porządku? Życzę powodzenia w przyszłości, ciekawe czy tak samo będziecie mówili jak z każdym rokiem państwo coraz więcej się zadłuża, w końcu ta bańka musi pęknąć nie ma siły na to, jeśli tak dalej będzie Polska rządzona

JKM, to jest pikuś, bo on nie jest taki ciemny na jakiego wygląda i co mówi, problemem są tacy bezmózgowi ludzie co go popierają, @gregorius, znam dobrze twoje poglądy, i według JKM, nie mam zamiaru dokładać do wstawiania w psychiatryku twojej piątej klepki i tobie innych tu podobnych, @kozulek2, szkoda tłumaczyć takim pustym łbom, chodzili do szkół i zmarnowali kasę podatników, bo jak były, tak są dalej puste makówki. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

To wejdz na naszakasa.pl i zobacz ile w Twojej gminie wydaje się na opieke socjalna. Przelicz to na 1 mieszkańca i zobacz czy to jest tak malo

 

Można pełen link ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

nosz k...a pierwszy raz zgadzam sie z gregoriusem,chyba zapominacie ze dlug publiczny w tym roku przekroczy 1 bilion podzielcie to na 36 mln[i co roku mniej]polakow, do 2020 roku system emerytalny sie zawali,najnowsze wyliczenia emerytury z nowego systemu przy zarobku 3,5 tys emerytura 1,15 tys zl i co dalej-eutanazja,eugenika,zakaz aborcji-toz to program pewnego austryjackiego niedoszlego malarza z poczatku XX w.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Problem kradzieży łatwo rozwiązać wprowadzić ucinanie ręki za kradzież i tyle, mogę się o stówę założyć, że kradzieże t\diametralnie spadną...

 

Pytacie się co po zlikwidowaniu zusu czy krusu, nfz. Powiem tak gdyby był dobrowolny wybór czy opłacać składni czy nie same te instytucje padną bo nikt do nich nie będzie wpłacał.

 

Przykładowo gdybym miał teraz pracować to nigdy legalnie, bo za tą kasę szczerze ledwo idzie wyżyć, tylko na czarno wtedy mam czysty pieniądz na rękę bez okradania mnie...

ciekawe czy jak by tak twojej siostrze czy bratu zdarzyło by sie cos "pożyczyć" czy też bys głosił takie teorie?

no popatrz, do tej pory wiekszosc pracuje legalnie a ich podatki i tak marnują w publicznych szkołach takie niedouki jak ty, aż strach pomysleć co by było gdyby wszyscy pracowali na czarno i nie płacili na nic podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

A co to ma do rzeczy że ad persona walisz argumentami, mnie tak wychowali żeby nie "pożyczać" a że moze ciebie inaczej no to trudno, łape uciąć jednemu drugiemu i zobaczysz spokój będzie, To samo z karą śmierci przywrócic i do tego publiczne egzekucje, przestaną mordować diametralnie...

 

A co mają za wyjście muszą płacić bo taki system, wystarczy obniżka podatków i tyle wiesz jaki napływ kapitału by do Polski poszedł, gdyby obniżyć podatki, no ale gdzie system musi istnieć tzw. układ zamknięty...

 

A co myślisz gdybym do szkoły nie chodził to w domu by mnie zamiast tego mama nie nauczyła, w szkole szczerze nie mają pojęcia o nauczaniu...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

poprzyj swoje państwo

Moje państwo istnieje w teorii....

Poprę rząd obecny - będę miał bez zmian ciągłą jazdę w dół.

Poprę PIS - żyć się nie da bo się z każdym pokłócą...

Lewica mnie nie interesuje.

 

Zostają dwie partie, Kongres Nowej Prawicy i Ruch Narodowy.

Wiem że KNP nie sprzeda się za stołki bo ich nie chcą, chcą obniżać podatki, likwidować dochodowy. Koalicja może mieć miejsce PO-PIS, PO-PSL-SLD - w każdym wariancie Korwin poprze zmiany które ma w programie a nie popieranie ludzi na stołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co to ma do rzeczy że ad persona walisz argumentami, mnie tak wychowali żeby nie "pożyczać" a że moze ciebie inaczej no to trudno, łape uciąć jednemu drugiemu i zobaczysz spokój będzie, To samo z karą śmierci przywrócic i do tego publiczne egzekucje, przestaną mordować diametralnie...

 

A co mają za wyjście muszą płacić bo taki system, wystarczy obniżka podatków i tyle wiesz jaki napływ kapitału by do Polski poszedł, gdyby obniżyć podatki, no ale gdzie system musi istnieć tzw. układ zamknięty...

 

A co myślisz gdybym do szkoły nie chodził to w domu by mnie zamiast tego mama nie nauczyła, w szkole szczerze nie mają pojęcia o nauczaniu...

no własnie chodziłes do szkoły, to mama myslała że tam cię nauczą i nie uczyła, no tu się zgodzę z tobą, nie mają pojęcia o nauczaniu, lub ty sam się nie uczyłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Cieszę się z tego za to, że Ty mądry jesteś i tą mądrością nas zarażasz niosąc kaganek oświaty :D :D

Zlituj się chłopie :)

 

No nie nauczyli bo ja z systemem na bakier jestem i się nie daję na politpoprawność, trudno, funkcje kwadratowe w życiu nie są mi potrzebne, geografie lubie i historie też, polski też nie najgorzej mi poszedł, czego chcieć więcej....

 

A co mieli mnie nauczyć że zamiast na Cygana mam mówić rom, że UE jest cacy, a PRL fajny był, że to superaśnie że pokojowo doszło do "demokratycznych" przemian???

 

Przestań, na taką papkę to ja nie ide, no chyba że TY

 

Trzeba mieć dystans do tych postów co niektóe osoby piszą bo bym już litościwego śmiechu padł :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

nie sprzeczajmy sie o to jak bardzo jest ktoś wykształcony bo to nie ma celu.

Jeśli ktoś ma głowę na karku to po gimnazjum dojdzie wysoko.


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Ja się nie chwale, bo wyniki z zawodowego mam dopiero w sierpniu, no i do tego poprawka z matury z matmy, trudno się mówl :D

Moim zdaniem nie liczy się wykształcenie, choć też ważne jest, ale inteligencja i mądrość życiowa. Bo co z tego że skończysz dany kierunek studiów skoro duże prawdopodobieństwo jest, że z wykonywaną pracą za wiele wspólnego nie będzie to miało


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Wszystko idzie zgodnie z planem.Przed wojną nikt nikogo darmo nie uczył,nikt także nikogo darmo nie leczył i taki system jest zdrowy nie tylko dla Państwa ale także dla nacji.Myśle że to nie on sam to sobie wymyślił,to są podstawowe rzeczy z którymi przyjdzie nam sie zmierzyć.W wyborach Korwin zyska ponad 20% poparcia i będzie mocnym graczem na Polskiej arenie.Popieraja go w wiekszości młodzi ludzie mieszkający w Polsce z duzych miast między innymi Warszawą na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Wykształcenie i mądrość to dwie zupełnie odrębne sprawy. Jak to mówią " Mądremu wykształcenie jest nie potrzebne, uczyć sie musi głupi" :D

Jest jeszcze coś takiego jak logika która jest często pomijana tylko dlatego ze nie idzie ona w zgodzie z czyimiś interesami.

Co jest więcej warte jakaś kupka papierów z nadrukowanymi cyferkami czy zapas jedzenia na cały rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

@gregorius

Z systemem na bakier jesteś czy za głupi na system? Czy twoją formą "protestu" przeciwko systemowi jest niezaliczenie matury na te marne 30%? Chwalisz sie jaki to oświecony jesteś ale ty ani wykształcony ani inteligentny w takim razie nie jesteś i sam się do tego przyznałeś.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

No widzisz nie umiałem trudno, będzie poprawka a tam powinno sie udać, jeżeli nie to za rok :) A większośc rzeczy w życiu z tej matematyki nie jest mi potrzebna to po co czegoś się na siłe uczyć, nie rozumie tego...

Gdzie ja tak pisze, zacytuj post gdzie napisałem, że jestem oświecony, mówię tylko, że wykształcenie nie idzie w parze z logiką i inteligencją...

 

Z idiotami nie rozmawiam, także do mnie nie pisz :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Można być idiotą z tytułami oraz człowiekiem mądrym życiowo i rozsądnym bez tych tytułów. Na uczelni miałem mase znajomych, którzy byli nie tam gdzie być powinni. Jedni jakimś cudem skończyli przepychając wszystko kolanem innym wykładowcy udowodnili, że ta droga nie jest dla nich i albo zrezygnowali, albo przenieśli się na jakieś mniej wymagające kierunki.

 

Gregor, w matematyce nie ma nic trudnego. Tylko potrzebny jest nauczyciel, który wytłumaczy cały wątek. Swoją drogą niektóre zadania na ostatniej maturze były trochę dziwne. Trzeba było je liczyć od d... strony...

 

Tak czy inaczej powodzenia na poprawce. Znajdzie sobie korepetytora, który umie sprzedać swoją wiedzę. W szkołach takich brakuje.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

No dokładnie dawniej mało kto kończył szkołę, ale to wtedy było coś.

Może też tak jest, że nie płacimy ze swojej ręki za nauczanie (w podatkach tak) tak jak w prywatnych szkołach, gdzie się szanuje pieniądz i inaczej ta nauka wygląda

 

 

Ja się nie przejmuje jakimiś maturami, potrzebne to jak ku..wie majtki :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Inteligencja a mądrośc to dwie wogule inne rzeczy. Znam takich glupoli a maja talentow tyle ze nie miara, nie mowiac kierowaniu i manipulacji ludzmi- co przypisuje sie inteligencji.Slyszalem ze tylko inteligencja przetrwa :P

 

Dla mnie glupota Korwina bierze sie z wysokiej inteligencji,leje na system ale wie jak w nim zostac przy czym sie dobrze bawi :D

 

bo nie mozna byc zarazem wielce Inteligentnym i zarazem bardzo madrym i rozsadnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Dokładnie Karol, Korwin jest wybitnie inteligentny i nieustępliwy. To go wyciągło z szarówki polskich partii. Wkońcu mistrz brydża.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

@gregorius

Matematyka to nie tylko wzory i całki ale także logiczne myślenie, którego uczy i które jest bardzo potrzebne w normalnym świecie. Tobie może i nie potrzebne bo ty kopiujesz innych a do tego myślenia nie potrzeba. I za nim zaczniesz wyzywać kogoś od idiotów, upewnij się, że sam nim nie jesteś bo jak na razie niezaliczenie matury na obecnym poziomie przybliża Cię do nich.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

matematyka to tylko logiczne myslenie + kalkulator lub liczenie w glowie.Moze nikt mi nie uwierzy ale do tej pory nie umiem na pamiec calej tabliczki mnozenia :o za to trudne zadania z matematyki nalezaly do latwiejszych niz tabliczka mnozenia.A z matematyki cale życie 4 ocena i zero kucia -_- Proponuje temu co mowi od idiotow zrobic tescik na inteligencje,nie na darmo powstaja przyslowia ze madry ustapi a glupi nie.

 

Sorry kolego ale reprezentujesz poziom Idiot jesli kogos wyzywasz od idiotow

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

Spoliczkowanie Boniego to mistrzostwo świata. Ciekawe co pan Janusz jeszcze wymyśli. Generalnie polityka już niżej chyba nie zejdzie. Jedni plota głupoty po pijaku inni policzkują się. Bagno.

a znasz caly kontekst tej historii i wiesz kim byl M. Boni czy tylko uslyszales w wiadomosciach na jedynce ze cos takiego mialo miejsce i pobiegles do internetu podzielic sie wnioskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1825

Nawet całki sie przydają, np do obliczania powierzchni jeziora :P A tak naprawde to te 30% to jest właśnie osiągalne myśląc logicznie i będąc inteligentnym bo masz tablice z wzorami, z którymi możesz zdać spokojnie na 30 i więcej.

 

Korwin jest inteligentny i tyle. Z częscia jego programu sie zgadzam. obnizenie podatkow na pewno napedziloby gospodarke i zmniejszylo bezrobocie. Jednak czy wszsycy poradziliby sobie w wolnej gospodarce. Problem bylby z ludzmi nie zaradnymi zyciowo, bylaby ich masa dlatego, ze teraz przyzwyczaili sie do opieki spolecznej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adams452
      W związku z tym, że 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego warto poznać punkt widzenia rolników na obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Czy Waszym zdaniem te wybory są ważne dla Polski - jesteście eurosceptykami czy euroentuzjastami?
      Z perspektywy 10 lat członkostwa było to opłacalne? Na jaką partię będziecie głosować?
    • Przez vera_512
      W mediach pojawiła się informacja, że klub poselski KUKIZ'15 planuje wprowadzić ustawę o sprzedaży bezpośredniej. Czy to znaczy, że coś wreszcie się ruszy w tym temacie?
      https://www.agrofakt.pl/kukiz15-o-sprzedazy-bezposredniej/
       
    • Przez Wald3k
      Witam wszystkich,
      jak myślicie, czy po wprowadzeniu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego 30 kwietnia br. ceny ziemi spadną, utrzymają się czy dalej będą rosły?
      Chodzi oczywiście o rynek prywatny, bo jak wiemy na grunty państwowe wprowadzony będzie pięcioletni zakaz sprzedaży.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj