Skocz do zawartości

JKM, powrót świra czy może geniusza?

475 odpowiedzi na ten temat

#441 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 kwiecień 2015 - 09:28

Tutaj jest aktualna wypowiedź Korwina o rolnikach:

Nie wiem jak to będzie jak wygra on wybory ale moim zdaniem nie mamy nic do stracenia.

Jak zlikwiduje chociaż 2-3 uciążliwe podatki czy przepisy to już będzie jakiś sukces,nie musi od razu zrealizować całego swojego programu.

PO i PIS już rządzili i każdy wie jak wyglądały ich rządy,także jak będzie na nich głosował i wygrają wybory to niech potem nie marudzi że nic nie robią,że mają ludzi gdzieś,że kradną itp. bo to było wiadome.Skoro tyle lat tak rządzili to raczej się nagle nie zmienią,prawda?

A jak ktoś będzie głosował na PIS czy PO myślac że Korwin czy Ruch narodowy nie mają szans ale ,,Wybiera mniejsze zło'' to niech lepiej nie idzie na wybory bo w dużej mierze właśnie przez takich ludzi ciągle mamy taki sam rząd.

Najlepszy jest moment kiedy JKM mówi, że dla chłopów to dobrze, że POLSKĄ ziemię będą mogli kupować obcokrajowcy, bo ziemia będzie droższa. Wyrazy twarzy rolników bezcenne! 

Głosujcie na JKM, nie bierzcie żadnych dotacji i liczcie na to, że zlikwiduje śmiesznie niskie obciążenia publiczne w rolnictwie. Niemieccy rolnicy za to będą brali dotację i będą sobie za nie kupować bezkarnie ziemię w Polsce, a i jeszcze każdy Niemiec kupi sobie kawałek z POLSKICH lasów, które zdaniem JKM już dawno powinny być prywatne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JKM, powrót świra czy może geniusza? Dzisiaj, 07:21
  •  

#442 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 05 kwiecień 2015 - 10:53

@kabus55, po pierwsze zeby rolnik niemiecki mogl kupic ziemie w Polsce polski rolnik musi chciec mu ja sprzedac. O ile wiem to nie ma przymusu sprzedazy ziemi Niemcom. Uwazasz a cos zlego w tym ze Niemiec do ciebie przychodzi i daje 1mln/ha? w moim mniemaniu jesli nie sprzedasz bedziesz kretynem, jesli sprzedasz jestes myslacym czlowiekiem i za ta kase kupujesz pare ha w innym miejscu. Jesli nie da  1mln/ha tylko 20 tys/ha? to nie sprzedajesz, albo da wiecej albo idzie z kwitkiem. Twoj wybor albo sprzedajesz albo nie. Zachowujesz sie tak jakby polscy rolnicy byli biednymi ludzmi, ktos przystawil im pistolet i kazal sprzedac. Tu nie ma przymusu. Po drugie popatrz co za paradoks, rzad jest tak nieudolny, marionetkowy, kradnie juz teraz nie po cichu ale bezczelnie (chyba sie zgodzisz) i ci sami ludzie ktorzy tak mysla jednoczesnie chca aby to ten sam rzad sprawowal wladze nad lasami, kopalniami itd... Nie widzisz tu paradoksu? Mi sie to jakos kloci jendo z drugim.

Edytowany przez marluk, 05 kwiecień 2015 - 10:55.

#443 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 05 kwiecień 2015 - 18:47

Co do obrotu prywatnego to dla sprzedających oczywiście dobre będzie uwolnienie sprzedaży ziemi, tutaj zgoda z tym co powiedział JKM o wzroście wartości. Jednak w tej chwili myślę, że ok. 50% rolników chce, a co najmniej 20% ma jeszcze możliwości rozwoju (czyt. powiększania powierzchni gospodarstwa), natomiast gdy sprzedaż zostanie uwolniona to zwłaszcza na zachodzie Polski max. 5% rolników będzie w stanie konkurować w kupnie ziemi z zachodnimi farmerami, więc dla nich uwolnienie sprzedaży jest niekorzystne. Zakaz kupna ziemi przez obcokrajowców powinien bezwzględnie dotyczyć ziemi sprzedawanej przez skarb państwa, a obrót prywatny powinien być objęty pewnymi ograniczeniami. Takie jest oczywiście moje zdanie nie każdy musi się z nim zgadzać.

Co do drugiej części to jest ona po prostu świetna (11/10 pkt), to jest argument, który spowodował, że mocno wzrosły u mnie notowanie JKM i Jacka Wilka, ale nie na tyle żeby na nich zagłosować, ponieważ zgadzam się, że trzeba wiele rzeczy zmienić poczynając od zmiany tego złodziejskiego rządu, ale nadal jestem przeciwnikiem prywatyzacji wszystkiego co państwowe. Moim zdaniem potrzebny jest po prostu dobry gospodarz i tutaj każdy może mieć swój typ z wykluczeniem Komorowskiego, który pokazał już, że z niego żaden gospodarz.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#444 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 06 kwiecień 2015 - 22:49

kabus55, moja odpowiedzia na twoje ostatnie zdanie bedzie pytanie do ciebie. czy ty bylbys dobrym gospodarzem swojego gospodarstwa gdybys mial go tylko przez 4 lata a pozniej wiedzialbys ze przejdzie w rece kogos obcego?

#445 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 07 kwiecień 2015 - 19:45

Ale takiej pewności nie ma, a wydaje mi się że jeśli jakaś partia potrafiła by naprawdę dobrze rządzić to spokojnie mogłaby utrzymać władzę dłużej niż 4 lata. Na przykład w Wielkiej Brytanii jeśli się się  nie mylę Partia Pracy rządziła w pewnym okresie 16 lat. Można to porównać też do dzierżawy, jeśli biorę ziemię w dzierżawę na 4 lata to robię w niej najlepiej jak się da chociaż nie wiem czy później nadal będę ją uprawiał. Chociaż porównywanie pracy w gospodarstwie do rządzenia państwem to zły przykład, bo ziemi nie okradniesz i nie oszukasz więc musisz robić w niej jak najlepiej żeby mieć za co żyć niezależnie czy masz to na 4 czy na 40 lat, natomiast rządzący oszukują i okradają państwo, a raczej nas naród ile wlezie. Jest tutaj także pewien paradoks, polegający na tym, że politycy ogólnie dążą do tego, aby być u władzy i to jest oczywiste, więc dlaczego gdy już przy tej władzy są to nie działają na rzecz poprawy życia ludzi i przegrywają następne wybory. Mówię tutaj oczywiście o Polsce i większości polskich partii, przy założeniu braku fałszerstw wyborczych, bo to nie jest teraz takie oczywiste i tutaj kolejny plus dla JKM i jego monarchicznych zapędów.

#446 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 07 kwiecień 2015 - 22:59

wydaje mi się że jeśli jakaś partia potrafiła by naprawdę dobrze rządzić to spokojnie mogłaby utrzymać władzę dłużej niż 4 lata.

wlasnie, moglaby. Slowo - klucz.

Na przykład w Wielkiej Brytanii jeśli się się  nie mylę Partia Pracy rządziła w pewnym okresie 16 lat.

zaprawde powiadam ci jeszcze w tym roku przekonasz sie ze partia ktora rabuje, nie okrada, okradac mozna po cichu, rabuje sie z premedytacja. Ktora rabuje polakow bedzie rzadzic 12 lat. bedzie brakowac tylko 1 kadencji do 16 lat :)

Można to porównać też do dzierżawy, jeśli biorę ziemię w dzierżawę na 4 lata to robię w niej najlepiej jak się da chociaż nie wiem czy później nadal będę ją uprawiał.

no troche ryzykowne, ciesz sie ze nie trafiles na kogos kto by to bezczelnie wykorzystal, ludzie nie graja fair. Politycy wiedza ze tak sie nie robi jak ty, ze gra sie nieczysto :) jak jest koryto to sie korzysta bo moze koryta zabraknac.

Jest tutaj także pewien paradoks, polegający na tym, że politycy ogólnie dążą do tego, aby być u władzy i to jest oczywiste, więc dlaczego gdy już przy tej władzy są to nie działają na rzecz poprawy życia ludzi i przegrywają następne wybory. Mówię tutaj oczywiście o Polsce i większości polskich partii, przy założeniu braku fałszerstw wyborczych, bo to nie jest teraz takie oczywiste i tutaj kolejny plus dla JKM i jego monarchicznych zapędów.

bo to nie jest ich cel... Celem jest kasa i uklady a takze nacisk obcych krajow, bankow, koncernow itd... Dobro Polakow jest kwestia malo istotna. przyklady mozna mnozyc.

Edytowany przez marluk, 07 kwiecień 2015 - 23:03.

#447 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 08 kwiecień 2015 - 09:21

zaprawde powiadam ci jeszcze w tym roku przekonasz sie ze partia ktora rabuje, nie okrada, okradac mozna po cichu, rabuje sie z premedytacja. Ktora rabuje polakow bedzie rzadzic 12 lat. bedzie brakowac tylko 1 kadencji do 16 lat :)

O tym to już wszyscy wiedzą. Chociaż może być też tak, że pozwolą zwyciężyć PiS, ale tak by nie mogli rządzić samodzielnie, ci nie stworzą koalicji, wówczas Komor powierzy tworzenie rządu Kopaczowej i dalej jazda kolejne 4 lata PO - PSL. Tak jak to było w wyborach samorządowych pozwoli na zwycięstwo PiS, nie dające tej partii żadnej władzy tylko po to by mieć argument do zbijania tez na temat sfałszowania wyborów, no bo jak to może  być, że zwycięska partia mówi o sfałszowanych wyborach. Żeby nie było, ja sam na PiS głosowałem tylko raz w 2009 r. w eurowyborach, ale chcę uczciwych wyborów.

#448 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 29 kwiecień 2015 - 19:50

korwin4.jpeg

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#449 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 30 kwiecień 2015 - 11:26

Moim zdaniem jedynym kandydatem który może coś srobić jest kukiz i ja bede głosował na niego

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#450 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 01 maj 2015 - 20:11

Kukiz to człowiek znikąd 2 miesiące temu nikt o nim nie słyszał pojawił się ze 100 tyś. podpisów i nie wiedział kto je zbierał twierdził że jest tak znany że sami ludzie mu te podpisy zebrali a w głównych wiadomościach w TVP zajął połowę czasu antenowego na przedstawienie się i wmawianie wszystkim że jest bardzo znany i jako jedyny może zmienić ten kraj na lepszy---dla mnie to jest koń trojański PO.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 01 maj 2015 - 21:20

Kukiz jest właśnie człowiekiem, który nie chce zmienić a przynajmniej nie ma takiego postulatu. Uparł się na JOW-y i twerdzi, że są cudownym środkiem, spójrzmy na podział głosów w UK. Politycy się nie zmienią od JOW-ów. Chciałbym zmienić, ale tu trzeba konkretów, a nie demagogii w stylu obecnego prezydenta, który posiada zdolność mówienia przez kilkadziesiąt o niczym, lubuje się w mówieniu o solidarności, pokoju i zgodzie, która rzecz jasna buduje. 

#452 Share Vivar_

Vivar_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 maj 2015 - 19:17

i wszystko w temacie, oczywiście Kukiz jest lepszy niż komorowski, duda i reszta systemowców, ale sam niczego nie zdziała.

Edytowany przez Vivar_, 03 maj 2015 - 19:19.

#453 Share RaFaL47

RaFaL47

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 06 maj 2015 - 15:35

JKM, powrót świra czy może geniusza? Trochę info o Korwinie Jest żydem (Ozjasz Goldberg) więc z definicji mu nie ufam, bo ta nacja jest wyjątkowo nacjonalistyczna. Nie wiem ile w tym jest prawdy bo to info z Encyklopedii Żydów w Polsce, ale wybory prezydenta RP to zbyt poważna sprawa by ryzykować... Kiedyś, publicznie wypowiedział słowa które go w moich oczach przekreśliły : „My Aszkenazim, to my jesteśmy ten naród żydowski”.

Aszkenazim to Żydzi aszkenazyjscy. Pochodzili z Francji, Niemiec i Wschodniej Europy. Słowo „aszkenazyjski” pochodzi od hebrajskiego określenia „Niemiec”.

The Universal Jewish Encyklopedia tak pisze:
„Pierwotne znaczenie Ashkenaz i Ashkenazim w języku hebrajskim brzmi Niemcy [państwo] i Niemcy [naród]. Ojczyzną starożytnych przodków  Niemców jest Media, biblijny Ashkenaz…Chazarowie często nazywani byli Aszkenazim… Około 92% wszystkich Żydów lub około 14.5 mln to Aszkenazim”.

Żydzi aszkenazyjscy to Chazarowie, Mongołowie, Azjaci, którzy masowo przechodzili na judaizm. Przybyli z terenów Azji.

Przypomnę tylko, że Aszkenazim są – Rothschildowie.   

Korwin ma fajne poglądy, jest "zdroworozsądkowy", ale z niezrozumiałych powodów nienawidzi Piłsudskiego i jego dokonań... A to już mi pachnie antypolskością.... Poniżej fragment artykułu o Korwinie z Racji Słowiańskiej :

Według najlepszej encyklopedii Żydów w Polsce Pan Janusz Korwin-Mikke jest po prostu agentem wpływu nasłanym, aby nas ogłupiać. Jest czymś w rodzaju „narodowca” na zawołanie i wiecowym krzykaczem. Ale zastanówcie się sami,  czy Syjoniście może zależeć na Polsce? Przecież oni są beznarodowcami a ich jedynym prawem i „ojczyzną” jest Talmud.

Cytuję:

„Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – dywersant,  mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią,  źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubów Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964;  brał udział w protestach studenckich ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberał  „Prawica”. W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej] „ całość nazwisk pod tym linkiem , (jeżeli się nie otworzy to proszę kliknąć w „impatient”)

http://web.archive.o...anej_Polsce.htm

Oglądając inną listę Żydów natknąłem się na taką wzmiankę, cytuję:

„Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - nawiedzony liberał, prezes UPR” możesz tę listę ściągnąćmegaupload.commegaupload.com 0VN6E7PA

Szukam dalej i w następnej liście krypto-Żydów widzę napis, pod numerem 77:

„Janusz Korwin Mikke – Ozjasz Goldberg„ ściągnij 9 stronnicową listę

megaupload.commegaupload.com MHRPU7YU

Tak, więc Mason Janusz Korwin-Mikke (prawdziwe nazwisko Ozjasz Goldberg) wmawia wam, że GMO jest dobre i on sam nie widzi problemów ze zdrowiem po spożyciu tego sztucznego żarcia. Jest to celowa gadka żydomasona, bo według Talmudu Gojów trzeba wiecznie kontrolować i truć, aby zniewolić ich umysłowo. Tym krótkim filmem Pan Goldberg odsłonił swoją żydomasońską twarz. Wielu Polaków zdążyło się przekonać, że GMO to kolejny etap ludobójstwa Gojów a wykształcony, Goldberg poleca wam tę trutkę.

Więcej o Goldbergu: http://frizona.pl/ar...php/t-1613.html

Albo po prostu wpiszcie w Google:  „Ozjasz Goldberg” i nie dajcie się więcej nabierać na gierki Kahału, bo oni są po to, aby odgrywać role i się tylko medialnie sprzeczać.

Panie Korwin-Mikke niech się Pan nie wstydzi prawdziwego nazwiska, bo twarzy zmienić nie można. Jakim prawem w Państwie, które jest  nazywane demokracją kilka milionów osobników zmieniło nazwiska i ukryło swoją tożsamość? Każdego z nich trzeba zlustrować i udowodnić im spiskowanie przeciwko narodowi Polskiemu.

- Nie chcemy żydowskiej demokracji, Nie chcemy żydowskiego liberalizmu, Nie chcemy żydowskiego komunizmu, Nie chcemy żydowskiego Socjalizmu, Nie chcemy żydowskiego marksizmu, Nie chcemy żydowskiego totalitaryzmu i innych systemów, w ogóle nie chcemy, aby mniejszość narodowa okupowała wszystkie stanowiska decyzyjne w kraju i na świecie i jeszcze wmawiała nam, że są dyskryminowani. "

Wszystkim zainteresowanym dogłębnym poznaniem tematu - polecam 3 absolutnie genialne książki Henryka Pająka - 
"Piąty Rozbiór Polski"  ,  "Jedwabne Geszefty" i "Kundlizm znów wygrał".

#454 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 06 maj 2015 - 21:12

A ja ma niego będę głosował i moi znajomi jak rozmawiałem chodź wiem że PO nie dopuści żeby kto inny był niż bronek bo jak powiedział Józef Stalin "nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy". 

#455 Share RaFaL47

RaFaL47

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 06 maj 2015 - 22:06

JKM, powrót świra czy może geniusza? Twój wybór ale z wyborem władzy powinno być jak z kupnem ciągnika większość nie patrzy tylko jak wygląda ale bada jego wady zalety itd.. To prawda że PO będzie chciała zrobić przekręt z głosami, w necie jest info o operacji, Kraj 2015, podejrzewam że pod to została przyjęta ustawa 1066.

#456 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 07 maj 2015 - 10:11

Twój wybór ale z wyborem władzy powinno być jak z kupnem ciągnika większość nie patrzy tylko jak wygląda ale bada jego wady zalety itd.. To prawda że PO będzie chciała zrobić przekręt z głosami, w necie jest info o operacji, Kraj 2015, podejrzewam że pod to została przyjęta ustawa 1066.

@RaFaL47 to bardzo dobrze, że szukasz informacji i nie głosujesz "w ciemno". Ale tu akurat jest sporo tego typu sensacji w internecie, ale o wątpliwej wiarygodności. Sam Korwin tłumaczył się z tego, nawet w telewizji ironizował, przedstawiając się Ozjasz Goldberg. Dokładnie nie pamiętam już tego wywiadu. Ale wątpie, że to prawda. Po za tym nie jest on politykiem pro amerykańskim czy pro izraelskim jak pis. Natomiast osobiście bardzo drażni mnie postawa żydów, ich absurdalne roszczenia - za majątki które po zrabowaniu od niemców, odzyskali od władzy w moskwie i sprzedali emigrując na zachód. Teraz chcą od Polaków odszkodowań! Nie wiem czy zauważyliście, ale są nacją nietykalną w naszym kraju, nie można powiedzieć nic złego, bo z automatu jest to antysemityzm. Ilu żydów uratowało Polaków podczas wojny? A ilu to zdrajcy, kolaboranci, którzy zostali zlikwidowani przez AK - to też antysemityzm wg dzisiejszej poprawności politycznej. A propo to ojciec małżonki pana Dudy to żyd, polecam prześledzić jego twórczość. To takie kwiatki ;)

Edytowany przez k0b, 07 maj 2015 - 10:12.

#457 Share hitchcock92

hitchcock92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 maj 2015 - 01:17

Trochę info o Korwinie..

Chłopie, co to za źródła. W kilkanaście minut mogę napisać artykuł o tym, że jesteś niemieckim agentem o żydowskim pochodzeniu z cygańskimi sympatiami. Będzie to bardziej wiarygodne niż te bzdety, które tu publikujsz - uwierzysz ??   Ta plotka jest taka durna, że nawet nie chce mi się jej komentować. Po prostu nie ma do czego się odnosić. Powiedzieć bądź napisać można wszystko, ale gorzej z argumentacją.

Tu masz krótki filmik o Goldbergu, ale i tak pewnie nie uwierzysz i będziesz żył w swojej odrealnionej rzeczywistości:

Korwin najlepszym kandydatem, powodzenia w niedzielę !

#458 Share RaFaL47

RaFaL47

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 08 maj 2015 - 12:30

JKM, powrót świra czy może geniusza? A jaka jest według Ciebie realna rzeczywistość.

#459 Share hitchcock92

hitchcock92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 maj 2015 - 20:53

Na pewno nie taka jaką przedstawiłeś w poprzednim poście

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share RaFaL47

RaFaL47

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 08 maj 2015 - 21:49

JKM, powrót świra czy może geniusza? hitchcock92 http://lustracja.net...73-korwin-mikke