Skocz do zawartości

JKM, powrót świra czy może geniusza?

475 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 czerwiec 2013 - 19:53

JKM, powrót świra czy może geniusza? W ostatnich sondażach partia Korwina oscyluje w granicach progu, co może spowodować, że w przyszłych wyborach wejdą do sejmu. Co sądzicie o tym polityku i jego partii?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JKM, powrót świra czy może geniusza? Dzisiaj, 05:17
  •  

#2 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 05 czerwiec 2013 - 19:41

JKM, powrót świra czy może geniusza? Korwin Mikke od ponad 15 lat mówi te same poglądy także nie wiem czy powrót, ale więcej ludzi widzi, że to głębokie bagno doprowadza Polskę naszą do ruiny. A JKM mówi prawdę co sądzi, a Ci wszyscy politycy tfu to pierdzielą te same herezje byle z koryta nie wyleciało. Także JKM jest wieeelką alternatywą na to cholerstwo
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#3 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 20:10

JKM, powrót świra czy może geniusza? Hmm, kto by wierzył sondarzom. One podprogowo sterują ludźmi. A wybory i tak są fałszowane od 1947 roku. A Pan Janusz Korwin Mikke jest wyjątkowym Polakiem. Ale jak to już wielu mówiło, sam wiele nie zdziała. Dodatkowo czerwone media i tak wyemitują o nim to co im akurat pasuje. Nadal żyjemy w komunie, tylko niebieskiej. Jest jeszcze gorzej i jak Naród nie ruszy to będzie kaplica. A tak w ogóle to Polski nie ma.
2m

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 19:49

JKM, powrót świra czy może geniusza? Zdecydowanie oddałbym wszystkie głosy np PSL czy SLD Korwinowi - jest z niego w dużej mierze oszołom - ale już mam kompletnie dosyć czerwonego i zielonego szkodnika.
W rolnictwie siła!!! :)

#5 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 20:42

JKM, powrót świra czy może geniusza? Ani świr ani geniusz. Korwin Mikke jest jak poeta - nierzadko opowiada bajki aczkolwiek w wielu sprawach ma rację.
Ogólnie warto posłuchać jego wywodów i wyrobić sobie na jego temat własne zdanie.

A najgorsze jest to że hasła głoszone przez niego to jest czysta utopia - niezdatne do zrealizowania albo nie mające szans nawet na realizację.

Edytowany przez krowka62, 07 listopad 2013 - 20:47.

#6 Share marian7k

marian7k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 21:07

Zdecydowanie oddałbym wszystkie głosy np PSL czy SLD Korwinowi - jest z niego w dużej mierze oszołom - ale już mam kompletnie dosyć czerwonego i zielonego szkodnika.

Może masz dosyć wierzę ci ale zastanów się chcesz powierzyć losy kraju oszołomonowi jak piszesz chyba to decyzja nieprzemyślana bo może nie być odwrotu.Dobrze że nie jesteś większością i nie masz ostatecznej decyzji.

#7 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 08 listopad 2013 - 13:06

JKM, powrót świra czy może geniusza? Pierwsze polecam troszkę poczytać o jego przeszłości i pochodzeniu, później cały program partii (m.in. całkowita prywatyzacja służby zdrowia), zachowanie i stosunek do ludzi z którymi dyskutuje. Nic ciekawego. Ten Pan miał już swoje 5 minut w przeszłości.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#8 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 20:09

JKM, powrót świra czy może geniusza? Nic ciekawego. Nie ma w Polsce bardziej liberalnej partii jak partia JKM. Z tego powodu niestety w Polsce nie będą rządzić.

#9 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 01:28

JKM, powrót świra czy może geniusza? Dla mnie jest oszołomem. Wole raczej libertarian. Chociaż też tak na prawdę mi do nich daleko. Mimo wszystko chciałbym aby Korwin był w sejmie. Ale nie chciałbym, aby miał większość i rządził.

Traktuje go bardziej jako zwierciadło, w którym odbija się cała tępota ludzi, którzy mają nieprzyjemność z nim obcować. Czy są to politycy, czy dziennikarze.

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

#10 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 09 styczeń 2014 - 01:49

JKM, powrót świra czy może geniusza? To byłaby alternatywa wobec tego chamskiego i złodziejskiego rządu Polskiego. Ma mój głos bo dość mam tej komuny wszechobecnej i złodzieji na moim utrzymaniu.
Państwo nas okrada. Zgadzam się z jego poglądami w 100%

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 01:51

JKM, powrót świra czy może geniusza? A znasz wszystkie jego poglądy, że zgadzasz się w 100%?
Nie sądzę :)

Agroblog

#12 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 06:18

JKM, powrót świra czy może geniusza? Jeżeli wyjdziemy z założenia że ma rację to tak jakby miała władzę to JKM nie wprowadzi ich w życie. Przykład kary śmierci - Unia mu nie pozwoli. Zmniejszenie liczby urzędników oraz uproszczenie przepisów - realnie chyba niemożliwe. Po trzecie obniżenie podatków - niestety mamy wielką dziurę budzetową oraz dług publiczny że obniżenie podatków nie jest możliwe.
Udało by mu się może sprywatyzować służbę zdrowia, zlikwidować ZUS a raczej go zreformować.

#13 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 12:02

JKM, powrót świra czy może geniusza? A słyszałeś o tym, że obniżenie podatków zwiększa wpływy do budżetu? :) Likwidacja VAT też byłaby na wagę złota. Pobudziłoby to przedsiębiorczość. Małe firmy zaczęłyby się wreszcie rozwijać, a nie tylko wegetować. No i powstawały by nowe.

Jeżeli Korwin by rządził, to zapewne nie byłoby nas w UE. Chociaż tyle dobrego :D

Agroblog

#14 Share AdamUrsusGKS

AdamUrsusGKS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Górnictwo ,Rolnictwo , Motoryzacja , Sport , Kobiety :D

Napisany 09 styczeń 2014 - 13:47

JKM, powrót świra czy może geniusza? moim zdaniem jak coś trzeba zmienić to ludzi , ja mówie swoim znajomym żeby nie głosowali na obecne partie w sejmie bo oni już mieli swoje 5 minut i jeszcze zadłużli , sprzedali, i są dumni z siebie , zresztą polityka to ciężki temat bo ludzie są uparci i nie mają własnego zdania.

#15 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 09 styczeń 2014 - 14:06

JKM, powrót świra czy może geniusza? prawde mówiąc to nie ma od wielu lat człowieka który naprawde zajoł by sie panstwem anie tylko zapychaniem swojej kieszeni .. korwin fak jego niektore słowa budzą obawy ale tak naprawde mówiąc kiedy to chyba on powiedział oddać rolnikom zakłady cukrownie masarnie .. ..redaktor zapytał dlaczego pan tak sądzi ? on odpowiedział.. bo wiem ze jeśli to bedzie ich to oni nie dopuszczą do bankructwa i bedą rozwijac produkcje i zakłady bo to bedzie ich pieniądz a nie państwa gdzie kazdy ma wszystko w tyle ..
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#16 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 09 styczeń 2014 - 16:50

JKM, powrót świra czy może geniusza? Tak nawiasem mówiąc Ruch Narodowy wystawia swoich do europarlamentu, to już mają u mnie głos i ponadto zadeklarowali się zrzec połowy pensji na cele charytatywne :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#17 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 18:11

JKM, powrót świra czy może geniusza? Też mi się to podoba :)

Podoba mi się to, że Ruch Narodowy zaczyna pracować oddolnie. Nie pcha się na siłę do sejmu, tylko pracuje ze społeczeństwem. Myślę, że w ciągu jednego pokolenia znacznie urośnie w siłę.

Agroblog

#18 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 18:33

A słyszałeś o tym, że obniżenie podatków zwiększa wpływy do budżetu? :) Likwidacja VAT też byłaby na wagę złota. Pobudziłoby to przedsiębiorczość. Małe firmy zaczęłyby się wreszcie rozwijać, a nie tylko wegetować. No i powstawały by nowe.

Jeżeli Korwin by rządził, to zapewne nie byłoby nas w UE. Chociaż tyle dobrego :D

Wiadomo że jakieś podatki trzeba płacić chociażby na utrzymanie służb mundurowych itp.
Wiadomo że zniesienie podatków w tym dochodowego zwiększy ilość inwestycji, zmniejszy bezrobocie, ludzie będą mieć więcej pieniędzy i tym samym więcej kupią i tym samym nakrecą gospodarke a z drugiej strony odprowadzą więcej do budżetu Państwa np w postaci obniżonego podatku VAT.
Tylko niestety nowy minister zapowiedział że od przecietnego obywatela Państwo sciągnie 260 zł haraczu w tym roku ze względu na pobudzenie gospodarki. A moim zdaniem powinien zmniejszyć obciążenia by jeszcze bardziej pobudzić gospodarkę

#19 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:17

Też mi się to podoba :)

Podoba mi się to, że Ruch Narodowy zaczyna pracować oddolnie. Nie pcha się na siłę do sejmu, tylko pracuje ze społeczeństwem. Myślę, że w ciągu jednego pokolenia znacznie urośnie w siłę.

Ruch Narodowy ma bardzo duże poparcie wśród młodych ambitnych ludzi, ale niestety sondaże robione na zlecenie tego nie pokazują. Wszystkie organizacje narodowe mają dużą lub conajmniej średnią siłę w terenie, która urosła na przestrzeni 2-3 ostatnich lat. I nadal liczba zwolenników i działaczy rośnie.

Edytowany przez master20002, 09 styczeń 2014 - 19:17.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 09 styczeń 2014 - 21:38

Jeżeli wyjdziemy z założenia że ma rację to tak jakby miała władzę to JKM nie wprowadzi ich w życie. Przykład kary śmierci - Unia mu nie pozwoli. Zmniejszenie liczby urzędników oraz uproszczenie przepisów - realnie chyba niemożliwe. Po trzecie obniżenie podatków - niestety mamy wielką dziurę budzetową oraz dług publiczny że obniżenie podatków nie jest możliwe.
Udało by mu się może sprywatyzować służbę zdrowia, zlikwidować ZUS a raczej go zreformować.

Ja jestem jak najbardziej za karą śmierci- a co mnie unia ma do pozwalania? Nasi dziadkowie przelewali krew za wolną i niepodległą Polskę a teraz w imię rzekomego unijnego dobrobytu władze sprzedały naszą niepodległość.
Zmniejszenie ilości urzędników (raczej psów gończych do ściągania haraczu, podatku) jak najbardziej realne, bo obniżenie podatków spowoduje że większość ludzi będzie wolało uczciwie zapłacić kilka procent, a nie jak teraz że ponad połowę zarobku ściągają hieny pazerne. Jak do lekarza to i tak wszędzie prywatnie bo kolejki na dwa lata do przodu.

Edytowany przez lemysz1, 09 styczeń 2014 - 21:38.