Gość Profil usunięty

JKM, powrót świra czy może geniusza?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kozulek2    228

OKEY bardzo mądrze opisał jak jest a Kozulek się nadyma bo znalazło się kilku których nie da się zakrzyczeć.

nikogo tu nie próbuje przekrzykiwać , to wy po prostu macie problem bo nie potraficie przekonać do,, swoich,, racji ..dla mnie polityka to dno , mnie nie interesuje politykierstwo w takim wykonaniu ... normalni i uczciwi ludzie nie zajmują się polityką , nawet do samorządów się nie pchają ...  cieszą się życiem i zajmują się ciekawszymi sprawami  

kilka osób powtarza jak obłąkana głupoty których nawet nie rozumie - to  ma być poglądem czy polityką ? wiesz co to jest za polityka ? to zwykłe oszołomstwo i pranie mózgu ... mi nikt mózgu nie wyprał bo ja jestem zwykłym uczciwym i ciężko pracującym obywatelem tego kraju - no ale pewnie to problem bo nie wierze w żadnego świra  ;) ...takich ludzi jak ja jest sporo w tym kraju wystarczy  spojrzeć na statystyki wyborcze ...

pamiętam jak cała Polska stała , wiem co to komuna  i mimo że czasy są jakie są i klasa polityczna jest jaka jest to doceniam to że żyję w wolnym kraju i że w demokracji decyduje większość a nie mniejszość - czego tu niektórzy ewidentnie jeszcze nie pojęli ...  

 

 

 

Mamy przykład w kraju jak łatwo podzielić naród, wystarczy otworzyć dwie zwalczające się partie aby podzielić również społeczeństwo, dlaczego mamy godzić sie na wybór miedzy PO i PiS ? wystarczy zlikwidować te dwie partie i nie będą ludzie mieli powodu konfliktu.

 

skoro tak łatwo podzielić to i łatwo będzie zlikwidować nie ? tylko jak chcesz tego dokonać z kilkuprocentowym poparciem ? 

dlaczego mamy się godzić ? a no dlatego że mamy demokrację i należy to szanować nawet gdy mamy inne poglądy 

tak więc nic nie stoi na przeszkodzie likwidacji obecnego podziału , jest tylko mały problem - trzeba mieć poparcie a tego nie da się przeskoczyć taką  demagogią  jaką prezentujesz 

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

 Twierdzisz że żyjemy w wolnym kraju a za chwile mówisz że polityka to oszołomstwo toż to się kupy nie trzyma.Daj spokój z tą swoją pracowitością bo zaczynasz być śmieszny.Na każdym kroku artykułujesz jaki to pracowity jesteś. A reszta tutaj to co?Lenie?Co do interesowania się polityką to znam takich co nie interesowali się polityką do momentu gdy polityka zainteresowała się nimi. 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ktos tam wczesniej pisał ze JKM zarabiał na zycie grajac w pokera...

w wolnym kraju takie zeczy powinny byc czyms normalnym, człowiek wolny powinien miec prawo wyboru na co wyda swoje pieniadze, moze to byc cokolwiek, alkohol, gry hazardowe, inwestycje i jeszcze 1000 innych rzeczy, problem polega na tym ze w tym kraju jak widac wolnosci nie było ani za komuny ani nie ma teraz, bo to rzad ustala co wolno a czego nie wolno, a konkretnie jezeli cos nie jest opodatkowane to jest nielegalne i baaardzo szkodliwe społecznie, a jak juz sie to samo opodatkuje to problem znika, taki oto mamy wolny kraj, tak jest ze wszystkim, nieopodatkowany alkohol to trucizna i przestepstwo, ale opodatkowany to niczym multiwitamina  ;)

jezeli ktos mysli ze komuna sie skonczyła w 89 to znaczy ze ma duze problemy z postrzeganiem otoczenia, głupi przykład z pokerem to pokazuje dobitnie...

 

Edytowano przez ventador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

 Twierdzisz że żyjemy w wolnym kraju a za chwile mówisz że polityka to oszołomstwo toż to się kupy nie trzyma

 

to co piszesz to demagogia sięgająca dna 

gdyby było inaczej to taki świr jak Kaczyński czy JKM   już dawno by był zamknięty w psychiatryku 

wy nie rozumiecie jednego że większość społeczeństwa was po prostu zlewa , macie zmanipulowane mózgi przez oszołomów i udajecie że niby to wasze poglądy 

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak na razie to widze ze to ciebie kazdy zlewa   :D

poza tym to ty nierozumiesz i nie masz pojecia o tym jaka siłe maja słuzalcze media, kto ma media ten ma władze

Edytowano przez ventador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

 no to kup sobie media i będziesz miał władzę 

 po co pijesz do mnie na każdym kroku ? zabawiasz się w wróżbitę  MACIEJA  :D  :D  :D

 

 

 

 

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

kozulek kiedys pisałeś, że w tym temacie zamilczysz, to się zamknij z łaski swojej :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

wiekszosc ma zawsze racje wiec ze swoimi paroma procentami poparcia powinniscie zamilknac-takie jest prawo demokracji i ordynacji wyborczej liczonej metoda dhondta[czy jakos tak], dopoki nie bedziecie miec wiekszosci, to morda w kubel i do roboty odpowiedniej dla was milosnikow wilczego kapitalizmu-rowy jeszcze mozna kopac[od tego mozecie zaczac kariere] bo ziemia nie zamarznieta- przynajmniej u mnie. B)  B)  B)

ventador ile ty masz lat bo nie wiem jakie masz pojecie o komunie i wolnosci, grales kiedys w pokera ,jesli tak to wyjasnij mi jak mozna uczciwie wygrac jakies pieniadze bo matematycznie to nie jest mozliwe.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak to typowy leming, zwracasz uwage na to co jest nie istotne, a istotne zagadnienia umykaja ci niezauwazalnie  :D

tyle mam ci do wytłumaczenia jezeli chodzi o pokera  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

Nikt nie powiedział, że mają się tu wypowiadać zwolennicy JKM. To jest dyskusja o alternatywach w polityce. JKM jakies alternatywy proponuje. Poza tym, jak można mówić o kilku procentach poparcie, jeśli na przykładzie ostatnich wyborów samorządowych widać, że nawet wynikami wyborów można manipulować, więc co tu mówić o sondażach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

kozulek kiedys pisałeś, że w tym temacie zamilczysz, to się zamknij z łaski swojej :)

no co ty nie powiesz ? następny ma zwidy 

 

 

jakąś alternatywę tak , tylko ile ludków to poparło w ostatnich wyborach ? przypomnieć wyniki ? 

o czym tu dyskutować jak społeczeństwo nie chce tej alternatywy 

kiedy to do was dotrze ? żebym nie wiem jak manipulował wynikami wyborów czy sondażów to i tak mniejszość nie wygrywa ;)   

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Łoł,  to się porobiło. Jeden na drugiego nastaje i o to właśnie chodzi. Nie rozumiem tego , że Polak miastowy na rolnika bluzga i odwrotnie ale gdy rolnik na rolnika to przechodzi wszelkie pojęcie. Kozulek2, twój udział w polityce jak sam stwierdziłeś jest zerowy i Cię nie interesuje. to skąd ta krytyka , a właściwie po co. Twój udział  w dyskusji to właśnie demokracja i wolność słowa ale nie możesz sam sobie zaprzeczać , że niby polityka Cię nie interesujesz ale ochoczo komentujesz wypowiedzi tych którzy się nią interesują.  Ostatnimi czasy Polacy nie mają polityków których autorytet jest niepodważalny. Dlatego tak łatwo obcym realizować swoje cele w Polsce . Czy to PIS, czy PO, czy JKM, czy SLD wszędzie to samo. Żyd , żyd, żyd. I było by dobrze niech będzie żyd jednak od 80 roku nic na lepsze ten i inne żydowskie rządy Polski nie zmieniły. Blichtr i malowanie trawy, a głębiej afery, korupcja i kolesie . Kononowicz też może budować autostrady za pożyczone pieniądze. I ty Kozulek możesz rządzić i dzielić gdy da ci się do ręki 275 mld. euro. Każdy może. Lecz kto jest tak mądry aby te 275 mld euro  wypracować a następnie spłacić. Tu sprawa jest trudniejsza i żadna żydowska polityka wprost nie ogłosi ,że to ty, niezainteresowany polityką i ja i wielu z nas , a właściwie kilka naszych pokoleń  będziemy spłacać do ostatniego eurocenta dług, odsetki i prowizje, albo won z tego kraju, na zmywak i do podcierania żydowskich tyłków na Florydę.

Nie wiem jaką ty komunę zapamiętałeś, lecz ja już wtedy pracowałem uczciwie, gdy ty twierdzisz że dopiero w wolnym demokratycznym kraju . Co robiłeś wcześniej ? Pewnie tak jak większość olewałeś pracę , bo komuna i tak dobrze płaciła rolnikom za ich plony. Wiedz ,że system polityczny, komunizm, czy kapitalizm to tylko taki slogan, podobnie jak demokracja. W każdym systemie możesz uczciwie pracować i coś osiągnąć , a demokracja zależy od tego kto w danej chwili trzyma władzę i oczywiście od tego kto lepiej swoje przekręty ubierze w słowa i ukryje przed ogółem.

Prawdziwa wolność i demokracja jest możliwa gdy będziemy zdolni rządzić się sami , gdy sami będziemy stanowić o sobie , o podziale dóbr narodowych, o lekturach w szkole i systemie nauczania. Prawdziwa demokracja to godziwe zarobki i szanse dla wszystkich a nie tylko dla bandy wybranych kacyków sprawujących funkcje w kilkudziesięciu spółkach ( rzekomo państwowych) jednocześnie.

Prawdziwa demokracja to nie tworzenie nepotyzmu i zbędnych urzędniczych, często dublujących się  stanowisk tylko dla poparcia w wyborach . Pisząc o wynikach wyborów to od dawna wiadomo ,że nie są one uczciwe i obiektywne, że nie ma w tym układzie politycznym i w tak sztywno bronionej ordynacji wyborczej  szans na ich uczciwe przeprowadzenie. To tylko taki show dla mas jak rzymskie igrzyska. Póki co w Polsce dominuje przekonanie , że choćbyś nie wiem jak głosował, będziesz głosował na żyda, choćbyś nie wiem jak i komu płacił to i tak twoje pieniądze trafią do żyda.

jacus, jeżeli większość ma zawsze rację to co robi tęcza na Placu Zbawiciela. Za czyje pieniądze się ją odbudowuje i za czyje chroni. Zapytaj tej większości chyba ze Polskę zamieszkują wyłącznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

dla wiekszosci normalnych ludzi tecza to tecza i nic wiecej,tylko dla lysych debili ma jakies inne znaczenie -pewnie sami maja klopoty ze swoja orientacja i temu tecza budzi w nich strach.

demokracja po to jest zeby chronic podstawowe prawa roznorakich mniejszosci , jak dwoch panow[lub pan] chce sobie chodzic pod reke to ich prawo, co mi do tego. g...o mnie to obchodzi , taki widok mnie nie zacheci do zmiany orientacji-chyba ty masz z tym problem i boisz sie zeby cie przystojni panowie nie zachecili do grzechu :D .

twoich antysemickich wypowiedzi to szkoda komentowac do twojego poziomu nie bede sie znizal, sam sobie wystawiasz swiadectwo.

wybory na pewno byly sfalszowane bo pis mial ponad 40 % poparcie :P .a rozny prawicowy plankton 6 %, w tym do powiatu startowala nawet samoobrona i liga polskich rodzin.jesli rn i knp mieli kandydatow o ktorych nikt nie slyszal to skad mieli miec wiecej.

 

jest tylko jedna grupa zawodowa w ktorej homoseksualisci stanowia prawie polowe -to ksieza katoliccy, w mojej kurii to heteroseksualisci nie maja szans na kariere - jeden z ksiezy oficjalnie to napisal w swojej ksiazce

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Przeczysz sam sobie . najpierw piszesz ,że większość ma rację , a potem ,że demokracja chroni różne mniejszości. Chronić nie oznacza wspierać i promować dewiacje wylewające się na widok publiczny , w tym dzieci, na ulice większych miast w Polsce. Co pedzio z pedziem robi w swoim domu nie jest moją sprawą, natomiast ewentualne adopcje , promocje dewiacji  w szkołach podstawowych i łożenie publicznych środków na wspieranie środowisk które z natury powinno się leczyć to jest sprawa moja i nas wszystkich. Nie musisz zniżać się do mojego poziomu , jak napisałeś , po prostu robisz to sam na swoje życzenie. Można również w prosty sposób uniknąć antysemityzmu o którym piszesz. My Polacy pozostaniemy w swoim kraju, a żydzi z niego wyjadą do swojego i po sprawie.. Każdy z nas ma swoje racje lecz Twoje są mało jednoznaczne. W swojej wypowiedzi zawarłeś groch z kapustą tak jakby zabrakło Tobie argumentów. Przecież nie ja stanowię prawo w Polsce i bardzo dobrze, że nie. Księża nie są ponad prawem a leczenie ich z pedofili powinno kończyć się dla nich ucięciem k***** i tyle. Szwecja umiała w dużej mierze poradzić sobie z plagą złodziejstwa poprzez ucinanie dłoni. Czemu by nie?

post-27529-0-40522600-1419808015_thumb.jpg

Edytowano przez milanreal1
prowokowanie do kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Antysemityzm to taka cudowna czapeczka ochronna która nie pozwala na krytykę najbardziej szowinistycznego narodu na świecie.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

    każdy tak naprawdę jest antysemitą i co z tego ?  ale nie każdy będzie krzyczał o tym 

 

  

 

 

 

Nie wiem jaką ty komunę zapamiętałeś, lecz ja już wtedy pracowałem uczciwie, gdy ty twierdzisz że dopiero w wolnym demokratycznym kraju . Co robiłeś wcześniej ? Pewnie tak jak większość olewałeś pracę , bo komuna i tak dobrze płaciła rolnikom za ich plony.  

 

następny wciska zwidy , nie wiem ile masz lat ale wątpię żebyś był starszy ode mnie ...komuna to płaciła dobrze sprzątaczkom i byle sekretarkom i te ostro balowały bo ich stać było na wszystko ... śmieli się  że biedny chłop na wsi mógł tylko zaciskać zęby  bo był  dziadem 

żeby mieć plony to trudno by samo urosło ? więc jak tu olewać ? 

 

pewnie Ci kolo komornik zagląda do kieszeni i stąd ten jazgot na żydów i wszystkich w koło

pomyliła Ci się wolność z samowolą i bezprawiem   ;)

w żadnym systemie taka jednostka jak TY nic nie znaczy , jako mniejszość możecie tylko krzyczeć i nic więcej 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jacus

zgodnie z twoim pojmowaniem swiata, ze trzeba w demokracji chronic mniejszosci, chroniac najpierw zboczencow o ktorych wspomniałes, trzeba budowac muzeum zydow polskich, ktore jest najdrozszym muzeum w historii Polski, bo przeciez to najwazniejsza sprawa dla nas Polakow ;[ a nastepnym krokiem bedzie ochrona zapewne brudasow wyznajacych islam, sciaganie ich sobie na łeb i budowanie im meczetow, ale jak te brudasy i zboczency osiagna 50% w społeczenstwie to nie chcij od nikogo ochrony, bo oni przyjada uciac ci łeb za to ze nie jestes wyznawca islamu, tak oto działa promowanie i ochrona zboczencow, kraje multi kulti juz o tym wiedza co sie swieci, ale głosno sie o tym nie mowi

 

kozulek 

a ty jak zwykle z pełna pogarda i po chamsku odnosisz sie do wszystkich, a tej komuny to chyba tak nienawidzisz za to ze za te twoje chamstwo nie raz pałami dostałes  :D a "demokracja" w obecnej formie ci pachni bo sie mozesz lansowac po chamsku  :D

Edytowano przez ventador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

kozulek2, panowie żydzi uchwalili sobie że w Polsce nie będzie lustracji ale za to będzie prywatyzacja . Z twoim intelektem łatwo przeoczyć różnicę . Dlatego potomkowie żydowskich oprawców którzy w 1945 roku na ruskich bagnetach do Polski trafili panoszą się wszędzie do dzisiaj. Nie łącz ich z ofiarami kaźni w Oświecimiu. Tam trafili biedni i często pracowici ludzie którym do szczęścia potrzebny był wyłącznie spokój. Ci cwansi uciekli za Ural aby po szkoleniu tworzyć komunistyczny porządek w krajach silnie uzależnionych od Rosji. To im w rzeczywistości należy się miejsce w hotelu zbudowanym przez Adasia H. Nie trzeba nikomu przypominać kim była Wolińska, brat Michnika, czy  Morell. Byli też żydzi zakamuflowani , po wielokroć zmieniający nazwiska przynajmniej nie w celach kosmetycznych.

O ile żydzi z 1945 r. byli agresywni lecz ideowi o tyle ich potomkowie są zwyczajnie chciwi i pazerni . Okradli Polskę ze wszystkiego tłumacząc ,że robią to z dobroci serca. Okradli to co miało jakąkolwiek wartość i po wielokrotnej transformacji sprzedali z zyskiem. Co zostało z przemysłu każdy widzi. Sprzedać , zniszczyć , a nie przebudować tak aby stało się nowocześniejsze i przydatne. Rozpadły się PGR-y, zlikwidowano kopalnie i stocznie , sprzedano huty, rozdano banki i biura ubezpieczeń. Tak, rozdano bo przecież każdy słyszał o Eureko , PZU i Banku Milenium. Możesz mi zadać pytanie co mnie to obchodzi, możesz twierdzić ,że takie jest prawo rynku, możesz podejrzewać o antysemityzm. Tak, jestem antysemitą w swoim kraju i będę nim dopóty ostatni żyd nie odda tego co zrabował. Nie wiem czy jesteś rolnikiem , bo śmiem w to wątpić , tak jak wątpię w Twoją inteligencję.  Nie tak dawno rozpoczęto działania mające na celu skomasowanie polskiego przemysłu chemicznego w tym produkcji nawozów. Od razu zainteresował się tym przedsięwzięciem inwestor , który wszelkimi sposobami dąży do przejęcia tej grupy . Kim jest ów inwestor ? Polakiem? Niemcem? Anglikiem? Nie . To kolejny żyd Mosze Kantor. Przychylność rządzących dla gościa jest ogromna tak jak dla wcześniejszych jego kumpli. I tu po raz pierwszy zaczęto zastanawiać się co na to Polacy. Zaczęto tuszować, jąkać się ,że niby jak to rząd broni się przed przejęciem, że nie , że to niemożliwe. Ja też nie chcę nawozów na potrzeby swojego gospodarstwa od żyda .  A niby skąd wezmę kiedy on to wszystko przejmie?. A skąd ty kupisz kozulek2 ?

 Gdyby był to odosobniony przypadek pewnie byłby niezauważony, jednak drenaż naszych finansów ma tendencje rosnącą i nic tu wywołany przez ciebie komornik nie ma do roboty.

Te Szechtery które związkowi Solidarność ukradli gazetę, te Waltery , Solorze, Kulczyki o swoje już zadbali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

 o jej .... zaraz   sam zacznę  wątpić że ja to ja, a może to nie ja tylko ona  :D  :D  :D

ty jesteś  gorszy od tej zarazy o której piszesz , szkoda mi tak naprawdę takich ludzi którzy mają taki kompleks ..piszesz  że gej  ci się narzuca ze swoją orientacją a sam narzucasz się  czym tylko możesz ...czy ktoś ci broni być antysemitą , kosmitą itp. NIE - tylko po co robisz to co geje , po co obnosisz się z tym jak pomylony ? w czym ty lepszy od nich ? w niczym skoro ich naśladujesz  ;)

jesteś zwykłym t******** i t****** , skoro nie potrafisz zrobić tego do czego podżegasz innych 

 

Edytowano przez milanreal1
prowokowanie do kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Moje wcześniejsze ostrzeżenie widzę nic nie dało, @ereksio i @kozulek2 dostali po 1pkt, uzasadnienie dostali PW.

Wracajmy do tematu.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

a jaki byl temat :D  dzisiaj znowu byl na tapecie jkm jako stary przyjaciel  jaroslawa, juz jest chetny do koalicji z pis po przyszlych wyborach[chyba zapomnial  o losie samoobrony i lpr] widac koryto neci i jego. tyle ze kogo wystawi do rzadu jak za nim nie ma literalnie nikogo -wodz i nic, kaczynski go wydyma bez mydla. 

 

kurcze wczesniej zapomniale o zlotej zasadzie -nie dyskutuj z ... 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

przytulił Wiplera , to i przytuli ,, trzech podróżników ,,  ;)

 pełen skład hipokrytów , będą pasować   

swoją drogą taki przeciwnik demokracji a kombinuje jak może żeby żyć na koszt państwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-52    1

W każdej partii janusza liczy się tylko janusz. I nazwa jego ostatniego dzieła mówi kto tam jest najważniejszy :) jak tego "geniusza" zabraknie partia się posypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Chyba chłopy dali mu dziabnąć   ;) Kolo który nigdy nie pracował mówi ,,my wszyscy harujemy ,, 

Wywalili go z partii to zakłada drugą a pieprzy że trzeba ustrój zmienić .

Zapomniał powiedzieć tym chłopom ile dostają dotacji i że też są złodziejami według jego teorii  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adams452
      W związku z tym, że 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego warto poznać punkt widzenia rolników na obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Czy Waszym zdaniem te wybory są ważne dla Polski - jesteście eurosceptykami czy euroentuzjastami?
      Z perspektywy 10 lat członkostwa było to opłacalne? Na jaką partię będziecie głosować?
    • Przez vera_512
      W mediach pojawiła się informacja, że klub poselski KUKIZ'15 planuje wprowadzić ustawę o sprzedaży bezpośredniej. Czy to znaczy, że coś wreszcie się ruszy w tym temacie?
      https://www.agrofakt.pl/kukiz15-o-sprzedazy-bezposredniej/
       
    • Przez Wald3k
      Witam wszystkich,
      jak myślicie, czy po wprowadzeniu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego 30 kwietnia br. ceny ziemi spadną, utrzymają się czy dalej będą rosły?
      Chodzi oczywiście o rynek prywatny, bo jak wiemy na grunty państwowe wprowadzony będzie pięcioletni zakaz sprzedaży.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj