Sokol2

Trzaskająca kosa przy hederze e514

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gacekeno    0

Witam, odświeżam pytanie. Czy ktoś doszedł może dlaczego ta kosa tak trzaska ? Bo mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sadek
      Koledzy mam zamiar zrobić stół do rzepaku (Bizon Rekord Z058), wszystko jest proste poza jednym a mianowicie napęd kosy bocznej. Widziałem napęd kosy prawej od kosy głównej ale słyszałem opinię że to się nie sprawdza (najbardziej ten sposób mi się podoba łatwo tanio i szybko ale czy dobrze???). Elektryka i hydraulika jest ok tylko cena wysoka.
      Napiszcie jak to macie rozwiązane u siebie, mile widziane zdjęcia jak i koncepcje rozwiązania.
    • Przez fd65
      czy są jakieś tarcze,noże lub coś w tym stylu dzięki czemu przy pomocy kosy spalinowej stihl FS 120 mógłbym kosic trawę na siano ? bo kosą ręczną nie umię a mam 40 arów na pochyłym sadzie i chciałbym to zebrać.
    • Przez michal97
      Witam.
      Posiada ktoś może kosę spalinową Florabest o mocy 1,8 km z Lidla?
      Jest to dobra kosa?
      Służyłaby ona do obkaszania traw wokół gospodarstwa czyli zbyt dużo pracy nie będzie miała.
      Jakiej jest ona produkcji? Bo widziałem na innych forach że niektórzy mówią że jest niemiecka jak większość rzeczy w Lidlu a niektórzy mówią że jest to składanka chińskich i japońskich części.
      Polecilibyście mi ją?
      Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez lukaszdra
      Witam mam prośbę czy mógł by mi ktoś doradzić kosę spalinowa sthil potrzebna będzie do koszenia badyli i wysokiej starej trawy cena do 1500 zł zainteresował mnie sthil fs 87 proszę o doradzenie mi dzięki wielkie pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj