Zaloguj się, aby obserwować  
Sparrow

ładowacz do Agrofarma

Polecane posty

Sparrow    0

Poszukuje ładowacza czołowego do Agrofarma 410, ma służyć do bel, obornika itp. Interesują mnie dwa modele TUR6A oraz Ł-106. Który byście wybrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja bym rozpatrzył nowsze modele ładowaczy- tzn Ursus 620 (ulepszony 6A) lub Hydramet Extreme 1

http://hydramet.pl/new/index.php?l=pl&id=109&cid=61&iid=207

 

http://www.agroplac.pl/produkt-22-54-1539-xtreme___deutz_agrofarm_420 zdjęcia Hydrametu na Agrofarmie

 

Kwestia taka czy zależy Ci na udźwigu (Ursus 1850, Hydramet 1650kg) czy wysokości podnoszenia (Ursus 330cm, Hydramet 355cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparrow    0

Ja jestem bardziej za tym nowym 620, tylko szkoda że tak nisko podnosi :( A czym się różnią 6a i 620 ?

 

A co myślicie o ładowaczach marki Hydrometal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Co do ładowacza hydrometal, to znajdź użytkownika @Miczu bo on ma u siebie na agrofarmie ten ładowacz. Ja mam na new hollandzie i narazie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez dabroch8
      Witam.
       
       
      Parę miesięcy temu kupiliśmy tura do ursusa c-385.Bardzo słabo podnosił i miał straszne drgania.Dziś wymieniliśmy pompę hydrauliczna.Szybciej podnosi ale nadal ma straszne drgania nie wiem jaka jest tego przyczyna prosił bym o jakieś rady może ktoś miał już taki problem.
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam.
    • Przez 1496
      Witam. Posiadam Landini 6550 i chcę założyć do niego ładowacz czołowy. Jak ma się sprawa z produktami TUR3, TUR4, TUR5? Czy bez problemu pasowały by do mojego ciągnika? Czy jeśli posiadał bym już adapter to każdy ładowacz by do niego pasował czy mocowania nie są znormalizowane? Pozdrawiam.
    • Przez uglibugli
      Mam pytanie czy możecie mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa chwytak w takim ładowaczu ??? tzn jak sie zamyka zeby nabrać obornik i jak się otwiera zeby go wysypać np nad rozrzutnikiem ??? proszę was o pilną pomoc bo jest mi to strasznie potrzebne
    • Przez uglibugli
      Witam
      Mam suwnicę i materiał na konstrukcję do stworzenia "suwnicy bramowej" tylko mam problem z chwytakiem ponieważ suwnica ma tylko jedną linkę a standardowe ładowacze elektryczne chwytaki mają zamykane ręcznie a ja potrzebuję to jakoś zamykać automatycznie tylko nie wiem jak znalzłem fajny ładowacz http://tablica.pl/oferta/ladowacz-obornika-ID3dmpP.html#a028600339 i on ma to jakoś inaczej skonstruowane tylko nie mogę rozszyfrować jak to działa może ktoś z was mi pomoże z góry dziękuję za wszystkie sugestie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj