Polecane posty

hella    1

Witajcie! Podpowiedzcie gdzie można ubezpieczyć szklarnię - 1000 m kw? Dwa towarzystwa odmówiły nawet wyceny - szukam dalej, może coś poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Nawet jak znajdziesz taka firmę co ci ubezpieczy to przy takim ryzyku i kosztach ewentualnego odszkodowania to jak ci składkę wyliczą to ci się odechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

wiesz co postaram się sprawdzić gdzie ja mam ubezpieczone to wieczorem odpisze wiem ze jak miałem w PZU to składka była straszna a wypłacać nie miał kto ;( a szklarnie są specyficzne bo zimą trochę wiecej śniegu i ubezpieczalnia po d*pie dostaje bo szyby lecą jak głupie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AndrzejGm
      Witam .Mam pytanie co było by lepiej postawić.Szklarnie-belgijkę   czy też  namiot foliowy.Bo kupiliśmy z kolegą szyby o wymiarach -szyby zespolone nadajace się do szklarni lub inspektów. 92x95 cm --23 sztuki 82x85 cm --30 sztuk 310cmx72cm--13 sztuk ..Ale ze ojciec kolegi nie pozwala stawiać  ze szkła  takiej szklarenki na jego ogrodzie  więc kupiliśmy dwie  konstrukcje namiotu 6x30metrow tanio po 1900zl.Szyby chcemy sprzedać za 600zł za wszystkie.Chcemy produkować rozsady na swoje potrzeby.Moze podam  adres mój 1lusia@gazeta.pl dla lepszego kontaktu.Moze ktoś jeszcze doradzi czy warto  folie na ten namiot  kupić za 400 zł niebieska oraz linie przez całą folie  z kogucikami nawadniającymi ..Mieszkamy w okolicach Inowrocławia.Pozdrawiam miło i serdecznie .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj