Zaloguj się, aby obserwować  
bamber1990

gdzie isc na studia

Polecane posty

bamber1990    0

Witam.Zdałem mature i chciałbym rozpocząc studia.Problem w tym, ze nie wiem gdzie :) Chcialbym aby były związane z warzywnicstwem(uprawiam kalafior,brokół i kapuste).Wiem, że Skierniewice maja interesujace mnie kierunki lecz chciałbym sie dowiedziec czy na innych uczelniach tez znajde podobne.Dodam ze jestem z ok.Bydgosczy.Z gory dzieki za info :P

Edytowano przez bamber1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

SGGW jest fajną uczelnią rolniczą, znajdziesz tam ogrodnictwo jak i same rolnictwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agric_Ola    647

To w Toruniu chyba też jest rolniczy Uniwersytet?

Bo jak chcesz z dala od domu, to ja polecam ogrodnictwo na sggw, mam tam wielu znajomych- bardzo sobie chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Seba092000
      Witam wszystkich Kieruje do Was takie pytanie, jak nauczyć cielaka pić samodzielnie z wiaderka? Jak u Was się to odbywa? Może niektórzy z Was mają jakieś ciekawe rozwiązania, którymi mogliby się podzielić
      Z góry wszystkim dziękuję! Pozdrawiam serdecznie!
    • Przez Natalia25
      Witam,
      Pomaga ktoś z Was lub z Waszych znajomych w pisaniu prac mgr lub inż??
      Pozdrawiam
    • Przez barszczyk
      Witam.
       
      W tym roku kończę liceum i wybieram się na studia rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć ile otrzymam wiedzy praktycznej na SGGW - kierunek rolnictwo, UP w Poznaniu - rolnictwo i UP we Wrocławiu - rolnictwo lub technika rolnicza i leśna. Będę miał po tych studiach uprawnienia rolnicze?
      Druga sprawa - po studiach chciałbym zakupić gospodarstwo rolne. Prawdopodobnie w innym województwie. Jak wygląda sprawa z możliwością takiego zakupu i kredytem na młodego rolnika?
    • Przez PatrycjaJ
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety potrzebnej do pracy licencjackiej.
      Link: https://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/5ad49fcd51f2a/
      Z góry dziękuje za poświęcony czas
    • Przez karolinaxx
      Witam
      Czy ktoś korzystał z badań gleby na składniki odżywcze i stworzył do tego mapę ?
      Pytam bo szukam producentów rolnych, którzy takie badania wykonywali i chcieliby się ze mną podzielić. Potrzebuję  badań do pracy inżynierskiej. Proszę bardzo o kontakt.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj