Skocz do zawartości

Zdjęcie

gorący olej w skrzyni

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KOSTEK12

KOSTEK12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 10:10

gorący olej w skrzyni Witajcie,obecny mój problem to gorący olej w skrzyni biegów po przejechaniu około 10km na pusto bez obciążenia,ręką dało się utrzymać za skrzynię ale była dość gorąca czy to tak ma być? ciągnik to JX100U 2003r dodam jeszcze że podczas jazdy coś cholernie wyje jakby z tyłu ciągnika

Edytowany przez KOSTEK12, 02 czerwiec 2013 - 10:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gorący olej w skrzyni Dzisiaj, 19:43
  •  

#2 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 10:49

gorący olej w skrzyni Zobacz czy w silniku ci sie nie grzeje? :D A tak na poważenie to olej zawsze jest gorący czy ty na pusto jechałeś te 10km czy też z pełnym obciążeniem. Normalna rzecz.

#3 Share KOSTEK12

KOSTEK12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 10:59

gorący olej w skrzyni no a w silniku był zimny :P grunt to poczucie humoru! dzięki trochę mnie uspokoiłeś, do tej pory nie miałem do czynienia z nowszymi ciągnikami i z dlatego moje obawy, dopisałem jeszcze że wyje coś jakby z tyłu, najlepiej słychać jak uchyli się tylną szybę

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2013 - 11:32

gorący olej w skrzyni Ciągnik nowy czy stary przecież to wszystko pracuje musi być gorące. Pomacaj se "60" i dam se rękę uciąć, że też będzie gorące.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pawell18

Pawell18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 11:42

gorący olej w skrzyni no chyba normalne ze olej sie nagrzewa... u mnie w 2812 w orce podczas upałow dzwignie zmiany biegow parzą w dlonie

a te ciagniki tak chodzą ze silnika nie slychac tylko skrzynia wyje
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

#6 Share KOSTEK12

KOSTEK12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 11:51

gorący olej w skrzyni no to d.pa bo to trochę wkurzające myślę tu o tym wyciu ;[ bo jak jechałem przez wioskę to wszyscy się oglądali i nie wiem czy to te wycie tak przyciągało uwagę czy może im się sprzęt podobał :D :D :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Pawell18

Pawell18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 12:23

gorący olej w skrzyni no wiesz zależy tez jakie to jest wycie czy normalne - typowe czy cos moze faktycznie jest nie tak jak byc powinno
jak znajomy jedzie swoim to go slychac juz z daleka, ale jezdzi i nic sie nie dzieje
z podstawowych czynnosci to mozesz sprawdzic poziom oleju
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Dodaj odpowiedź