Zaloguj się, aby obserwować  
KOSTEK12

gorący olej w skrzyni

Polecane posty

KOSTEK12    17

Witajcie,obecny mój problem to gorący olej w skrzyni biegów po przejechaniu około 10km na pusto bez obciążenia,ręką dało się utrzymać za skrzynię ale była dość gorąca czy to tak ma być? ciągnik to JX100U 2003r dodam jeszcze że podczas jazdy coś cholernie wyje jakby z tyłu ciągnika

Edytowano przez KOSTEK12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Zobacz czy w silniku ci sie nie grzeje? :D A tak na poważenie to olej zawsze jest gorący czy ty na pusto jechałeś te 10km czy też z pełnym obciążeniem. Normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    17

no a w silniku był zimny :P grunt to poczucie humoru! dzięki trochę mnie uspokoiłeś, do tej pory nie miałem do czynienia z nowszymi ciągnikami i z dlatego moje obawy, dopisałem jeszcze że wyje coś jakby z tyłu, najlepiej słychać jak uchyli się tylną szybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciągnik nowy czy stary przecież to wszystko pracuje musi być gorące. Pomacaj se "60" i dam se rękę uciąć, że też będzie gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

no chyba normalne ze olej sie nagrzewa... u mnie w 2812 w orce podczas upałow dzwignie zmiany biegow parzą w dlonie

 

a te ciagniki tak chodzą ze silnika nie slychac tylko skrzynia wyje


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    17

no to d.pa bo to trochę wkurzające myślę tu o tym wyciu ;[ bo jak jechałem przez wioskę to wszyscy się oglądali i nie wiem czy to te wycie tak przyciągało uwagę czy może im się sprzęt podobał :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

no wiesz zależy tez jakie to jest wycie czy normalne - typowe czy cos moze faktycznie jest nie tak jak byc powinno

jak znajomy jedzie swoim to go slychac juz z daleka, ale jezdzi i nic sie nie dzieje

z podstawowych czynnosci to mozesz sprawdzic poziom oleju


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, wczoraj zauważyłem że miska olejowa pod bagnetem jest cała uchlapana olejem. Gdy wyciągnę bagnet strasznie chlapie olejem. Tak samo gdy odkrece wlew oleju mocno z niego dmucha. Z odmy olej nawet nie kapnie lekko sobie dmucha. Gdy silnik jest zimny to nie wyrzuca dopiero gdy się rozgrzeje olej. Możliwe że się coś zatkało? Mocy nie ubyło a na jesieni sprawdzana kompresja po 30-31 barów pacjent same explorer ii 90
    • Przez kwiat82cch
      Witam. Mam pytanie. Otóż tak, posiadam problem przy moim fohn deere 3140, wyciek jest pod tylnym mostem, olej kąpię z rurki na zdjęciu i pytanie brzmi, jak uszczelnic ta rurkę, co trzeba wykręcić... 


    • Przez Luki1988
      Witam, czy jest jakiś olej hydrauliczny do skrzyni power quad na dolewkę? Nie wiem jaki jest zalany. Kupiłem jd 6300, na bagnecie olej jest czysciutki ale stan na minimum.Chciałem chociaż trochę jeszcze na nim przepracowac.
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj