Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z siatka w metal fach z562

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ajer12

ajer12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 07:55

Problem z siatka w metal fach z562 Wtam mam problem z siatka w metal fach z562. Problem jest tego typu ze pod walkiem ktory wrzuca sznurek do komory po 5 bel nabija mi material prasowany, przez co walek az goracy sie robi, malo tego po dluzszym czasie tyle tego sie zbiera ze nie daje siatki opuscic na walek, nastepnie jesli pojde wrzucic siatke do komory to po owinieciu nie ucina jej bo materialu tyle napycha ze az przeciw noz wygina. Ta goma co w komorze pod walkiem jest nic nie daje, ciagle przez nia material przechodzi i mi tylko prace komplikuje. Wczoraj az musialem sznurkiem zaczac owijac bo juz mi cierpliwosc sie skonczyla. Blagam pomozcie bo nie po to kupowalem nowa prase zeby teraz sie meczyc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z siatka w metal fach z562 Dzisiaj, 21:28
  •  

#2 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 08:17

Problem z siatka w metal fach z562 Miałem to samo ;) Wywal tą gumę co jest w środku, te wszystkie blachy co są od środka i będziesz miał spokój, materiał swobodnie przeleci sobie tamtędy, ale żadna guma go nie przyblokuje i się nie będzie zapychać ;)

#3 Share ajer12

ajer12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 12:55

Problem z siatka w metal fach z562 Ale jak gume wywale to nie rozwiaze proplemu bo nadal bedzie zapychac otwor ktorym siadka jest podawana

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 13:38

Problem z siatka w metal fach z562 Wywal też tą blachę do której jest przykręcana ta guma, u mnie pomogło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 08 lipiec 2013 - 09:45

Problem z siatka w metal fach z562 Podepne sie do tematu-mam w.w belownice i mam w niej pewien problem. Podczas zbierania jakiegos materialu na polu w trakcie jazdy chce podniesc troche podbierak do gory,na panelu sterowania przelanczam hydraulike na podbierak i podniose go ile trzeba ale w tym momencie luzuje sie blokada komory-komora odchyli sie do tylu i juz nie mozna jej domknac spowrotem tak jak sie zamyka przy pustej komorze co w rezultacie prowadzi do wyrzycenia zebranego materialu i trzeba go zbierac jeszcze raz. Wszystkie te prasy tak maja czy w mojej tylko cos puszcza?