Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Damian271

Damian271

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 31 maj 2013 - 13:49

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85 Witam, Posiadam ciągnika deutz dx 85 i chcem do niego zamontować rozdzielacz, Posiadam dwa rozdzielacze od Bizona Z056, Problem polega na tym że nie wiem jak je podłączyć więc proszę o pomoc:) A jeszcze jedno w ciągniku nie działa jeden przewód od ciśnienia hydraulicznego :(
Dodany obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Dodany obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85 Dzisiaj, 08:04
  •  

#2 Share pawelxp

pawelxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 31 maj 2013 - 21:42

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85 czesc sluchaj nie wiem dokładnie jak jest w dx 85 ale ci moge powiedzec o co chodzi w starych deutzach oturz te drugie wyjscie hydrauliczne działa:) ale slurzy tylko jako powrót oleju np jak masz pług obracak na dwa węze to jeden tylko pcha olej a tym drugim wraca wiec sie nie przejmuj wszystko wporzantku:) a druga sprawa jak podłaczyc rozdzelacz dodatkowy, potrzebujesz dwa tróniki jakie gwinty i wymiary to nie powiem ci bo nie wiem jak jest w dx ale jeden wpinasz na wejscie do plecaka cieszy metalowy przewód tam dajesz truhjnik gdze bedze zasilanie szło na plecak ale i na twój rozdzielacz dodatkowy a powrót robasz własnie trujnik na te niby nie dzałające wyjscie hydrauliczne:) i po sprawie , tylko dobrac odpowiednie truniki do wpięcia sie i sprawa załatwiona:) pozdrawiam

#3 Share farmervip

farmervip

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 20:59

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85 Kolego @pawelxp o jakich ty tu trójnikach piszesz?? przecież do rozdzielacza potrzebne mu są tylko dwa wyjścia w ciągniku (powrót i zasilanie) w dx napewno ma szybko złącza, wpina węże tak a by przez rozdzielacz cały czas przechodził olej i wszystko musi działać, @damian271 ile masz wyjść hydrauliki z tyłu ciągnika?

:) :)

#4 Share pawelxp

pawelxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:08

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85 tak zagadza siepotrzebe zasilanie i powrót ale mi chodzi o to zeby orginalne wyjscia hudrauliczne zostały nienaruszone i nadal były sprawne bo sa tam chyba dwa i własnie jedno pcha olej a drugie jest powrotem :)
a zeby inaczej to zrobic to trzeba wpinac trujniki na zasilaniu ale przed dojsciem do plecaka a powrót trujnik własnie to tego wyjscia powrotnego orginalnego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share farmervip

farmervip

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:33

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85 Jak nikt tam jeszcze łapek nie wsadził to powinno być pięć wyjść

:) :)

#6 Share Damian271

Damian271

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 14:27

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85 Są tylko dwa :) ale tylko w jednym ciśnienie a chciałem zrobic tak zeby było w dwóch :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Damian271

Damian271

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 15:59

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85 Ale panowie jak podłaczyć ten na pierwszym zdjęciu??? bo jak podłączyłem do tego kolana z prawej strony wlot ciśnienia a z lewej wylot to jak włączę ciśnienie to jakby to idzie z powrotem do ciągnika ( jak oczywiście przyciśnie przełącznikiem na rozdzielaczu ) a owijarka wogóle się nie kręci :(

Dodaj odpowiedź