Skocz do zawartości

galeria
Gołębie
Zdjęcie

jak odstraszyć gołębie

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Piotrek1986

Piotrek1986

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 19:51

jak odstraszyć gołębie Jakby mój gołąb poleciał do sąsiada to od razu idzie pod siekierke . na szczecie się to raczej nie zdarza. sąsiad najwyraźniej ma jakies koki na których my nie zależy i nie daje im nawet jeść. W dodatku musi być z nim coś nie hallo skoro nie można się dogadać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak odstraszyć gołębie Dzisiaj, 15:52
  •  

#22 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 26 styczeń 2014 - 14:19

jak odstraszyć gołębie Większość prawdziwych gołębiarzy , którym zależy na swoich ptakach trzyma je po prostu w wolierach . A strzelanie do gołębi jest po prostu nie etyczne...

#23 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2118 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 26 styczeń 2014 - 14:46

jak odstraszyć gołębie Mój sąsiad ma ponad 100gołębi i wyjadaja moim kurom pszenice i ziemniaki z korytka :(
Na szczęście znalazłem na nie sposób :lol: od jakiegoś czasu żaden się nie pojawia na podwórku.

Około 300 wróbli wyjada Tobie pół wiadra kukurydzy dziennie. Nie tyle zjada co wynosi...więc nie mów że to nie problem. Z takiego pół wiadra codziennie przez 1 miesiąc robi się pięć worków. U nas jest plaga tego diabelstwa.

na takie szkodniki jak wróble i gołębie najlepsza jest wiatrówka , najlepiej w kal.0.22

#24 Share FranekKimono

FranekKimono

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 maj 2014 - 15:09

jak odstraszyć gołębie

Większość prawdziwych gołębiarzy , którym zależy na swoich ptakach trzyma je po prostu w wolierach . A strzelanie do gołębi jest po prostu nie etyczne...

Najlepszym sposobem odstraszającym wszelkie ptactwo jest jastrząb lub jego atrapa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share FranekKimono

FranekKimono

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 maj 2014 - 15:09

jak odstraszyć gołębie

Większość prawdziwych gołębiarzy , którym zależy na swoich ptakach trzyma je po prostu w wolierach . A strzelanie do gołębi jest po prostu nie etyczne...

Najlepszym sposobem odstraszającym wszelkie ptactwo jest jastrząb lub jego atrapa.

#26 Share krzysztofagricultu

krzysztofagricultu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 05 sierpień 2014 - 09:51

jak odstraszyć gołębie A właśnie może tak jakiś kotek nauczony, że na gołębie się poluje :D pozjada wszystkie :D
Tak poważnie wiatrówka to moim zdaniem nienajlepszy pomysł, bo zwierze niczemu winne nie jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Arowana14

Arowana14

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 27 sierpień 2016 - 10:12

jak odstraszyć gołębie

Też długo zastanawiałam się co odstrasza gołębie, nic nie działało, więc w końcu zainwestowałam w BirdSystem. Niecałe 20 zl za metr, łącznie wydałem z 60 zł i mam spokój z gołębiami raz na zawsze.