Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ktoś zna marke prokmar

41 odpowiedzi na ten temat

#41 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 25 czerwiec 2012 - 13:13

Czy ktoś zna marke prokmar witam, ja też jestem posiadaczem PROKMARa już od ponad półtora roku, wczoraj pyknął u mnie 700mth i jest wszystko ok!!! a kolegom którzyby nie pozamieniali swoich 3512 lub 255 szczerze współczuję ze maja te ciagniczki... nie wiedzą co mówia i tyle. krytyka może być ale jesli jest konstruktywna a jeżeli nie mieliście do czynienia z DFem to prosze sie nie wymądrzać:P a i jeszcze kolega chciał przeciągać linką z 360? robiłem ten krasztest u siebie bo też mam 60tke.. niestety polski poczciwy ursus nie miał polotu na żadnym przełozeniu... dobry sprzęt za dobre pieniądze podsumowując
ArturKowalewo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ktoś zna marke prokmar Dzisiaj, 13:48
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ktoś zna marke prokmar Dzisiaj, 13:48
  •  

#42 Share komar4

komar4

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 22:03

Czy ktoś zna marke prokmar

Na co te 50 km jak waży tyle co ciapek(1900 kg) Dodany obrazek. Już widzę jego trakcje, do tego podnośnik 900 kg...Wolał bym nowego MTZ, za te same pieniądze otrzymuję się normalny ciągnik który pochodzi długie lata.

co ty piszesz człowieku waży tyle co ciapek heheheh ciapek to waży 1780kg a po dugie ja mam fotona 404 z napedem 40 KM 3cyl i waży 2,5 tony to tyle co c360 a prokmar też 2,5 t

Edytowany przez murtek3, 27 sierpień 2012 - 07:45.