Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ktoś zna marke prokmar

41 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wladek

wladek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 02 marzec 2008 - 20:19

Czy ktoś zna marke prokmar http://www.allegro.p..._najtaniej.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ktoś zna marke prokmar Dzisiaj, 21:42
  •  

#22 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 02 marzec 2008 - 21:42

Czy ktoś zna marke prokmar wedlug mnie to jakas chinska tadeta. Poki jest nowy i jedzie moze i bedzie ok tylko ciekawe gdzie potem (i za ile) kupic do takiego wynalazku czesci. Osobiscie nie jestem zwolennikiem takich wynalazkow, lepiej chyba dolozyc i kupic cos porzadnego i markowego
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2008 - 22:19

Czy ktoś zna marke prokmar Na co te 50 km jak waży tyle co ciapek(1900 kg) ;). Już widzę jego trakcje, do tego podnośnik 900 kg...Wolał bym nowego MTZ, za te same pieniądze otrzymuję się normalny ciągnik który pochodzi długie lata.

#24 Share chodowlarz

chodowlarz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 12:29

Czy ktoś zna marke prokmar Z tego co mi wiadomo to ten ciagniczek wazy 2500 kg przynajmniej taki pisze na stronie producenta

spaluch21 mógłbys dodac jakies fotki tego ciagnika głównie chodzi o zdjecia z wewnatrz kabiny :-))

#25 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 19:30

Czy ktoś zna marke prokmar haha to niby kosztuje 60 tysięcy, za 60 tysięcy można kupić nowego belarusa 80 km (z gwarancją) i ja bym wolał belarusa

#26 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 08 maj 2008 - 21:13

Czy ktoś zna marke prokmar odnośnie tego ciągnika to orientuje się ktoś może jakie montują w nim najwyższe koła bo szukam alternatywy za c-360 za nie duże pieniądze bo ciągnikiem ten będzie robił może z 80 motogodzin rocznie praktycznie tylko miałby jeździć z opryskiwaczem i dlatego zależy mi na tym aby był wysoki jak ktoś wie jakie największe koła do niego dają to proszę o napisanie dzięki i pozdro.

#27 Share adam0122

adam0122

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 27 czerwiec 2008 - 21:24

Czy ktoś zna marke prokmar a umnie jak będzie dobrze szło na gospodarce to może jedną z 60-siątek wymienie na takiego ciągniczka.

#28 Share explorer

explorer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 09:21

Czy ktoś zna marke prokmar a co myślicie żeby takiego prokmara do obory:

http://allegro.pl/it...ancja_raty.html

a może używanego weidemanna?

#29 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2009 - 20:27

Czy ktoś zna marke prokmar jak dlamnie to jakas chinska zabawka

#30 Share agroagregat

agroagregat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:58

Czy ktoś zna marke prokmar Tak to chińska zabawka składana w Polsce tylko tak na oka dorzucili polską kabinę Koja i myślą że to im ktoś kupił tak to już bym wolał używanego MF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share lukasz4ws

lukasz4ws

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 kwiecień 2009 - 10:57

Czy ktoś zna marke prokmar Witam,

Odświerze troche temat.
Kilka miesięcy temu stałem się posiadaczem ciągnika prokmar DF 504, na poczatku byłem do tego sceptycznie nastwiony bo to chińskie itd.
Do zakupu namówiła mnie żona...
Jak sie okazało ciagniczek ciągle śmiga, nie ma z nim żadnych problemów. W sumie to tylko napęd jest importowany zarówno kabina jest produkowana w polsce a zaczep jest firymy Sharmuller. (zaczep spisuje sie swietnie, jestem takze mile zaskoczony wykonaniem kabinki).

Zastanawiam się też nad zakupem tego mniejszego ciagniczka, nadawał by mi sie do sadu, do zbiorów.........

Tak, ze stosunek jakosc- cena jest na dobrym poziomie, za te pieniadze nie dostal bym nic z takim wyposazeniem (naped na 4 koła)......

pozdr.

#32 Share radzio1912

radzio1912

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 28 kwiecień 2009 - 10:13

Czy ktoś zna marke prokmar Na pewno kuszą ceną ale strasznie wąski są te przednie koła!! Mam wrażenie że zjeżdżając z dużym obciążeniem np z wysokiej miedzy te felgi po prostu by się wykrzywiły!!! ale to tylko takie moje odczucie xD

#33 Share virtual

virtual

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 maj 2010 - 18:17

Czy ktoś zna marke prokmar Odświeżę troszkę temat

Ciągniki te produkowane są już u nas praktycznie 4 lata. Podejrzewam, że kilkuset nabywców posiada już ciągniczki tej marki. Niestety w pobliżu nikt takowego nie posiada, a szkoda, ponieważ mógłbym bliżej się mu przyjrzeć, ponieważ zastanawiam się nad kupnem tego ciągnika(dokładnie modelu o mocy 50 KM).

Jest to na pewno jedna z najlepszych alternatyw dla starej "sześćdziesiątki". Posiada napęd na cztery koła co jest całkiem przydatne, ładnie wykonany i wygląda całkiem solidnie. Martwi jednak trochę słaby podnośnik 900 kg, ale nie ma ciągnika bez minusów. Poza tym jego prędkość 38 km\h też zachęca do kupna.

Wiele osób piszę "wolałbym belarusa za te pieniądze", właściwie należy zadać pytanie dlaczego? Bo ma 80 KM? Jeśli ktoś szuka alternatywy do małego gospodarstwa za c-360 lub c-330 to ten prokmar wydaje się być całkiem trafiony. MTZ są wysokie, a czasem potrzeba ciągnika małego gabarytowo i białoruśka się nie nada. Zgadzam się z tym, że BELARUSA każdy zna itd., ale niemożna porównywać awaryjności ciągnika którego nie znamy (chyba, że ktoś jest jakimś jasnowidzem)

Chciałbym poruszyć kwestię "chińskiego wynalazku". Jakaś część ciągnika produkowana jest w chinach niewiem czy mniejsza czy większa. Tyle o nim z tego względu wiemy. To porównam do marki NH. Mój sąsiad ma ciągnik NH 80 KM. Taki dobry zachodni przecież, a podzespoły są produkowane niewiadomo gdzie, bo każda pochodzi praktycznie z miejsc. I niech mi nikt nie wmawia, że nie jest też w jakiś procentach(może nawet większych niż nam wszystkim się to wydaje) produkowany w Chinach. Rok temu miał przegląd i co? Założyli mu dwa ładne filtry na których czarno na białym pisało "Made in China". Jednak to tej i innych zachodnich marek podchodzi się, bo są rodowodem z zachodu.

Odnośnie postu, który gdzieś na forum wyczytałem "w polu coś rypnie i stój nie wiem ile" era naprawię sam odchodzi pomału. Kto kiedyś pomyślałby mając fiata 126p, że robi się go w warsztacie(chyba że było to już na prawdę coś poważnego)? Każdy samochód próbował naprawiać sam, teraz odmieniło się to zupełnie.

Rozmyślałem kiedyś nad kupnem ursusa 3512 w jakieś super cenie bez kabiny czy mf o mocy około 50 KM. odszedłem od tego zamiaru kiedy dowiedziałem się, że te ciągniki nie mają nic do zaoferowania w przyszłość to jeszcze są produkowane w indiach (jeżeli chodzi o ursusy, sprawa wygląda tak że są produkowane po prostu na licencji poczciwego ursusa), starsze mf-y natomiast w pakistanie. Wzięcie takiego ciągnika na PROW jest bardzo ryzykowne, a właściwie to te ciagniki z pewnością nie mają certyfikatu CE. Nie jestem pewien, ale Belarusa też chyba nie można wziąć na PROW, a PROKMARA owszem.

Przyznam, ze poważnie zastanawiam się nad kupnem ciągnika tej marki i wydaje mi się, że w swojej cenie nie ma praktycznie żadnej konkurencji, ponieważ Farmtrac 555dt odleciał na praktycznie 85 tysięcy z 75.

#34 Share kalipso156

kalipso156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 18:34

Czy ktoś zna marke prokmar pozwolę sobie odświeżyć temat. Mój wujek ma właśnie ten ciągnik zamienił wysłużoną c-360 na ten'chiński wynalazek' po dwuch latach użytkowania mówi że złego słowa o nim nie można powiedzieć jak dotąd jedyne koszty jakie ponosi to olej filtry no i ropa... spalanie jest imponujące w lekkich pracach typu opryskiwanie redlenie kształtuje się w okolicach 2,5-3l/h wg mnie to jest naprawdę super wynik. jeżeli chodzi o samą pracę pod względem komfortu do c-360 nie umywa się kabina jest dużo lepiej wyciszona w trakcie jazdy po nieruwnościach czuć że jest krótszy i lżejszy od 60-tki strasznie skacze... ale za to w błotku nie ma porównania oczywiście na plus dla chińczyka a co do wąskich opon fakt dla jednych to jest minus a dla innych ogromny plus to poprostu zależy co uprawiamy... a zapomniałem dodać ciągnik pracuje w gospodarstwie 10h uprawiane są owoce miękkie dużo współpracuje z talerzówką glebogryzarką i rozdrabniaczem. Ogólnie uważam że ciągniczek jest super alternatywą dla c-360 naprawdę polecam

#35 Share irekgulczas

irekgulczas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 19:14

Czy ktoś zna marke prokmar witam ja tez mam ten wynalazek i wszystko jest ok. a co do czesci nie ma problemu zamawiasz kurier przywodzi na miejsce.

#36 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 20:27

Czy ktoś zna marke prokmar ja Prokmara oglądałem lecz wybrałem kioti 46km,po prostu niektóre rozwiązania lepiej mi pasowały do mojej produkcji i też nie jest idealny we wszystkim,chociaż trochę lepiej dopieszczony nawet od zetora 5341,też pisali że się nie mam co chwalić bo za te pieniądze miałbyś belarusa,ale niech spróbują np.w ziemniaku coś zrobić,to ma być za 330,a nie do pługa,chociaż w pługu to belarus też kiepski.

#37 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 21:48

Czy ktoś zna marke prokmar Czytam co tu wypisujecie o "marce" Prokmar i sam nie wiem czy śmiać się czy płakać :blink: , czy napewno wszyscy tu piszą o tym samym ciągniku, a porównywanie go do C 360 to już kabaret :D . Widzieliście zdjęcia na oficjalnej stronie z ładowaczem z krokodylem? Podobnież koszt ciągnika sprowadzonego w częściach do Polski to 15 tyś do tego montaż i mamy 65 tyś. Wyrazy uznania dla dystrybutora :D

#38 Share irekgulczas

irekgulczas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 08:19

Czy ktoś zna marke prokmar

Czytam co tu wypisujecie o "marce" Prokmar i sam nie wiem czy śmiać się czy płakać :blink: , czy napewno wszyscy tu piszą o tym samym ciągniku, a porównywanie go do C 360 to już kabaret :D . Widzieliście zdjęcia na oficjalnej stronie z ładowaczem z krokodylem? Podobnież koszt ciągnika sprowadzonego w częściach do Polski to 15 tyś do tego montaż i mamy 65 tyś. Wyrazy uznania dla dystrybutora :D

sluchaj kolego sproboj sprowadzic ciagnik z CHIN i zalatwic te wszystkie sprawy papierkowe i zobaczymy ile by wyszlo potem na gotowo do sprzedazy.powodzenia.

Nigdy nie słyszałem o tej firmie ale chyba ona jest od niedawna na rynku to pewnie ciągniki są jeszcze nie dopracowane i długo nie wytrzymają

TA firma juz rozwija sie od czterech lat.

#39 Share Tytan123

Tytan123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 14:04

Czy ktoś zna marke prokmar zczepcie tego prokmara z c-360 linką i dajcie filmik jestem ciekawy jak to będzie wyglądać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Animius

Animius

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 10:15

Czy ktoś zna marke prokmar Masa ciągników jest zbliżona moc również, wydaje mi się że na twardej drodze i na polu prokmar bez problemu pokona 60, to naprawdę duży ciągnik, może jest trochę krótszy, ale ma napęd na przód, ciężar się wtedy inaczej rozkłada, Znam trochę ten ciągnik i wiem, że to porządna maszyna!