Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 845 xl problemy

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fifi155

fifi155

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 28 maj 2013 - 21:20

Case 845 xl problemy Witam mam problem poniewaz kupiem case 845 xl z 86 r i mam w nim problem ze zanlezieniem wstecznego tzn ta wajcha strasznie cięzko chodzi czy to jest normalne i czy da sie coś z tym zrobic ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 845 xl problemy Dzisiaj, 19:07
  •  

#2 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 29 maj 2013 - 21:31

Case 845 xl problemy To nie jest normalne

#3 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 30 maj 2013 - 17:22

Case 845 xl problemy Też niedawno kupiłem 845XL .U mnie z kolei lata na wszystkie strony że problem znaleźć które to położenie wajchy .

#4 Share fifi155

fifi155

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 11 czerwiec 2013 - 10:03

Case 845 xl problemy ale nie wiecie co moze mu dolegać i czy to by było tanie w naprawie ???

#5 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 12 czerwiec 2013 - 19:50

Case 845 xl problemy Jeśli w ogóle go nie masz to źle a jak po "czasie" szukania go znajdujesz -to szansa na rozkalibrowany wrzutnik biegów. Ja za mojego wziąłem się w ubiegłym tygodniu .Wywaliłem cały wrzutnik na warsztat. Jest tam cała masa tulejek o różnych rozmiarach oraz przegubów kulistych /tzw.głowiczek/.Zamówiłem te wszystkie rzeczy w necie -to w sumie koszt niewielki ok. 100zł ale pracy po pachy ,mierzenia ,docierania ,sprawdzania -nie życzę. Jak skończę to napiszę o efektach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share fifi155

fifi155

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 czerwiec 2013 - 10:30

Case 845 xl problemy bieg jest tylko trzeba sie ostro naszukac lub wrzucać na siłe to jest problem ze wstecznym i zółwiem zając najlepiej wchodzi. Dzieki za rade i czekam na efekty pracy :)

#7 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 15 czerwiec 2013 - 21:40

Case 845 xl problemy No efekty są pozytywne. Dzisiaj zeszło cały dzień ale po złożeniu biegi podczas wrzucania "pstykają" wchodząc na swoje miejsce i wreszcie wiem na którym jadę i który wrzuciłem - bo przedtem dźwignia od zmiany polowe-szosowe-wsteczny chodziła na wszystkie strony i problemem nie do przyjęcia było szukanie gdzie jest wsteczny.Powtarzam koszty materiałów były nieduże tylko pracy i wpasowywania dużo i przede wszystkim wszystko zapisywać czy robić zdjęcia jak się ten mechanizm rozbiera bo niby to proste jak budowa cepa ale podczas składania nieraz zwątpiłem czy ta dźwigienka jest po tej czy powinna być po tamtej stronie. Całe szczęście że porobiłem sobie przed rozbiórką masę zdjęć -co element rozebrałem -pstryk fota .Później się to przydało. Jak ktoś ma jakieś pytania to służę na ile będę mógł pomocą.

#8 Share fifi155

fifi155

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 08:33

Case 845 xl problemy opiał bys gdzie to sie znajduje i czy trudna to robota i z allegro brałes czesci. wysłał bys mi kilka fotek z tegto remontu ???

#9 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 21 czerwiec 2013 - 06:50

Case 845 xl problemy Mój Case jest z roku 1982 a twój 1986 .To może być różnica w pewnych detalach choć nie jestem do końca pewien. Dowiedz się czy jest to mniej więcej to samo bo kupisz nie te rzeczy.Moje pasowały od katalogu 844XL.Tu masz linka do elementów katalogowych. Zobacz czy to te same rzeczy:
http://www25.zippysh...36718/file.html
A robotę opiszę na razie krótko. Demontujemy prawe koło ,zbiornik paliwa oraz plastikową obudowę wajch podnośnika,biegów - prawa strona przy fotelu. Potem od dołu zobaczysz cały mechanizm wrzucania biegów i już tutaj ocenisz czy ma luzy. Sprawdź na razie czy to te same elementy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share fifi155

fifi155

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 21 czerwiec 2013 - 11:28

Case 845 xl problemy Dzieki zabiore sie za to w przyszłym tyg po sesji. Dużo pomogłeś :)

Dodaj odpowiedź