Skocz do zawartości

Zdjęcie

słabe rozłączanie wałka renault 110-54

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 27 maj 2013 - 19:28

słabe rozłączanie wałka renault 110-54 Panowie mam taki problem a mianowicie gdy załączam wałek tą mała dźwignią po lewej stronie z żółtą końcówką(u niektórych jest taka dźwignia jak od ręcznego) to wszystko śmiga ale gorzej z rozłączaniem. Ten siłowniczek nie ma siły wciągnąć się maksymalnie do środka i trzeba mu pomagać jakimś drążkiem i delikatnie go wepchnąć. Ale to tak nie może być! Sezon się zbliża a ja za każdym razem nie będę gdy chce wyłączyć wałek wychodził z drążkiem i wylączał. I co to może być przyczyna czegoś takiego?? Proszę o pomoc. Pozdrawiam. dla niezbyt zorientowanych odnośnie dźwigni załączam zdjęcie kolegi fifek09 z jego Reni. Dźwignia znajduje się z lewej strony kierowcy z żółtą główką. http://www.agrofoto....renault-110-54/

Edytowany przez Mucha, 27 maj 2013 - 19:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
słabe rozłączanie wałka renault 110-54 Dzisiaj, 22:45
  •  

#2 Share maly00

maly00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 27 maj 2013 - 22:24

słabe rozłączanie wałka renault 110-54 u mnie w agregacie tez nie chcial rozlaczac to go troche podkecilem tam jest regulacja na takiej dlugiej ( na klucz 19 lub 17 nie pamietam) srubie z gwintem przekrec ze dwa obroty nie duzo bo to bardzo czule jest jak za duzo przekrecisz sie nie wlaczy przynajmniej u mnie tak bylo albo sie wlaczy a jak postawi opor sie rozlaczy musi byc dobrze wyregulowane wiec trzeba cos zapiac i delikatenie przeregulowac najlepiej zapiac cos i probowac to jest za kontrowane jak sie przypatrzysz do dojedziesz ladu u mnie tak bylo wyregulowalem i bylo dobrze teraz nie uzywam walka akurat w tym ciagnku ;) chyba ze masz inny problem....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share PIOTREK79

PIOTREK79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 28 maj 2013 - 05:05

słabe rozłączanie wałka renault 110-54 moze byc za niskie cisnienie w ukladzie. a naped rozlacza dobrze?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 28 maj 2013 - 15:43

słabe rozłączanie wałka renault 110-54 juz próbowałem regulować tym cięgnem ale znomu wałek przy duzym oporze się ślizga ;/ a to jest wina chyba właśnie zbyt niskiego ciśnienia oleju. Tak napęd super rozlącza. tylko problemy z tym wałkiem mam. CZy mogą być brudne przewody albo ten mały rozdzielacz od tej dźwigni??Bo ten ciągnik to akurat wersja drogowa i on przez około 3 lata stał bo kosiarkę sprzedano we Francji a on tak stał.Był bardzo zaniedbany, i dlatego pytam czy może to być przyczyną