witek

Porównanie opon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukasz48    3

Nie wiem czy tak jest, choć wydaje mi się, że obie są radialne.

Co ciekawe czasami ciagniki zamawiane na standardowym (Continental) ogumieniu przychodzą na Trelleborgach bez żadnej dopłaty, gdzie cennikowo dopłata wynosi 1700€. Pewnie wynika to z braku danego rodzaju opon w fabryce i wtedy zakładają jakie mają.

Mi pozostaje albo zamówić Trelleborgi i dopłacić 4000 PLN (tyle wychodzi mniej wiecej po rabatach z tego 1700€), albo nie dopłacać i liczyć na szczęśliwy traf, że akurat trafią mi się Trelleborgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hin    6

Na Conti może też jakoś będzie jeździł... Poczytaj opinie o jednych i drugich oponach, może to pomoże dokonać wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

witam mam do was pytanie odnośnie opon. Do ursusa mojego z galerii - http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/294677-ursus-c-385-i-przyczepa/ chce założyć szersze opony na przód, interesują mnie w rozmiarze 360/70 r 24 znalazłem dosyć w przystępnej cenie opony takie http://otomoto.pl/x-opona-vredestein-360-70r24-traxion-radialna-A239964.html i mam pytanie czy ma ktoś może tej marki w innym ciagniku ? i jak się sprawują ???

 

ewentualnie myśle nad firmami jeszcze

petlas, voltyre,

 

proszę od odpowiedzi ;) pozdro ! ;)


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePrz3mo    2

Bede wymieniał opony w swoim c-330 na tył.Jaką marke polecacie?Ciapek jezdzi po asfalcie i wykonuje wyszystkie prace polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIbul    0

Mam na oku Zakup opon 12.4-24 petlas 8s. 850zł za 2 sztuki. warto?? sa z 2008 roku i bieznik maja jak nowy. Brac?? opony do zetor 7245 na przod. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

To jest 340/85R28. Teraz już możesz przeliczyć według nowego oznaczenia.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin24    8

Witam ja mam w ursusie 4514 przednie Barum, to znaczy miałem po 6 latach dostały jaja i się rozleciały a tył to Mitas zauważyłem że pękają w ursusie c360 3p miałem Pirelli bardzo dobre opony kupiłem je używane z 10 lat temu niestety brak już bieżnika ale guma jak nowa dziś kupiliśmy tureckie zobaczymy jak będą się sprawować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolinii    2

Witam, szukam opon do C-330 tych z niższej półki, możecie jakieś polecić? lub które polecacie z tych dostępnych na allegro: BKT, Cultor. AGTECH, Farm King, Trayal, Petlas

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

chyba najlepszym wyborem bedzie Cultor, odpusc sobie jakies indyjskie czy inny import, w koncu ma to byc inwestycja na ok. 15 lat, jesli masz na mysli tyl, wiec czy warto oszczedzac?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Czy opony od woza 6,50-16 mozna zamienić na opony od samochodu dostawczego np.195/75/ R16C ?

Czy beda pasować na felgę czy inny rozmiar?, moze ktoś podeśle jakiś link do strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

mozna, troche ciasniej beda wchodzic na obrecz, ale dasz jakiegos plynu do naczyn i wskoczy ;)

obrecze pewnie masz jeszcze pierscieniowe, ja zalozylbym cos szerszego, ale trzeba pamietac aby opona byla wysoka, wtedy ladnie sie rozlozy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurtopony    1

Ja polecam opony Farmking to opony indysjkie bardz dobrej jakości za nie duże pieniądze. Dodatkowo mają cerytikaty europejskie .tu jest strona producenta farmking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Koledzy co byście polecili do ładowarki rozmiar 24-14,9?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemson    0

bardzo prosze o pomoc w wyborze opon do zetora 5211 z turem ( i z wspomaganiem)

Muszą to być 7.50-16 najlepiej żeby były 8PR

wstępnie przejrzałem ogloszenia i fora i znalazłem takie

- Petlas      np:     http://allegro.pl/opona-opony-7-50-16-petlas-td16-7-5x16-jakosc-i4730574658.html#tabsAnchor

- Mitas       np:     http://allegro.pl/opona-mitas-7-50-16-750-x-16-mocna-8pr-naladowacz-i4785353122.html

- seha        np:     http://www.oponyagro.pl/view/1356/879/14/1731/

 

Ma ktoś doczynienia z takimi oponami na przodzie??

Może inne propozycje w podobnym przedziale cenowym??

Z góry bardzo dziękuje za pomoc,...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

W MF 690 na przedniej osi mam opony 10-16. 16 to średnica felgi a 10? Ewentualnie na jaki inny rozmiar można to zamienić aby były tańsze bo takie kosztują około 600zł za szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

10 to szerokość opony w calach ( 2,5 cm) , o jeden cal można zejść z szerokością ( 9 x16) powinna pasować na felgę , ale czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

zalerzy jaka jest szerokość obręczy

jeśli rozstaw jest taki jak w małych ursusach to może lepiej załozyć koła 10x15.3

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

zalerzy jaka jest szerokość obręczy

jeśli rozstaw jest taki jak w małych ursusach to może lepiej załozyć koła 10x15.3

 

no ale 15,3 " wejdzie na felgę 16"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj