Zaloguj się, aby obserwować  
kaczmarek28

Wymiana zebatki od mechanizmu różnicowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaczmarek28    7

Witam. Mam problem jak wyją tą zębatkę co wychodzi ze skrzyni od blokady? chodzi o część nr 19 rys 54 w katalogu. trzeba rozbierać całą skrzynie czy można to odbić z tym kołnierzem od obudowy skrzyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

To aż tak się popsuło to koło zębate, że musisz wymieniać?

Musisz zdjąć lewą pochwę ze zwolnicą i tamtędy już powinieneś wszystko zrobić. Oczywiście musisz zdjąć podłogę i rozpiąć hamulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danny82
      Po wymianie oleju w skrzyni biegów w Zetorze 9540 półbiegi przestały działać. Dwukrotne rozbieranie i sprawdzanie czy nic dziwnym trafem sie nie uszkodziło nie przyniosły oczekiwanego rezultatu . Okazało się, że hipol nie zabardzo nadaje sie do skrzyni. Wymiana na olej zalecany przez producenta i wszystko gra. Jednak ostatnio przydała mi sie blokada i co sie okazało. Po wciśnieciu stopki, z okolicy sprzegła wylewa sie spora ilośc oleju. Nie wazne czy ciagnik jedzie, czy stoi , czy jest na biegu jałowym. Olej wyglada troche jasniej niz olej silnikowy i ma zapach oleju przekładniowego. Dodam że poziom ileju w skrzyni jest prawidłowy, a kolor jakby dopiero co wlany.Prosze o pomoc.
    • Przez Pablito1
      Co zrobić żeby jej nie wciskać nogą tylko przełożyć gdzieś indziej aby włączać ją ręcznie?
    • Przez debrzyna
      Proszę posiadaczy tej prasy żeby policzyli ile zębów jest na kołach zębatych ,tych podwójnych /one sa zespolone/ co są na wałku wychodzącym z przekładni i czy one są jednakowe
       
      Ps Ściągnąłem wszystkie koła i coś mi nie pasuje Przy podwójnym małym  jedno ma 18 zębów /to co podaje na góre/ drugie 17 /to co podaje na prawo/ Duże u góry ma 39 zębów ,a duże po prawej ma 40  Coś mi sie wydaje ze to jest żle Chyba powinno być tak: podwójne małe oba po 17 zębów ,a duże u góry i po prawej stronie po 40 zębów.Może to ktoś potwierdzić bo mam zamówić koła a tu takie jaja .A może tak mam być choć wątpię poco by ktoś sobie komplikował konstrukcje 
    • Przez Zyrandol
      Witam,
      Mam takie pytanie odnośnie zębatek na pompie hydraulicznej w Ursusie 4011/360, w jakim celu na wałku od pompy hydraulicznej nabita jest druga zębatka, skoro tylko ta pierwsza jest zazębiana i napędza pompę?
    • Przez Scappy
      Witam !
       
      Mam problem prawdopodobnie z czujnikiem który liczy obroty siatki . Podajnik podaje siatkę na balot lecz się nie cofa ,a na komputerze nie są pokazywane obroty siatki . Na początku działało to bez problemu ,a teraz niestety coś chyba się popsuło . Pytanie jak sprawdzić czy ten czujnik działa ? Kostka jest na 3 piny . Miernikiem może coś zdziałam ?
      Czujnik:
       
      Druga sprawa to tulejka widoczna na zdjęciu . Jest ona wytarta z jednej strony przez co czasami podajnik świruje . Jest to jakiś twardy materiał pytanie czy dostanę gdzieś taką tulejkę kupić lub coś podobnego z twardego materiału ,który można przetoczyć na mniejszą średnice (wielkość obecnej tulejki) .
      Tulejka i jej lokalizacja . Jest ona pod tym wielkim płaskownikiem .

      Model komputera :
       
      Liczę na jakąkolwiek pomoc
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj