Polecane posty

macko1x    0

Niedawno nabyliśmy prasę rolującą vicon 1901 i mamy problem z pasami a mianowicie ściąga je w lewo.

 

Czy ktoś wie jaka może być przyczyna takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Poluzuj pasy i sprawdź czy nie masz padniętego łozyska na któryms z wałków i sprawdź zamki jak sie zamykąja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Sprawdz też zamocowanie całego ramienia (tej dużej rury) mi się kiedyś poluźniła jedna strona i też krzywiło, jak masz wszystko w porządku to na klapie z tylu jeden wałek jest regulowany i nim się centruje pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Czy ktoś z was wymieniał łożysko na wałku pasowym? Jak to rozebrać?

 

Czy ktoś z was wymieniał łożysko na wałku pasowym? Jak to rozebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszko27    0

mam tez problem z ściąganiem pasów na jedną strone! i niebardzo wiem jak dokładnie i w którym miejscu można wyregulować bo niemam żadnej instrukcji do niej (vicon)!

regulowałem właśnie śrubami na tym wałku tylnym co śię klapa podnosi i też na tej grubej rurze co jest siłownik z jenej strony a na drugiej stronie jest duża sprężyna i te regulacje dały pozyttywny efekt ale zobaczymy podczas prasowania!

o który wałek ci dokładnie chodzi ?? ja wymieniałem łożyska na tym głównym wałku z gumą ten na górze co ciągnie pasy z zębatką.

o jakich zamkach piszesz bo nie bardzo wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapszton    7

Witamm

mamproblem z pasami w prasie Deutz-Fahr RB 4.90 OC a mianowicie wszystkie pasy schodzą mi się do środka i nie wiem jak to skorygować. Możecie coś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem rozsiewacza vicon z tą rurką z tyłu lecz nie mogę znaleźć żadnych opini o nim.
      Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wypowiedział by sie na jego temat.
    • Przez Mateuszek12
      Witam kupiłem belarke viconrf 122 i mam problem siatka obwiązuje się lużno na belę pomoże ktoś jak to siatke naciągnac.na dole zdięcia podgladowe 
    • Przez Mateuszek12
      Witam kupiłem belarke viconrf 122 i mam problem siatka obwiązuje się lużno na belę pomoże ktoś jak to siatke naciągnac.na dole zdięcia podgladowe 
    • Przez SamaPrawda
      Witam, mam problem z siatką ponieważ nie zawija mi jej do końca, mógłby mi ktoś podesłać fotkę jak ją założyć? Mój model to 1901. Z jakimi siatkami pracujecie?
    • Przez Vicon95
      Witam wszystkich ,  od pewnego czasu mam problem z prasą vicon rv 157 mianowicie z nożem od siatki , czasem nie przecina siatki  ( nóż nie dochodzi do końca ) jak wyłącze sterownik to nieraz jest ok ale zrobie 3- 4 belki i problem znowu się pojawia... nie wiem co robić  proszę o pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj