Zaloguj się, aby obserwować  
ursus1991

Cisnienie powietrza w skotarku

Polecane posty

ursus1991    10

Jakie powinno byc nabite ciśnienie powietrza w pompie wskotarku zwykłym 400l/12m. Ostatnio jakpryskam to musze miec wiekrze cisnienie na manometrze ustawione zeby wypryskac daną ilosccieczy. Zawsze jakpryskałm to miałem ustawione 2.2 przy 1200obr/min w ciagniku i tak mi wypryskiwał 200l/ha, a ostatnio mżeby było te 200l to musze ustawic prawie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7
Napisano (edytowany)

Dane dla pomp Comet:

 

Ciśnienie robocze pompy Poziom ciśnienia w akumulatorze

 

bar

2-5 2

 

5-10 2-5

 

10-20 5-7

 

20-50 7

Edytowano przez maniek83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pjanowiak
      Czy ktoś z posiadaczy Valtry A83 ma często zabrudzony filtr powietrza sadzą ?
      Przy 370 mth pracy czyściłem filtr 2 razy , w końcu kupiłem nowy . Czy ktopś ma podobne doświadczenia?
    • Przez bogp
      Mam pytanie jakie filtry kupujecie i jak często je wymieniacie. Oryginalnie mam filtry Mecafilter FA1371 i FA1372 podobno to oryginał w Renault.
    • Przez katopo
      Witam,
      ostatnio miałem problemy z silnikiem w swoim 4514 bo skakały obroty na małym gazie oraz parskał / kichał w filtr powietrza.
      Sprawdziłem wtryski i wyszło że jedna końcówka była do wymiany. Wymieniłem ją i dałem do regulacji wszystkie wtryski.
      Niby po tym zabiegu już nie skacze na obrotach ale dalej lubi parskać w filtr powietrza. Nie jest powiedziane że pierwszy objaw całkowicie ustał bo dużo nie jeździłem ciągnikiem po wymianie końcówki wtrysku. Chciałbym za to poznać wasze opinie co może być przyczyną tego parskania w filtr powietrza.
    • Przez kuudlik
      witam. mam pytanie, ile atmosfer powinna bić prawidlowo sprężarka w fencie 612 lsa? u mnie dochodzi na 15 atmosfer... czy to nie za duzo?? jak wyregulować cisnienie np na 10 atmosfer?
    • Przez MfPoland
      Ostatnio wymieniłem zegar ciśnienia powietrza, bo był nieszczelny. Po wymianie odpaliłem fergusona i ciśnienie zaczeło rosnąć doszło do 7 i wyłączyłem ciągnik, żeby nie rozwaliło. Potem spuściłem powietrze zaworem po prawej. Co zrobić aby ciśnienie dochodziło do 5,5 i zawór sam upuszczał powietrze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj