Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zielony652

zielony652

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 maj 2013 - 18:00

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 Witam, mam problem z ustawieniem tego licznika, nie mam pojecia do czego sluza te literki i gdzie jakie parametry wstawic i czego, wiemn tylko ze pod T to jest predkosc i pod H godziny pracy ciagnika. Jakby ktos byl na tyle mily i uprzejmy i wyjasnil oznaczenia tych parametrow i skad te wartosci wziasc bo juz naczytalem sie tyle i chyba jeszcze bardziej zglupialem niz przed

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 Dzisiaj, 05:42
  •  

#2 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 23 maj 2013 - 19:27

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 Tam nic nie kombinuj, bo ustawia się tylko rozmiar koła, aby prawidłowo pokazywał prędkość. To jest ustawione fabrycznie i nic tam więcej nie rób.

#3 Share Kris1976

Kris1976

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 23 maj 2013 - 20:06

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 http://www.pronar.pl...952_1025_PL.pdf tu masz wszystko co trzeba

Edytowany przez Kris1976, 23 maj 2013 - 20:07.

#4 Share zielony652

zielony652

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 maj 2013 - 14:03

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 witam
dziki za odpowiedz tą instrukcje mtz pronar i nie tylko przeglądałem zanim napisałem na forum a licznik poprzestawiał mój syn bawiąc sie w traktorku
na temat ustawień piszą zkąsultuj się z serwisem
mam jeszcze większy problem z tym mtz natomiast jest to nowy traktor sprowadzony z Litwy (z gwarancjom) kupiony u dilera ursus po kilku godzinach ekspltacji okazało się że jest mało powietrza w oponach po dopompowaniu na 1.3 wyjechałem na asfalt traktor podskakuje w góre i w dół podniosłem go sprawdziłem koła okazało się ze tylne felgi są podbite ok 4 cm a do tego przednia lewa felga ma bicie równierz i na boki 3-4 cm
diler twierdzi ze tak ma być bo to mtz a nie fend

#5 Share Kris1976

Kris1976

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 29 maj 2013 - 14:08

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 kolego zapytaj tego dilera czy jak kupi aut osobowe to tez tak mu diler odpowie ze to opel a nie honda,nie piernicz sie z gościem i ma ci to naprawić bo jest na gwarancji i masz to w nosie zapłaciłem za sprawny ciągnik a nie uszkodzony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 29 maj 2013 - 14:26

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 Dokładnie. Możesz też nie korzystać z gwarancji, tylko z niezgodności towaru z umową. Ale zanim to zrobisz, to niech dadzą Ci na piśmie, że nie dokonają naprawy i niech wpiszą powód. Najlepiej weź kogoś na świadka, albo weź dyktafon i nagrywaj całą rozmowę. Kiedy już zgłosisz usterkę na piśmie i Ci tego nie zrobią, to skorzystaj z niezgodności. Jeżeli ciągnik ma mniej niż pół roku, to jest domniemanie, że wada istniała w momencie sprzedaży i że sprzedawca o tym wiedział. Wtedy Ty decydujesz jak mają wadę usunąć: poprzez naprawę, poprzez wymianę na nowy, lub zwrot pieniędzy. Jak nie to sąd konsumencki.

#7 Share zielony652

zielony652

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 maj 2013 - 15:22

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 Zobaczymy jak sie sprawa potyczy, bede podawal wszystko na forum. NIestety diler nic nie wie o tym liczniku. Moze ktos by podal ze swojego ustawienia fabryczne bo inaczej to chyba nie dojde z tym licznikiem. Jeszcze na dodatek przy kazdym wyjezdzie robia sie coraz wieksze luzy na kierownicy ten luz tak mi sie wydajeze jest na orbitrolu bo koncowki i siłownik jest ok.

#8 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 11:01

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 Bierz dilera za ryj i nie daj sobą pomiatać, tłumaczenie że Belarus to nie Fendt jest żałosne...
Co do tego licznika u mnie są tylko z tego co zauważyłem 3 opcje: 1-przebieg całkowity (h), 2-przebieg częściowy (h) tzn. można zliczyć sobie ile godzin np. oraliśmy i 3-kasowanie tego przebiegu.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#9 Share zielony652

zielony652

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 06:35

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 Byłem u dilera stwierdził ze koła mi wymieni od drugiego takiego samego nowego 952,
ale po przejechaniu 2 km tym traktorkiem po prostym asfalcie zauważyłem ze koła również biją ,po zdjęciu kuł okazało się ze piasta nie jest równa a wkładając ja na felgę zamek piasty styka się z felgą a z drugiego końca jest luz 0,5 cm ,
w rzeczywistości koło trzyma się tylko na szpilkach a powinno sówliwie i symetrycznie wchodzić w zamek piasty,
w tym traktorze z którego mam wziąć koła jest tak samo,
więc nie wiem czy to ma jakiś sens .
Z licznikiem sobie poradziłem jak by ktoś potrzebował pomocy to chętnie pomogę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 09:04

Pomoc w programowaniu licznika Belarus 952.2 To niech ci tak samo piaty kół wymieni ,razem z kołami

Dodaj odpowiedź