Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case-5150

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piotrek6630

Piotrek6630

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 23 maj 2013 - 12:29

Case-5150 Witam, tydzień temu kupiłem Case 5150, wszystko ładnie śmiga tylko mam pewien problem z blokadą mostu. To pytanie jest głównie skierowane do posiadaczy tego modelu, a więc- nie wiem w jakiej pozycji "klawisz", włącznik od blokady ją uruchamia, gdy przywieźli ciągnik to włącznik blokady był na środku i idzie go wcisnąć tylko "do tyłu", a różnicy zasadniczo nie ma pomiędzy tym, czy jest na środku, czy jest wciśnięty. Był bym wdzięczny jakby ktoś napisał mi w jakiej pozycji tego włącznika blokada jest wyłączona, a kiedy włączona i jeszcze do czego jest ten mały pstryczek znajdujący się na tym przycisku (słyszałem, że do zablokowania żeby blokada się sama nie rozłączyła ale kompletnie nie wiem jak to działa).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case-5150 Dzisiaj, 15:15
  •  

#2 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 maj 2013 - 20:14

Case-5150 musisz jednoczesnie przesunac pstryczek i klawisz do przodu (w strone kierownicy) i w tedy blkoada sie zablokuje

#3 Share Piotrek6630

Piotrek6630

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:36

Case-5150 Ok, idzie wcisnąć do przodu tak jak mówisz tylko ten pstryczek mi nie blokuje (jest już wyjechany, ale sobie z tym poradzę). Z tego co mówisz by wynikało, że do przodu blokada się załącza, a jak klawisz jest na środku to blokada jest wyłączona, w takim razie co jest wtedy, gdy nacisnę klawisz do tyłu (w stronę tylniej szyby), czyżby to było automatyczne załączanie się blokady przy poślizgu kół?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mw_marcin

mw_marcin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 24 maj 2013 - 21:29

Case-5150 jeśli załączysz blokadę do przodu, przycisk wraca na środek powinna palić się zielona kontrolka od blokady. możesz ją wyłączyć przełączając przycisk w tył, bądź wciskając hamulec.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Piotrek6630

Piotrek6630

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 25 maj 2013 - 09:06

Case-5150 Ok wszystko wiem, muszę tylko rozebrać klawisz i wymienić żarówkę, bo mi nie świeci. Myślę, że temat można zamknąć, podziękowania dla Mycek5120 i mw_marcin.

Dodaj odpowiedź