Skocz do zawartości

Zdjęcie

Filtr powietrza

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 17 maj 2013 - 12:49

Filtr powietrza Witam,
ostatnio miałem problemy z silnikiem w swoim 4514 bo skakały obroty na małym gazie oraz parskał / kichał w filtr powietrza.
Sprawdziłem wtryski i wyszło że jedna końcówka była do wymiany. Wymieniłem ją i dałem do regulacji wszystkie wtryski.
Niby po tym zabiegu już nie skacze na obrotach ale dalej lubi parskać w filtr powietrza. Nie jest powiedziane że pierwszy objaw całkowicie ustał bo dużo nie jeździłem ciągnikiem po wymianie końcówki wtrysku. Chciałbym za to poznać wasze opinie co może być przyczyną tego parskania w filtr powietrza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Filtr powietrza Dzisiaj, 23:36
  •  

#2 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 17 maj 2013 - 13:04

Filtr powietrza Zawory trzeba sprawdzić, może ssący nie zamyka i dmucha w kolektor ssący i idzie w filtr.

#3 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2720 postów

Napisany 17 maj 2013 - 14:11

Filtr powietrza Odłącz kabel ze świecy żarowej i zobacz czy jest jakaś zmiana

#4 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 17 maj 2013 - 15:39

Filtr powietrza Dodam że jeszcze strasznie dymi na siwo. A co do świecy to idę sprawdzić i zaraz napiszę jakie efekty.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odłączenie kabla nic nie dało a teraz ja ciągnik pochodził na wolnych obrotach to znowu słychać skoki na obrotach.
Nie pozostaje nic innego jak sprawdzenie zaworów.

Edytowany przez katopo, 17 maj 2013 - 15:52.

#5 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 maj 2013 - 22:51

Filtr powietrza Sprawdź zawory jak sprawdzisz czy jest ok i wyregulujesz ewentualnie odpadl i patrz jak dalej parska połóż rękę na filtr albo w rure tak aby szczelnie zakryć. Jak zassa ci rękę to ciezko mi powiedzieć co dalej ale jak będzie ssało i odpychało na milion procent mozesz głowice ściagać
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share konio1011

konio1011

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 19 maj 2013 - 09:49

Filtr powietrza Witam,
Tak jak w temacie posiadam ursusa 4514 z 2006 roku juz z maska z tworzywa i nie moge nigdzie znaleźć pasującego filtra powietrza..w grene nawet na zamowienie nie maja;/ gdzie moznaby było go zamówić ?

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2013 - 11:19

Filtr powietrza http://sklep.techrol...roduct/id/33900 nie jestem pewny ale czy to nie jest czasem ten?

#8 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 19 maj 2013 - 14:17

Filtr powietrza Wszystkie filtry dostaniesz w firmie Pak-rol w dobrej cenie tel.602698860 http://www.pakrol.pl...13&id=1:pak-rol

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share masseyf12

masseyf12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 maj 2013 - 22:20

Filtr powietrza Zobacz w tech-rolu lub agrorami tam napewno maja,jak masz daleko to nawet ci wysla.