Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 7211 przybywa oleju w silniku

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 17 maj 2013 - 22:44

Zetor 7211 przybywa oleju w silniku Witam
Mam pewnien problem zauważyłem że ubywa mi oleju ze wspomagania a w silniku przybywa i teraz niewiem czy może puscił usczelniacz na pompie wspomagania i sie przedostaje do silnika czy tam raczej nieprzeleci i teraz druga opcja mozliwe ze pompa wtryskowa puszcza na sekcjach i ropa miesza sie z olejem przez centralne smarowanie dodam że olej niekapie wiec chyba przelatuje z ukłądu wspomagania albo cos minnego jest winne miał ktos podobny przypadek ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 7211 przybywa oleju w silniku Dzisiaj, 03:43
  •  

#2 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 17 maj 2013 - 23:06

Zetor 7211 przybywa oleju w silniku Obydwie wersje są możliwe, ale najbardziej pierwsza skoro oleju ze wspomagania ubywa, a tu przybywa. Zaglądaj jak najszybciej i szykuj się na wymianę oleju jak naprawisz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share dzikizetor4011

dzikizetor4011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:mechanika,rolnictwo,dziewczyny

Napisany 25 maj 2013 - 19:35

Zetor 7211 przybywa oleju w silniku tak to uszczelniacze

Witam
Mam pewnien problem zauważyłem że ubywa mi oleju ze wspomagania a w silniku przybywa i teraz niewiem czy może puscił usczelniacz na pompie wspomagania i sie przedostaje do silnika czy tam raczej nieprzeleci i teraz druga opcja mozliwe ze pompa wtryskowa puszcza na sekcjach i ropa miesza sie z olejem przez centralne smarowanie dodam że olej niekapie wiec chyba przelatuje z ukłądu wspomagania albo cos minnego jest winne miał ktos podobny przypadek ??

u mnie w zetorze 5320 to samo było i tylko nowa pompa ,kiedyś ci w mtz poszły pierścienie i od czego to się stało