Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamborghini grand prix 95

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Firsten

Firsten

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 17 maj 2013 - 16:19

Lamborghini grand prix 95 Witam
Mam pytanie czy opłaca się kupić ciągnik Lamborghini grand prix 95 jako główny na 35ha i niewiem czy jest oszczędny bo nie mogę znaleść informacji a ceny ropy są bardzo duże.
Czy Lamborghini grand prix 95 podoła uciągnięciu 3m http://allegro.pl/agregat-uprawowo-siewny-dexwal-z-hydropakiem-2-5m-i3253979391.html podczepionego do http://allegro.pl/si...3240217261.html

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lamborghini grand prix 95 Dzisiaj, 16:56
  •  

#2 Share Przemek15_03

Przemek15_03

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 17 maj 2013 - 19:23

Lamborghini grand prix 95 Wielu moich znajomych ciąga ciagnikami takiej mocy agregaty bierne 3 m z siewnikami mój wójek ma do belarusa 2,5 czynnego lemkena z siewnikiem i tez daje radę. Także spokojnie nawet ursus dałby radę to pociagnąć problemem jest nie moc tylko siła podnośnika chociaż wszystkie zachodnie traktory mają bardzo mocne podnosniki i spokojnie dają radę. Lambo to z takim bedzie fruwać o ile mam mocny i sprawny podnosnik ;) Ale szczerze to ja by nawet nie myślał nad takim agregatem, wiem jak to robi to to samo co kultywator no może dzięki tym wałkom troche lepiej, także dla mnie lipa wolałbym na twoim miejscu czynny albo chociaż talerzowy z cieżkim wałem no chyba ze masz same piachy ... ale za to siewnik badzo dobry podałes dla przykładu ;)

Edytowany przez Przemek15_03, 17 maj 2013 - 19:31.

#3 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 17 maj 2013 - 19:27

Lamborghini grand prix 95 Jak nie masz ciężkiej ziemi klasa jest dobra to spokojnie da radę tylko jeśli amazone nie ma za dużej skrzyni zasypowej ale po zdjęciu wydaje się normalna więc wydaję siew porządku ja bym jednak agregat wybrał agromasz bo mam wątpliwości czy dexwall będzie dobry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Firsten

Firsten

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 17 maj 2013 - 21:17

Lamborghini grand prix 95 Ziemie mam niestety dosyć ciężkie V-VI klasa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Addam

Addam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 21:13

Lamborghini grand prix 95 Posiadałem Grand prix'a 674 Poczciwa maszyna i bardzo oszczędna.