Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma Marco-Polo z Poniatowa

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bubel500

bubel500

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:Sport (szczególnie Formuła 1, walki MMA), wszelkie nowinki techniczne, motoryzacja i oczywiście rolnictwo oraz wszystko co z nim związane - szczególnie produkcja mleka, rasy bydła mlecznego, uprawa kukurydzy, produkcja pasz.

Napisany 16 maj 2013 - 16:28

Firma Marco-Polo z Poniatowa Witam co sądzicie o tej firmie? Jakie maszyny macie z tej firmy i jak się sprawują? Ja posiadam owijarkę, nie jest zła, ale nie ma żadnej instrukcji obsługi itp, nie wiadomo było jak nakładać folię na wałki(tak ustawione że nie wiem kto ją robił), bela się zsuwa do tyłu itp.
Pozdrawiam
Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Firma Marco-Polo z Poniatowa Dzisiaj, 02:17
  •  

#2 Share PolishLandwirt

PolishLandwirt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 15:50

Firma Marco-Polo z Poniatowa O Marco-Polo ! Ja mam od nich zgarniak i cały czas były z nim problemy . Najpierw rozleciała się przekładnia ,potem silnik . Teraz zgarniam obornik z obory 40m 1 godz 30-40 min. To chyba mówi samo za siebie . Prezes sam nie wie o co chodzi tylko obiecywał wiele . i nic . Ogólnie ich filozofia to sprzedać jako tako przemęczyć się przez gwarancję i mieć klienta w d.........ie. Szczerze nie polecam no chyba że ktoś lubi się denerwować i mając zgarniak obornik wywozię taczką :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Pietrek1115

Pietrek1115

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 14:47

Firma Marco-Polo z Poniatowa Ja mam od nich Beczkę o pojemności 21000L i na razie bez zarzutów :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zizuza

zizuza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 14:35

Firma Marco-Polo z Poniatowa Mam z tej firmy 2 zgarniacze i beczkę 6000 na ramie z której jestem bardzo zadowolony.
@bubel500 belka spada też i z owijarki sipmy jak jest słabo sprasowana i na dodatek chwytakiem zdeformowana lub owijarka ustawiona pochyło. Więc najpierw skontroluj czy sam nie popełniasz błędów.
@PolishLandwirt-taką politykę sprzedaży mają wszyscy a szczególnie można to odczuć kupując drogi ciągnik z wadami i niech się nikt nie spodziewa że w razie niemożliwości usunięcia wady wymienią go nowy. Choć wymiany powinni dokonać w ramach rękojmi
art. 560 § 1 k.c. .Bo oczywiście gwarancja wymiany nie przewiduje.Jedyne zastrzeżenie z mojej strony co do zgarniaczy to to że za małej średnicy koła napędowe montują-większe szybciej by wygarniały obornik.