Skocz do zawartości

Zdjęcie

C 385 WOM cały czas kręci.

42 odpowiedzi na ten temat

#41 Share jarzabek3

jarzabek3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 16:13

C 385 WOM cały czas kręci. Pojawił sie kolejny problem, WOM zatrzymuje się przy większym obciążeniu ( gdy komora prasy jest pełna, zaczyna zgrzytać w skrzyni i WOM staje, dzieje się tak przy rozgrzanym silniku). Czy to siada mikropompka???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C 385 WOM cały czas kręci. Dzisiaj, 23:47
  •  

#42 Share xero11

xero11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 sierpień 2013 - 17:11

C 385 WOM cały czas kręci. Być może to własnie mikropompka, ale równie dobrze moze być to rozdzielacz. Jakie masz w końcu to cisnienie w obwodzie? Najpierw sprawdź ciśnienie w obwodzie, jezeli bedzie małe ( jakos mniej niz 9-10 atm) to sprawdź je przed rozdzielaczem. U mnie wynosiło hm..cos koło 40 atm. Jesli będzie nizsze ( nie wiem jaka jest tolerancja dokładnie) to najprawdopodobniej wina pompki, a jesli bedzie kolo tych 40 atm. to coś z rozdzielaczem. A w związku z tym zatrzymywaniem WOM'u to sprawdź te tarczki, bo to moze byc własnie to, lub tłoczki czy " do końca" dociskaja. Bo jeśli nie, to pod obciazeniem jak lekko docisna, to zawsze łatwiej mają zatrzymać niz na pusto,

Edytowany przez xero11, 10 sierpień 2013 - 17:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share jarzabek3

jarzabek3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 10:23

C 385 WOM cały czas kręci. Postaram sie jakoś zmierzyć ciśnienie. Czytałem gdzieś tu na forum że można zmierzyć manometrem od opryskiwacza.