Zaloguj się, aby obserwować  
kruczek14

rozdzielacz prasy maetl fach

Polecane posty

kruczek14    2
Napisano (edytowany)

Witam

Pomóżcie mi ponieważ mam taki problem z dokupieniem części do rozdzielacza od prasy metal fach. ostatnio jak prasowałem rozwaliłem ten plastik to jest zaznaczony na zdjęciu i byłem u dealera co kupiłem od niego prasę i powiedział ze mi tego nie załatwi i teraz taka moja prośba żebyście mi pomogli to znaleźć na necie, bo kurcze niedługo już będę zaczynał sianokosy a prasa unieruchomiona. Moze być taki ja ten zaznaczony, chyba ze da rade to zeby miał takie wycięcie na linke do rozdzielacza. Bede bardzo wdzięczny za pomoc

post-23150-0-04148800-1368523155_thumb.jpg

Edytowano przez kruczek14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142
Napisano (edytowany)

skoro jest problem z dostępnością tej części to prościej i korzystniej może być kupić nowy rozdzielacz. Ale ja bym jeszcze podjechał do dobrego sklepu z hydrauliką siłową i może coś dobiorą ;)

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PioBar    0

Raczej bardzo mało prawdopodobne abyś takie coś dokupił, lepiej poszukaj na allegro nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczek14    2

no dzwoniłem do Sokółki to nie mają tego w sprzedaży wiec będę musiał coś wykombinować lub kupić nowy rozdzielacz:) no dzięki za pomoc koledzy, ale jak ktos by sie przypadkiem natknął na cos takiego to niech da znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roman099
      Witam potrzebuje pomocy w szczególności od znawców tematu zaczełem remont owijarki metal fach z560 a dokładnie wymiane łożysk stołu i chodzi o to że tam są takie do tych dwóch łożysk tak zwane osłona obsady łożyska z plastiku. Stare wyjełem włożyłem dwie nowy łożyska wchodzą wszystkie a dwóch tych plastików nie idzie włożyć bo nie mieszczą się pod stołem jest teraz za mało miejsca można powiedzieć żę opiera się prawie na samych łożyskach. co zrobić jest na to jakiś sposób??
    • Przez kwiapa
      Napiszcie proszę jakie funkcje pełnią przełączniki na załączonym obrazie

    • Przez Vroobel
      Witam! 
      Prawdopodobnie padł rozdzielacz WOM/żółw-zając, rozbieral go ktoś? bo nie wiem czy szukać nowego czy rozbierać ten 
    • Przez DamianMlodyRolnik
      Witam. Chodzi o to, że gdy podłączę przewód od siłownika jednostronnego pod gniazdo plus to wszystko ok, a jak do minus to rozdzielacz nie trzyma ciśnienia i tak dzieje się na wszystkich sekcjach. Np. gdy złożę kosiarkę dyskową, to na ciepłym oleju opuszcza jakieś 2 cm siłownika na minutę, dla mnie niedopuszczalne w rocznym ciągniku. Dodam, że na początku użytkowania nie występował ten problem. Zgłaszałem do serwisu, serwisant stwierdził, że rzeczywiście rozdzielacz nie trzyma w jedną stronę i na tym koniec. Gdy przyjechali do innej usterki i zapytałem o tamtą awarię, to serwisant przekazał mi taką kartkę od kierownictwa i powiedział, że tak ma być. Ciągnik 2017 r, kupiony w 2018 r, 800 godz. Awaria zgłoszona na gwarancji.
      Ma ktoś ciągnik z takim rozdzielaczem Rexroth elektrohydrauliczny 4 sekcyjny 2017r i powie czy tak powinno być?
      Co dalej robić?

    • Przez Novo181818
      Tak jak w opisie, kupię używany komputer i rozdzielacz do opryskiwacza, najlepiej 5 sekcji bez obsługi hydrauliki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj