kamilrolnik18

Co myślicie o pługach z firmy gregoire besson

Polecane posty

chciałbym zakupić pług i znalazłem plug obrotowy gregoire besson 3-skibowy na resorach ale nie wiem co to za marka i jak sie sprawuje.

części do pługa są w korzystnej cenie. doradźcie , byłbym bardzo wdzięczny :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

Francuska firma czołówka w produkcji pługów, aż dziwne że o nich nie słyszałeś, jak trafiłeś dobry egzemplarz i masz tanie części to nawet się nie zastanawiaj


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trafiłem . Posiada on odkładanie cylindryczne. Posiada gleby gliniaste i słyszałem że jest najlepszy do takich gleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

jeśli jest w takim stanie jak tu piszesz to bież go bez zastanawiania się, jest w końcu jest to marka jedna z najlepszych która produkuję pługi i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez nht6030
      Witam !
      W tym roku chcę zakupić pług obrotowy, przymierzam się pod Gregoire Besson, znajomy ze wsi zakupił używanego z 93 roku, i nie znalazł do niego lemieszy zamiennych i bulił po 800 zł za lemiesz z dłutem a to LEKKA przesada. Ktoś się orientuje czy są częsci zamienne do tych pługów czy tylko orginały.. ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj