Skocz do zawartości

Zdjęcie

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ

51 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 12:08

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ

Dla mnie trochę dziwnym faktem jest to, że zwolennicy jd czesto się wtrącają ze swoją marką w sprawie, gdzie ktoś zamierza kupić fendta (tak jak jest to w tym przypadku). Jak dla mnie sprawa jest prosta, bo wiem to po sobie mogliśmy wziąść fendta 309 albo mf 54xx( nie znam dokladnej numeracji) w zamian za jd 5720 który po nabiciu już ponad 500 mth jest słabszy od ursusa 5714. Winom tego zajścia jest podobno pompa paliwowa (tak bynajmniej twierdzą mechanicy którzy obejrzeli ten przypadek). Wnioskując z tego mogę powiedzieć że nie był to zbytnio udany zakup.

A odnosząc się do postu gdzie napisane było że części do fendta są okropnie drogie. To dodam przykład, że do takich marek jak nh czy jd też części nie są tanie jak choćby mój nh gdzie za jakąś głupią łapke przy sprzęgle trzeba było dać 3650zł ( bo nie dało się wymienić łapki tylko trzeba bylo wymienić łapkę plus towarzyszącą jej część tak bynajmniej zostałem poinformowany w serwisie nh). A np kapitalny remont silnika jd średniej mocy wynosi około 22tyś. zł( wiem bo rozmawiałem z mechanikiem który taki remont robił).

Pozdrawiam!!! :rolleyes:

gimo czytaj dokładnie ! autor wacha sie pomiędzy JD a Fendtem. i nie bede sie tu z tobą kłucił co lepsze bo oba te ciągniki są świetne i zostawiają reszte sporo w tyle :rolleyes: i nie chodzi tu ze jak powiedział ze chce fendta to nie mozna mu dordzic innych marek...
a teraz o generalce JD.myslisz ze w fedcie zeszedłbys ponizej 20 tys?

tutaj kilka ofert :
http://www5.traktorp...masch_id=842999
http://www5.traktorp...masch_id=636036 tutaj cena nie podana ale raczej w 180 tysiącach sie nie zmiesci ;/
http://www5.traktorp...masch_id=748362
http://www5.traktorp...masch_id=844275

poszukaj jeszcze sam na traktorpolu bo duzo tam fajnych ofert :(

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ Dzisiaj, 22:35
  •  

#42 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 06 styczeń 2008 - 12:28

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ

Dla mnie trochę dziwnym faktem jest to, że zwolennicy jd czesto się wtrącają ze swoją marką w sprawie, gdzie ktoś zamierza kupić fendta (tak jak jest to w tym przypadku). Jak dla mnie sprawa jest prosta, bo wiem to po sobie mogliśmy wziąść fendta 309 albo mf 54xx( nie znam dokladnej numeracji) w zamian za jd 5720 który po nabiciu już ponad 500 mth jest słabszy od ursusa 5714. Winom tego zajścia jest podobno pompa paliwowa (tak bynajmniej twierdzą mechanicy którzy obejrzeli ten przypadek). Wnioskując z tego mogę powiedzieć że nie był to zbytnio udany zakup.

A odnosząc się do postu gdzie napisane było że części do fendta są okropnie drogie. To dodam przykład, że do takich marek jak nh czy jd też części nie są tanie jak choćby mój nh gdzie za jakąś głupią łapke przy sprzęgle trzeba było dać 3650zł ( bo nie dało się wymienić łapki tylko trzeba bylo wymienić łapkę plus towarzyszącą jej część tak bynajmniej zostałem poinformowany w serwisie nh). A np kapitalny remont silnika jd średniej mocy wynosi około 22tyś. zł( wiem bo rozmawiałem z mechanikiem który taki remont robił).

Pozdrawiam!!! :rolleyes:

kolego @Gimo co ty bedziesz nam mówił o tym czego nie praktykujesz drogie czy nie drogie psuje sie czy sie nie psuje mi chodzi o kupienie a nie o części

#43 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 17:43

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ gimo to mistrz w pisaniu o tym czego on nie ma i czego on tym nie robi :rolleyes:
@jarolek czesci tez wez pod uwage ale w końcu za to sie daje grubą kase zeby sie nie psuło :rolleyes:

A-Mount Alpha user

#44 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 07 styczeń 2008 - 21:36

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ

gimo to mistrz w pisaniu o tym czego on nie ma i czego on tym nie robi :rolleyes:
@jarolek czesci tez wez pod uwage ale w końcu za to sie daje grubą kase zeby sie nie psuło :rolleyes:

w sumie masz racje części bedo poczebne ale jak sie kupi w eleganckim stanie to ja wiem hehehehe

#45 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 12:28

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ ludziska tata pojechał po traktor za tą granice w końcu kurde taraz cza tylko czekać ja pierdziu aż mnie telepie

#46 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 13:13

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ to czekamy ;) na opinie i na fotki :P jaki w końcu kupujecie ten ciągnik?

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 09:58

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ

to czekamy ;) na opinie i na fotki :P jaki w końcu kupujecie ten ciągnik?

no panowie traktor już jest Fendt 614LSA Turbomatik z 1993 roku

stoi na podwórku Fotki wrzuce na wiosne bo teraz przejściowo niemam aparatu

piękny zadbany sprzęt

#48 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 kwiecień 2008 - 22:01

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ Kolego ja mam Fendt favorit 615 lsa turbomatik e z 1990 roku i polecam Tobie go w 100% ponioewaz ma tuz przedni i wom po drugie malo pali po trzecie jest to super ciagnik do kazdych maszyn i pod kazdym wzgledem jest zswietny jesli chcesz dowuiedziec sie czegos wiecej o tym ciagniku to pisz na moje gg:) 8004684

#49 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 09 kwiecień 2008 - 19:57

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ gdzie ty odkopałes ten temat z przed trzech miechów ;]

A-Mount Alpha user

#50 Share kamil691

kamil691

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 22:05

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ haha kupil 614lsa a propozycje 714 vario byly to neizla roznica.(nie smieje sie ze 614 lsa tylko z roznicy ceny lat i komfortu cignikow ktore byly prponowane a tym kupionym)

#51 Share kgbck

kgbck

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 listopad 2011 - 18:15

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ Kolego tez polecam fendta 700 na twoje realia 712 714 716 ktorys z tych tylko zebys sie w cenie zmiescil traktor rewelka a ma pozadne udzwigi na pompie super niskie spalanie i odpowiednia sile uciagu awaryjnosc znikoma

Powinieneś dostać w nagrodę łopatę za odkopanie tematu z 2008r, ale dostaniesz %

Edytowany przez krolikNH, 29 listopad 2011 - 21:09.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#52 Share piotrslonski1

piotrslonski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 19:20

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ o

Edytowany przez piotrslonski1, 01 grudzień 2011 - 19:25.

kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Dodaj odpowiedź