Zaloguj się, aby obserwować  
bartek29

Garaż

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Potrzebne i lepiej je mieć bo zapłacisz kary więcej niż bd kosztowąć sam ten garaż i jego budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek29    0

A jak w tym miejscu stoi drewniana szopka którą zamierzam rozebrać i w tym miejscu postawić ten garaż to również to jest potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A masz na planach zagospodarowania ta szopke? Bo jeżeli tak i postawisz o tych samych wymiarach to jeżeli nikt cie nie podkabluje ani nic to nmawet tego nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6011    1

koledzy zależy to czy jest wybetonowane pod garażem czy nie bo jeśli nie jest to plan nie jest potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nawet jeśli by nie było zabetonowane to plan musi być. Jeżeli na planach mialeś ta szopke to tylko podstaw blaszaka o tych samych wymiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6011    1

ja stawiałem blaszaka na podwórku i bylem się pytać co i jak i powiedziała mi pani w urzędzie ze jak nie jest wybetonowane to nie trzeba planu a ja i tak pod nim wylewkę zrobiłem i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ramzes1987x
      Hej chcę postawić wiatę opartą na metalowych słupach i konstrukcji o wymiarach 12mx30mx4.5m (długość,szerokość,wysokość) i mam pytanie czy muszę robić na te pozwolenie na budowę, rysunek itp? Jakie mogą być koszty tych spraw papierkowych? Nie ma szans się załapać na jakiś zwrot lub dotacje?
    • Przez wrobelek02
      Witam, jak ogrzewacie swoje garaże, myślę nad zrobieniem takiego piecyka z beczki albo brojlera, proszę o wasze pomysły oraz zdjęcia. interesuje mnie tylko piec na drewno.
    • Przez szczurek05w
      mam taki problem odziedziczyłem gospodarstwo po dziatku i znajduje sie tam garaż na trzy samochody tylko szerokość bramy to 2,33 m czy beda wystarczajace czy trzeba go przebudowac cały garaż ma wymiary 9x6 co myslicie o tym ? pozdrawiam
    • Przez Euro-Met
      Witam,
      co sądzicie o takim rozwiązaniu dla gospodarstw rolnych jako : park maszyn, składowanie produktów rolnych, słomy, siana, hodowli zwierząt, upraw roślin, warsztat, magazyn itp.
      Konstrukcja-profile stalowe, pokrycie plandeka, blacha, płyta wielowarstwowa (lub pokrycie mieszane) .
       
      zapraszam do dyskusji na priv lub @.
       

    • Przez Anka92
      Witam.
       
      Ojciec planuje budowę obory dla bydła opasowego na około 40 sztuk. Do dyspozycji nie ma zbyt wiele miejsca dlatego chciałby wybudować oborę przy granicy z lasem (sąsiad jest naszą daleką rodziną więc o jego ewentualną raczej nie trzeba się martwić). Czy jest taka możliwość żeby wybudować to w granicy zgodnie z prawem? Ojciec ma kilka innych pomysłów i proszę Was o poradę który z nich będzie najbezpieczniejszy.
      Innym rozwiązaniem byłoby wybudowanie obory np. 5 metrów od granicy, postawienie wysokiego płotu w granicy przy lesie sąsiada i połączenia go z dachem obory. W ten sposób powstałaby wiata-garaż do maszyn. Czy takie rozwiązanie jest możliwe?
      Lub jest jeszcze inne rozwiązanie.W granicy stawiamy garaż z plandeki (są firmy które produkują tego typu "budynki") lub garaż blaszany lub garaż oparty na betonowych płytach ogrodzenia a kawałek dalej oborę i budynki się nie łączą.
      Chcielibyśmy żeby wszystko było zgodnie z prawem budowlanym tak żeby nie mieć nic do ukrycia i nie płacić kar.
      Proszę o porady  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj