Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MrMetkaJD

MrMetkaJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 maj 2013 - 11:36

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D ^^ cześć! tak jak w temacie poszukuję ciągnika który miał by być pomocniczym ciągnikiem wraz z John Deere 6820 premium(140km).Ciągnik miał by pracować z rozsiewaczem nawozów,wapna,opryskiwaczem, czasem w transporcie i w tależowaniu (jeżeli miałby conajmniej 90km do talerzówki unia ares tl 3,0m wał packer i zaczep do siewnika.Cena ciągnika miałaby nieprzekroczyć 185tyś brutto. Rozważam nad firmą john deere i new holland ponieważ mam o nich wiedzę.Rozważam propozycję maszyn Nowych I Używanych :D tyle odemnie czekam naodpowiedź!! :lol:

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D Dzisiaj, 20:15
  •  

#2 Share korks

korks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 11 maj 2013 - 13:44

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D a może Claas Axos, jest ich kilka w podobnej cenie na allegro.

#3 Share kondzio1579

kondzio1579

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 11 maj 2013 - 13:50

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D może zetora forterra

#4 Share MrMetkaJD

MrMetkaJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 maj 2013 - 15:01

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D

a może Claas Axos, jest ich kilka w podobnej cenie na allegro.

No widziałem je ale nieprzemawiają do mnie.

No zetor hymm.. mam dobre zdanie o forterrach ale za mało kasy na forterrę jak już to proxime power 100 za 151 tyś i jakiś ładowacz do 29tyś i będzie zestaw fajna propozycja z zetorkiem :D czekam na inne potem się naradzimy przy cherbatce i wybierzemy to powiem.Czekam ciągle na inne propozycje.

#5 Share KoNiU4718

KoNiU4718

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, rolnictwo

Napisany 11 maj 2013 - 15:07

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D Jeżeli masz już jednego JD i nie sprawia problemów to szedłbym w tą samą markę, może 5090r albo 6130 comfort? Używane za taką sumę wyrwiesz bez problemu z małym przebiegiem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share MrMetkaJD

MrMetkaJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 maj 2013 - 15:40

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D dokładnie myślę w ten sam sposób kolego ale ciągle mam wielki problem bo myśle w takim toku gdybym kupił teraz john deere 5820 premium ciągnik bardzo dobry o znakomitych opiniach i dokupił do niego ładowacz czołowy JD. lub poczekać 2 sezony i kupić nowego John Deere 6230 premium z ładowaczem czołowym wiem że te ciągniki także są mało zawone a pozatym bardzo komfortowe. <_< Więc sam niewiem może mi doradzicie ;) ?

#7 Share MKrajes

MKrajes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 11 maj 2013 - 15:57

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D Teraz już nie ma serii premium więc tym bardziej za 2 sezony nie kupisz nowego 6230 Premium

#8 Share Naix

Naix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 11 maj 2013 - 15:59

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D Może rozejrzyj się jeszcze za jakimś Fendt-em 309 ?? Bardzo dobre maszyny :) popatrzał bym też na jakieś deutz-e, w tej kasie kupisz ładnego agrotrona, a deutze ogólnie uchodzą za oszczędne ciągniki więc może warto też o nich poczytać i wziąć pod uwagę.

#9 Share MrMetkaJD

MrMetkaJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 maj 2013 - 16:20

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D Co do fenda 309 vario to on jest za drogi chyba że po 2 sezonie bo wziołem własnie 17ha dzierżawy. Chyba że tego fenda farmera 309 c , A co do tego agrotrona to jestem nim zainteresowany ale nieznalazłem takich k90 poniżej 1500mth (ja chcę ciągnik nowy lub prawie nowy).Wieć on odpada jak narazie poszukam jeszcze dokładniej Fenda ponieważ mam dobre opinie o tym farmerku ale jestem nastawiony jak narazie na jd lub fendt lub new holland.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Assasin

Assasin

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 166 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 19:47

Ciągnik pomocniczy od 80 do 95km :D Ja bym polecał nh ts 90 mały zwinny ciagniczek jak się specjalizujesz w nh ;d

Do ladowacza czołowego idealny