Skocz do zawartości

Zdjęcie

mf 675, wom i podnośnik

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share asiazalewska

asiazalewska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 10 maj 2013 - 21:08

mf 675, wom i podnośnik witam, bardzo potrzebuję informacji na temat massey ferguson 675. sprawa jest taka że nie działa w nim WOM. tzn. da się włączyć,a le można go zatrzymać ręką, druga sprawa to podnośnik, po zgaszeniu w chwilę opada, wogóle nie trzyma w górze. wymienione zostały pompy zebata i tłoczkowa i nic. teraz tym ferdkiem tylko rzyczepy ciągać bo nic w nim nie działa. zastanawiamy się jeszcze nad koszyczkiem z tarczkami, no ale tak wszystko sprawdzac to tez bez sensu. miał ktoś podobny problem ze swoim Ferdkiem, bardzo proszę o jakieś podpowiedzi, będę bardzo bardzo wdzięczna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mf 675, wom i podnośnik Dzisiaj, 12:02
  •  

#2 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 11 maj 2013 - 07:09

mf 675, wom i podnośnik Asiu zmień mechanika bo tylko koszta ponosisz ,pompy pewnie były dobre, na podnośniku uszczelniacze sprawdzi, a wałek to sprawdzić wspomniane tarczki.Pozdrawiam

#3 Share asiazalewska

asiazalewska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 11 maj 2013 - 10:22

mf 675, wom i podnośnik uszczelniacze są nowe, tarczki były sprawdzane i wydają sie ok, a mechanikiem akurat jest tata :) od 40 lat. czytałam inne posty odnoścnie womu i podnośnika i wszystkie podpowiedzi sprawdzaliśmy. nadal nic.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 14 maj 2013 - 21:14

mf 675, wom i podnośnik Oby sprawdzić działanie pompy hydraulicznej,oraz sprzęgła tarczkowego WOM .Trzeba wymontować całą pompę ze sprzęgłem i wysłać do sprawdzenia .Ten gość coś takiego naprawia ,coś podpowie ,http://www.gielda.ag...rsus-o1840.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 30 maj 2013 - 20:53

mf 675, wom i podnośnik co do opuszczania ktos mi mowił jeszcze o zaworze na pompie.
I mam te same problemy co Ty Asiu ale jak na razie daje rdae, w casie pracy silnika nie opuszca tylko po zgaszeniu, wom wyłącza jak sie dobrze zagrzeje ciągnik.