piotrp88

N235 Czarna Białostocka wymiary i instrukcja

Polecane posty

piotrp88    175

Witam

 

Czy ktoś z Was, kto posiada rozrzutnik N235 Czarna Białostocka (2 osiowy, ładowność chyba 4t) mógłby zmierzyć jego długość? Chodzi mi o długośc całkowitą oraz od początku zaczepu do tylnej osi. Mam taki do przewiezienia i nie wiem czy zmieści się na lawetę, a nie mam czasu jechać aby go zmierzyć. I byłoby miło gdyby ktoś wrzucił skan instrukcji obsługi, w internecie jakiś już jest ale zupełnie nieczytelny.

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1166    10

Mam takie niedyskretne pytanko, a mianowicie po co ci instrukcja obsługi rozrzutnika?? A może raczej o instrukcję napraw ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mafia573
      Jeśli ktoś posiada taki sprzęt to czy mógł by podać jego wymiary.
      Potrzeba mi takie wymiary:
      1-szerokość zbiornika
      2-szerokość (od jednego przedniego koła do drugiego, tylko razem z tymi kołami)
      3-wysokość od podłożanie, wliczając kabiny, tylko wysokość do zbiornika (wliczając zbiornik)
    • Przez jacek660
      Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Na początek chciałbym przedstawic moja sytuacje. Moi rodzicie kiedyś mieli gospodarstwo rolne ale po jakims czasie wszystkie pola oddalismy w dzierzawe(doplaty nadal bierzemy) bo bardzij oplacalo sie isc do pracy niz uprawiac zboza na tak malym areale(8ha razem z łąkami). Pola mam w 2 i 3 klasie. wlasnie na tym polu w 3 klasie chcialem posadzic na początek 1 ha porzeczki. Moje pytanie: jak dużo trzeba zainwestować i ile trzeba czekać aby nastąpił zwrot kosztów? Czy na początek musi być koniecznie opryskiwacz wentylatorowy czy może byc taki zwykly. Po jakim czasie rosliny trzeba wykarczować? Jaki jest koszt zakupu sadzonek?
      maszyny ktore posiadam niezbedne do tego typu uprawy to
      T-25, pług 2 skibowy, kultywator, wczesniej wspomniany opryskiwacz i kosiarka i lejek do nawozu. .
    • Przez CONDOR
      Dzisiaj mam nietypowe pytanie, prośbę. Czy mógłby ktoś z Was napisać wymiary (dokładnie chodzi mi o wysokość) np. takich kombajnów jak: John Deere serii 20, 22. Claas 204-218, Claas lexion 440-480, New Holland tx 64- 66, Case 1680. Głównie chodzi mi o ''największe'' kombajny produkowane w tamtych latach (mogą być kombajny z lat dzisiejszych). Planuje budową wiaty i zastanawiam się nad wysokością. Dziękuje i pozdrawiam.
    • Przez michaltos
      Witam wszystkich.
      Mam ogromną prośbę do tych, którzy posiadają dominatora 88s.
      Pilnie potrzebuję wysokość kombajnu na zdjętych kołach.
      Oczywiście chodzi o wymiary od uchwytu siłownika hedera- przy przedniej osi(bo to najniższy punkt) do powierzchni kabiny czy pokrywy silnika.
      Istotne też jest sprawdzenie szerokości tego pojazdu bez kół.
      Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 510-126-651 a na pewno się odwdzięczę (chociażby przysłowiową flaszką;-).
      Pozdrawiam.
      Michał.
    • Przez Maciek1091
      Witam,
      sprzedam rozrzutnik. Link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-CID757-ID9q8Sz.html#f966d6ea46
      Cena oczywiście do negocjacji. Jak widać jest trochę podszykowany, odmalowany, zmienione łożyska, nasmarowany.
      Pozdrawiam,
      Maciek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj