Kris11

problem ze wspomaganiem kierownicy Ltz 55a

Polecane posty

Kris11    0

Witam,

podczas załadunku turem przestało działać wspomaganie kierownicy,kręcąc kierownicą koła nie skręcają,tur jednak działa.

mechanik stwierdził,że orbirtrol do wymiany,jednak na nowym dalej to samo.dodam,że wspomaganie jest na nowym siłowniku.

proszę o radę ,może ktoś miał podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Pompa wspomagania może być do wymiany bo jak orbirtrol i nowy siłownik i się z niego nie leje to może pompa sprawdź też węże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris11    0

Jeśli tur jest na tej samej pompie co wspomaganie, to chyba nie wina pompy bo tur pracuje.czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

na ltz się nie znam ale mtz masz pompę 10 l/min czy większą od wspomagania i przy niej tur nie będzie chodził bo wydaje że za mała wydajność ale możesz mieć razem połączone z tylną hydrauliką. Innego jak pompa nie wiem bo pompa podaje na orbirtrol a on na siłownik i pompuje olej jak z siłownika się nie leje to jeszcze zobacz węże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris11    0

Dziękuję za pomoc.okazało się jednak,że przyczyną był siłownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez padre1989
      ludzie pomozcie ma ktos sposob na te kuleczki w slimacznicy bo mnie nerwy wysiadaja juz ...jak to zlozyc do kupy ....
    • Przez Erdien94
      Siema.Od przedwczoraj jestem posiadaczem Zetora 6245 z 91r.I teraz mam takie pytanko.Jak usunac luz na kierownicy bo mnie to deneruje bo chyba jak ciagnik jest zagaszony to nie powinno byc zadnego luzu jak ruszam kierownica. Prosze o pomoc
    • Przez areknn
      Mam taki problem otóż zauważyłem głośną pracę wspomagania kierownicy ale tylko na ciepłym silniku Na zimnym jest ok nic nie słychać ale jak się tylko nagrzeje ojej to słychać takie buczenie nawet przy lekkim skręcie kierownicy gdy ją puszczę to przestaje buczeć czyli dzieję się to przy skręcie-pracy pompy. Co to moze być orbitrol, pompa wspomagania czy coś innego proszę o pomoc dodam ze ciągnik ma dopiero 400 mtg i jest jeszcze na gwarancji choć serwis nie wie co to moze być.
    • Przez nightmare
      powie mi ktoś dlaczego przy zgaszonym ciągniku przednie kola nie reagują na ruchy kierownicy? przy zapalonym jest wszystko ok, chociaż zauwazylem ze czasami chyba wspomaganie nie działa, np. przy dużym obciążeniu na tur, lub przy cofaniu, dodam ze ciągnik ostatnio chodzil z wlaczenym napedem, jeśli to ma jakiś wpływ.
    • Przez albi0708
      Witam.
      Bym miał do państwa pytanie czy wiedzą państwo czy da rady założyć wspomaganie kierownicy do małego ciągnika rolniczego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj