Zaloguj się, aby obserwować  
Moorgi

Sprężarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Moorgi    574

Witam. Jestem z Siedlec i poszukuje kogos kto miałby pozyczyć sprężarke na 3-4dni oczywiście za ustaleniem ceny. Szukam osób mniej wiecej do 15km od Siedlec którzy maja taki sprzęt, lub trasa Siedlce - Korczew tam też jestem. Moze być jednofazowa jak i trzyfazowa. Potrzebuje jej do pomalowania bron pługów dwójek, siewnika i kultywatora. Moze byc mała 25L nawet. Mam jeszcze drugie pytanie, czy takie coś warte 100zł zdałoby egzamin w tym moim malowaniu? LINK: http://allegro.pl/pistolet-do-malowania-scian-mebli-drzwi-ll-12-hit-i3207917321.html

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rafalpronar82a
      montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.
    • Przez JAREK2402
      Witam moim problemem jest nie dzialajaca klimatyzacja po jej nabiciu.ogrzewanie na minimum nawiew wl klima na maximum a powietrze idzie c*ple?co jest grane???Druga sprawa resorowanej osi przedniej.Lewe kolo idzie zukosa ? remont zrobiony calkowity osi,mial takie skutki przed remontem i po.Probowalem to naprawic tez potencjometrami przy sworzniach od przodu ale nic nie daje.podobno robi sie jakas kalibracje przyciskami tak twierdza w serwisie ale nikt nie chce puscic pary z buzi.moze ktos z was wie jak to zrobic??
    • Przez energe
      Dobry wieczór wszystkim,
       
      mam pytanie do Was. Czy może mi ktoś powiedzieć jak należy sprawdził układ powietrzny w ciągniku?. Od przeszło 20 lat nieużywany ale zamontowany jest i chciałbym go uruchomić. Sprężarka na pewno sprawna. Co się dzieje po napompowaniu butli?, upust powietrza następuje czy co ?
       
      pozdrawiam
      Łukasz
    • Przez ketrab
      Witam
      kto mi doradzi jaką sprężarkę kupić. potrzebuje takiej która ma własne smarowanie ma dosyć dobrą wydajność i bedzie trwała, mam zamiar ją zamontować na prasie aby sprężała powietrze do odmuchiwania np: aparatów, orginalna jest bardzo droga dlatego poszukuje jakiejś alternatywy. gdybym miał ciągnik z pneumatyką nie było by problemy ale montaż w ciągniku mi się wcale nie opłaca. od jakiego ciągnika polecanie? Sprężarka od C-330 widzi mi się za licha, a od c-360?? albo od jakiegoś fergusona? doradźcie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj