Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer czy MTZ 82

43 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 23 grudzień 2007 - 18:36

Farmer czy MTZ 82 nie chce nic na Perkinsie i przypominam ze ten ciągnik ma byc do tura który bedzie ładował palety wazące conajmniej 1 tone

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer czy MTZ 82 Dzisiaj, 05:20
  •  

#22 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 23 grudzień 2007 - 19:19

Farmer czy MTZ 82

nie chce nic na Perkinsie i przypominam ze ten ciągnik ma być do tura który będzie ładował palety ważące co najmniej 1 tonę

Któryś z koleżków wstawił fotkę w galerii AF jak kubota przełamała mu się na pół właśnie w turze więc tego ciągnika bym Ci nie radził :/
A jak do tura to najlepiej konstrukcja ramowa czyli np: JD chodź są drogie lub MTZ, Pronar to za małe pieniądze będziesz miał ciągnik na konstrukcji ramowej ;)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#23 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 19:34

Farmer czy MTZ 82 Komu sie Kubota przełamała?

MTZ to troche brakuje do konstrukcji ramowej ;)

#24 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 19:45

Farmer czy MTZ 82 No właśnie mtz jest na tzw. półramie, ale do tura wystarczy, tylko nieradze zakładać na niego tura sipmy.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#25 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 23 grudzień 2007 - 20:17

Farmer czy MTZ 82 Nie pamiętam komu to się przełamała ta Kubota a co do tej ramy w MTZ to można już mówić że ją ma ;) ;)

No właśnie mtz jest na tzw. półramie, ale do tura wystarczy, tylko nieradze zakładać na niego tura sipmy.

A co jest z tymi ładowaczami, że nie polecasz do MTZ ??
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#26 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 20:17

Farmer czy MTZ 82 komuś się pomyliło albo sprawdza zy bimberek na święta się udał, bo w galerii jedynym złamanym ciągnikiem jest farmer

#27 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 20:20

Farmer czy MTZ 82 Farmer?? Kurde a dał bym sobie rękę uciąć, że to była Kubota ;)
I już bym nie miał ręki...

#28 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 20:22

Farmer czy MTZ 82

komuś się pomyliło albo sprawdza zy bimberek na święta się udał, bo w galerii jedynym złamanym ciągnikiem jest farmer

Też mi sie tak wydaje, złamanej Kuboty nigdy nie widziałem w galerii. I tak sie tworzą bajki na temat różnych ciągników i idą dalej w świat...

@Olik
Możesz znaleźć zdjęcie tej Kuboty? Ja znalazłem tylko Farmera http://www.agrofoto....image15480.html

#29 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 20:24

Farmer czy MTZ 82 ;)

A co jest z tymi ładowaczami, że nie polecasz do MTZ ??

A to że jast wysoko zawieszony na ciągniku, a rusek jest wysoki i ciągnik jest mniej stabily.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#30 Share spotex1993

spotex1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 21:25

Farmer czy MTZ 82 ja mam mtz i ładowacz i nie mam zdanych zastrzeżeń

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share skrok18

skrok18

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 09 kwiecień 2008 - 19:56

Farmer czy MTZ 82 oczywiscie farmer z silnikiem jd

#32 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 kwiecień 2008 - 08:25

Farmer czy MTZ 82 Dlaczego akurat z silnikiem JD? Wielu nurtuje ta kwestia czy warto dopłacić do "zielonego" silnika. W mojej opinii nie warto bo silnik MMZ jest akurat całkiem dobry (trwały, tani w obsłudze i ekonomiczny). Lepiej gdyby inne podzespoły były tam z JD, silnik nie musi :D

#33 Share cannonball

cannonball

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 11 kwiecień 2008 - 11:17

Farmer czy MTZ 82 Z tym ze silnik MMZ jest akurat całkiem dobry to sie zgodze jednak nie powiedzialbym zeby byl lepszy od silnikow jd wiec ja bym wolal doplacic. Co do samego farmera to mialem nim okazje sie ostatnio przejechac i mimo ze bylem uprzedzony do ciagnikow typu farmer, foton czy mtz/pronar to zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie co do samej jazdy i do wygladu .... poza tym wydal mi sie calkiem wygodny w obsludze. Co do awaryjnosci to kupujac taki ciagnik ktory produkuje firma od niedawna zajmujaca sie produkcja ciagnikow zawsze musisz sie liczyc z mozliwoscia jakichs niedopracowan. Z drugiej strony wedlug tego co slyszalem to farmery sa ciagle modernizowane i wiele rzeczy juz w nich poprawiono jak dla mnie ten ciagniczek to interesujaca opcja zwlaszcza ze do MTZ'ow jestem uprzedzony(mialem mtz82 z ladowaczem i sie bardzo zawiodlem).

#34 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 11 kwiecień 2008 - 12:17

Farmer czy MTZ 82 Ja też wybrałem Farmera z silnikiem MMZ bo to jest silnik dobry i tani w eksploatacji i tańszy od JD. o 20 tys. A za te za oszczędzone grosze można zrobić
parę kapitalnych remontów silnika a nikt nie zagwarantuję że silnik JD będzie bez awaryjny a części swoje kosztują .

#35 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2008 - 00:31

Farmer czy MTZ 82 Ja polecam z doswiadczenia MTZ 82 to w koncu rusek nie zawodny:)

#36 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 29 czerwiec 2008 - 10:38

Farmer czy MTZ 82 ja bym wybrał farmera ladniejszy wyglad , lepsza kabinka , tanie czesci a silnik ten sam co w mtz-cie

#37 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 12:04

Farmer czy MTZ 82 może do silnika częsci tanie ale inne podzespoły to do tanich raczej nie należą, zawsze co orginał to orginał i belarusa można taniej kupić, z tymi farmerami różnie ludzie mówią,

ps. a ja chyba kiedyś podobny temat zakładałem pooszukaj dużo tam było na ten temat

#38 Share karolste

karolste

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 20:21

Farmer czy MTZ 82 weż farmera albo mtz one maja takie same silniki a tak apropo to niepchaj sie w forda bo jak cos ci sie popsuje to włożysz w niego duzo kasy

#39 Share mszk8

mszk8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i informatyka no i fajne dziewczyny ;]

Napisany 12 marzec 2009 - 21:10

Farmer czy MTZ 82 Może i OT ale mała sugestia do @karolste: patrz na datę załozenia tematu
Windows jest jak kobieta lekkich obyczajów - łapie każdy syf...
"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2009 - 22:16

Farmer czy MTZ 82 Weż MTZ ,za mniej masz więcej.

Dodaj odpowiedź