Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy

111 odpowiedzi na ten temat

#21 Share bartek15208

bartek15208

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 09 maj 2013 - 15:33

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Witam mam ceresa 95x i mam tam elektryczne polbiegi i w czasie wlączenia i wylaczenia 5 kontrolka mignie a pozniej dalej się nie swieci tylko w czasie przelączenia czy to narmalne tak powinno być?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Dzisiaj, 20:06
  •  

#22 Share michal7536

michal7536

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 11 maj 2013 - 16:21

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy I jeszcze mam taki problem że nie wskazuje mi temperatury tzn. na tym zdjęciu na poprzedniej stronie po lewej stronie licznika ktory pokazuje predkosć jest ten wskaźnik remperatury i u mnie ciagle jest na czerwonym ktoś wie może gdzie jest ten czujnik temperatury?

#23 Share MarcinZetor8011

MarcinZetor8011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo krowy :)
    Historia
    itd.
    itp.
    :)

Napisany 24 maj 2013 - 19:40

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Witam,dołączę się do pytania Michała,gdzie jest czujnik temperatury?Bo u mnie w ogóle nie wskazuje.Mam Aresa 620

#24 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisany 24 maj 2013 - 21:19

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Czujnik jest w głowicy, tylnej części wkręcany z góry.

#25 Share WielkiBrat9

WielkiBrat9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 31 maj 2013 - 10:21

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy a jam mam pytanie takie, czy ktoś wie co może być, bo jak u mnie chodzi WOM to niby wszystko ładnie ale kontrolka od niego miga 6 krótkich i jeden długi ?

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 czerwiec 2013 - 08:26

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Może masz nie do konza zapięte dzwignie od womu (te od zmiany 540/1000 i normal/eco) sprawdź bo o ile dobrze pamiętam to też bedzie migać kontrolka.

#27 Share suchy86

suchy86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 lipiec 2013 - 18:55

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Mi się zapaliła kontrolka nr 14 ARES 630 RZ staną silnik pracuje a skrzynia wariuje biegi wchodzą a pół biegi same się przełączają i nie jeździ rewers tez nie reaguje co robić? wystarczy doładować aku i problem z głowy czy dzwonić po serwis?

#28 Share damianbudzyn

damianbudzyn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane :)

Napisany 30 wrzesień 2013 - 20:27

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Witam ,mam problem z kontrolka .Od kilku dni zaświeca się i gaśnie albo mruga . Co oznacza i jaka może być przyczyna tego . Z góry dzięki za odpowiedz .Pozdrawiam DSC00196.jpg

Połączony

Edytowany przez MAT912, 01 październik 2013 - 08:49.

#29 Share kendzior15

kendzior15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 październik 2013 - 06:00

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy u mnie też coś takiego od czasu do czasu się zaświeca (ares 610) to od ładowania i ja nic z tym nie robie to się pojawia często jak wszystkie swiatła są włączone radio itp ;)

#30 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 01 październik 2013 - 07:59

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Problem w tym, że nikt nie wie od czego jest ta kontrolka.
W zeszłym roku miałem problem bo migała i bzyczek się odzywał co się okazało było to związane ze sprzęgłem nie z ładowaniem tak jak jest w instrukcji napisane.

W tej chwili też mam problem bo mryga bez bzyczka i silnik zaczął przez to dziwnie pracować, tak jakby jeden wtryskiwacz nie domagał, ktoś coś wie na ten temat ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisany 01 październik 2013 - 08:33

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy W tym temacie było o tej kontrolce;http://www.agrofoto....lek-na-tablicy/ . Jest już połączony z tym tematem
Z instrukcji wynika że może dawać trzy rodzaje sygnałów; miga powoli- mały błąd
miga szybko + brzęczek większe niedomaganie
Świeci ciągle + brzęczek ciągnik unieruchomiony.

Edytowany przez MAT912, 01 październik 2013 - 08:56.

#32 Share radek27

radek27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 02 październik 2013 - 12:05

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy ale jakoś wpływa to negatywnie na pracę ciągnika? ja mam 610 z rewersem elektrochydraulicznym i czasem jak za źle przełącze rewers to się zapala i nie chce ruszyć, szczególnie na wstecznym, muszę wtedy ruszyć dzwignią rewersu i jest ok

#33 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 02 październik 2013 - 17:31

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Witam miałem problem z kontrolką nr 7 jak się dowiedziałem od dobrych ludzi na AF było to związane z filtrami hydrauliki więc wymieniłem wszystkie filtry ale kontrolka dalej się paliła, a wina byłą czujnika na jednym z filtrów koszt ok 250 zł za czujnik, filtry 2 X 250 zł a 3-ciego ceny nie pamiętam ale teraz mam pewność że filtry mam czyściutkie :D

#34 Share damianbudzyn

damianbudzyn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 03 październik 2013 - 16:39

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy A na jakiej zasadze jest ten brzęczek?

#35 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisany 03 październik 2013 - 20:59

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Sygnał dzwiękowy.

#36 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 październik 2013 - 07:35

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Ta kontrolka z piorunkiem i aku oznacza ze w instalacji jest niskie napiecie (ponizej 12v) jak bedzesz miał szczęćie to starczy doładować a jak nie to 500 zł na nowe aku nie twoje przechodziłem to 1,5 roku temu

#37 Share damianbudzyn

damianbudzyn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 październik 2013 - 18:26

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Jakie duży akumulator musi być .Bez problemu idzie przełączać rewers . U mnie mruga bez dzwięku czasami

#38 Share filipsl

filipsl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 06 październik 2013 - 14:41

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy Witam. W mojej Reni Ares 550 rx z 1998 urwała się linka gazu szukam jej na internecie i nie mogę namierzyć może ktoś pomóc lub podać numer katalogowy. Z góry dzięki

#39 Share PAWEL0128

PAWEL0128

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 06 październik 2013 - 16:16

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy

Witam ,mam problem z kontrolka .Od kilku dni zaświeca się i gaśnie albo mruga . Co oznacza i jaka może być przyczyna tego . Z góry dzięki za odpowiedz .Pozdrawiam DSC00196.jpg

Połączony

U mnie jak ona się zapalała to nie chciał jechać, serwis stwierdził że jest to wina czujnika który kosztuje 500 zł ale ja zauważyłem że nie jest pewien(są tam trzy czujniki koło sprzęgła) to powiedziałem niech wymienia ale jak to nie to niech go sobie zabiera a on zmieszany mówi że części elektryczne nie podlegają zwrotowi i pojechał, wziąłem od kumpla podobną renie i zmieniałem poklei czujniki i okazało się że się mylił padł inny który kosztował 170 zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share damianbudzyn

damianbudzyn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 06 październik 2013 - 19:13

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy A w którym miejscu się znajduje ?